Pripravte sa na zmenu cien za prekliky na Heureke

Petra Marková
21. 8. 2019
1 minúta čítania
Pripravte sa na zmenu cien za prekliky na Heureke

Obdobie letného uvoľnenia sa pomaly končí a jeseň odštartuje pre správcov inzercie či e‑shopárov aktuálizáciou cenníka na Heureke. Slovenský aj český portál Heureky pripravil zmeny cien za preklik. Platné budú od od 2. septembra.

Obdobie letného uvoľnenia sa pomaly končí a jeseň odštartuje pre správcov inzercie či e‑shopárov aktuálizáciou cenníka na Heureke. Slovenský aj český portál Heureky pripravil zmeny cien za preklik. Platné budú od 2. septembra.

Cenník preklikov Heureky získava vylepšenú štruktúru

Novú štruktúru cenníka služieb prichystala Heureka predovšetkým pre lepšiu optimalizáciu inzercie a kampaní. Zmeny sa aktuálne nastavili pre 33 cenových pásiem a 96 (pod)kategórií. Krokom vpred je najmä možnosť voľby ceny, ktorá vďaka viac podrobnostiam berie väčší ohľad na cenovú hladinu inzerovaných produktov. Zároveň kladie dôraz na charakteristiky jednotlivých segmentov a kategórii. Po novom sa bude cena odrážať od konkrétneho cenového pásma a podkategórie produktov – niektoré kategórie preto výrazne zlacnia.

Nový cenník preklikov od 2.9. 2019

Cenník preklikov pre slovenskú Heureku 🇸🇰

Cenník platný do 2.9. 2019

Cenník preklikov platný pre Heureka.sk do 2. 9. 2019

Čo na nový cenník hovoríte vy? Napíšte nám váš názor do komentára. Ak vás zaujíma, čo ďalšie sa v porovnávačoch deje, klikajte na tému Heureka a dozviete sa aktuálne informácie o jeho novinkách.

Petra Marková

Slovenský trh a ľubozvučnú slovenčinu má v MERGADE na starosti content špecialistka Petra. Textuje, bloguje, prekladá a s vášňou tvorí obsah na sociálne siete. A keď práve nehľadá tie správne slová, venuje svoj čas bytovej džungli, pečeniu, kaviarňam alebo cestovaniu.