Ktoré informácie musíte uvádzať v názve produktu na Heureke? Máme pre vás prehľad

Jedným z najdôležitejších krokov pre e-shopára na Heureke je mať správne uvedené všetky informácie v názvoch produktov. Ak ich zadáte chybne, váš tovar sa nebude párovať a v mnohých prípadoch sa ani nezobrazí v kategórii. Ukážme si, aké údaje musíte na Heureke v názve produktu povinne používať.

Údaje v názve produktu nesie element PRODUCTNAME

Element PRODUCTNAME na Heureke obsahuje presný názov produktu. Tento názov nesmie byť obyčajný, musí obsahovať povinné údaje pre jednotlivé kategórie. Väčšina produktových sekcií vyžaduje v názve uvádzať výrobcu, radu a produktové číslo. Povinné informácie sa však v každej sekcii ľahko menia - všetky požiadavky na váš tovar sa dozviete v špecifikácii Heureky pre element PRODUCTNAME.

Náhľad špecifikácie pre element PRODUCTNAME. Zdroj: sluzby.heureka.sk/napoveda

Nezabudnite, že neuvedenie niektorých z povinných informácií v názve môže byť dôvodom zablokovania produktu pre zobrazenie v kategórii. V Heureka pomocníkovi nájdete mnoho príkladov, ako uvádzať názvy produktov v jednotlivých sekciách. Vyhľadajte si tu šablóny, ktoré využijete pre správnu inzerciu rovnakého druhu tovaru z vášho e-shopu.

Nezabudnite najmä na výrobcu

Takmer u všetkých produktov je potrebné, aby ste do názvu produktu uvádzali výrobcu. Heureka na svojom blogu pred časom uviedla: "Radi by sme veľmi dôrazne pripomenuli, že vo všetkých sekciách, až na výnimky, je povinné v názve uvádzať výrobcu / značku produktu. V tomto i nasledujúcich mesiacoch upravujeme kategórie a historicky zaradené produkty bez výrobcu sú postupne vyraďované a blokované. "

 

Nenechajte si zablokovať inzerciu produktov. Naplňte element PRODUCTNAME správnymi údajmi. V Mergade vykonáte  tieto zmeny na stránke Produkty. Urýchlite tento úkon používaním myši a klávesových skratiek.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Rýchlejšia cesta k zákazníkovi vďaka Heureka boxu Produkt vám dodá

Najsilnejšia časť sezóny pre e-shopy sa už dávno rozbehla na plné obrátky. Aké možnosti ponúka Heureka na zvýšenie šance úspešného nákupu u zákazníka? Jednou z nich je aj pole Produkt vám dodá, ktorý poskytuje predajcovi konkurenčnú výhodu. Prejdite si s nami podmienky, na základe ktorých do boxu Heureka vyberá konkrétne e-shopy.

14.11.2019
Pochopte rozdiely medzi Heurekou a GLAMI

Každý porovnávač je iný a na obsah feedov má vlastné požiadavky. Konzultanti našej podpory sa často stretávajú s nezrovnalosťami užívateľov Mergada ohľadom špecifikácií jednotlivých porovnávačov. S tým sme sa rozhodli skoncovať. V tomto článku si popíšeme hlavné rozdiely medzi Heurekou a GLAMI, aby ste pochopili, čo je potrebné v Mergade nastaviť odlišne.

18.07.2019

Pridať nový komentár