Pán Mergado rockerom alebo Shop roku 2016

Fórum Karlín, kde sa tento rok udalosť odohrávala, sa na jeden večer premenilo na rockerský zraz – tak znela totiž téma Shopu roku, pardon rocku. Tématické oblečenie hostí i účinkujúcích, rocková kapela a zaparkovaný Harley tak dotvárali atmosféru celého večera, ktorú sa, viac či menej vydarene snažili vtipne komentovať i moderátori. Na pódiu sa pod ich taktovkou vystriedali asi tri desiatky ocenených i predávajúcich v niekoľkých kategóriách. 
 

Staronoví víťazi

V porovnaní s minulým rokom sa v niektorých kategóriach objavili nové e-shopy, inde zostali na čele tradičné značky – v kategórii Pneu, Šport alebo Hobby. Na pozícií absolútneho víťaza Ceny kvality vystriedalo Alzu Notino.cz, ktoré ešte pred rokom pod značkou Parfums.cz vyhrávalo vo svojej kategórií (pripomínám len, že Alza prestala na Heureke inzerovať po jej spojení s Mall.cz a CZC.cz).
 
Cenu popularity, ktorú vlani ovládlo LevneElektro, dnes už nefungujúci, si prevzali zástupcovia Mall.cz.
 
V kategórií s najmenšou konkurenciou – Cene Heureky, ktorá oceňuje niečim výnimočné e-shopy sa na prvé miesto dostal benefičný e-shop NaOvoce.cz.
 
Všetky výsledky nájdete na webe Shop roku. Pán Mergado ich ale považuje za skôr orientačnú záležitosť – v tak veľkej konkurencií aká v českej e-commerce panuje, stojí za to usilovať sa hlavne o spokojnosť zákazníkov (ktorá je tiež jedným z rozhodovacích kritérií), kvalitu a drobnosti, ktoré vás odlíšia od konkurencie.
 
Pod pódiom, v sále i predsále prebiehali rôzne rozhovory medzi starými i novými známymi. Náčelník Michal sa síce držal viac vzadu, ale i tak získal podľa svojich slov kopec zaujímavých informácií. 
 
A ako to tam vyzeralo posúďte z fotiek sami!
 

Pridať nový komentár