Potrebujete pomôcť s výberom darčekov? Zboží.cz vám dodá inšpiráciu

Oslava zlatej svadby vašich prarodičov je pomaly za dverami a vy ste im stále nevybrali vhodný darček. Tipy priateľov nie sú to pravé a vy stále čakáte na inšpiráciu. Ospravedlníte sa z oslavy a zostanete radšej doma? Alebo si necháte poradiť? S tým druhým vám totiž pomôže Zboží.cz.

Web Zboží.cz ponúka užívateľom viac než kedy predtým. Od apríla vám vie poradiť, aké výrobky vybrať pre svojich blízkych aj pre seba. A pre radu nie je potrebné chodiť ďaleko. Podnety a nápady na tovar, s ktorým sa určite trafíte, nájdete rovno na domovskej stránke Zboží.cz a v sekciách Darkovníček a Inšpirácia.

Inšpirácia, kam sa pozriete

Top vybrané produkty na vás čakajú už na domovskej stránke Zboží.cz. Tá okrem nich ponúka množstvo bannerov, ktoré vás nasmerujú do sekcií Inšpirácie, Darčeky a Kolekcie.

Tipy na tovar, s ktorým nesiahnete vedľa, nájdete rovno na domovskej stránke. Zdroj: zbozi.cz

Prepracovaná stránka Darkonvíček vás zahrnie návrhmi na darčeky pre príležitosti rôzneho druhu. Pokiaľ neviete, čo zaobstarať oslávencom narodenín, svadobčanom, či jubilantom významných udalostí, stačí rozkliknúť príslušnú časť. Tu nájdete veľa nevšedných trendy výrobkov či aktuálneho a sezónneho tovaru.

Darkovníček ponúka kolekcie Narodeninové darčeky, Darčeky k výročiu a Svadobné darčeky. Zdroj: zbozi.cz

Aj novo vytvorená záložka Inšpirácia je naplnená nápadmi na nákup. Obsahuje kolekcie obľúbených produktov z tématických kategórií, sezónne novinky, trendy a ďalšie rôznorodé výrobky. V jarnom období sa tím Zboží.cz zameral na výber produktov, ktoré využijete vonku. Je to predovšetkým vybavenie, móda, auto doplnky či foto technika.

Sekcia Inšpirácia sa na jar zameriava na záhradu, módu, auto doplnky či foto techniku. Zdroj: zbozi.cz

Zboží.cz sa už nesústredí len na zjednodušovanie nákupných procesov. Rozšírením o tipy, čo kúpiť a darčekové poradenstvo sa tak okrem miesta, na ktorom nakupujete, stáva aj priestorom, ktorý svojich zákazníkov inšpiruje. Chcete vedieť aké ďalšie novinky Zboží.cz v nedávnej dobe predstavilo? Navštívte túto tému.

Pridať nový komentár