Zboží.cz


Český vyhledávač zboží. Po konkurenční Heurece dvojka na trhu s velkým zásahem kvalitních zákazníků. Slovenské e-shopy, které prodávají do Čech, by zde inzerovat měly. Ve většině případů je totiž inzerce zisková. Odkaz na web: Zboží.cz.

Odborné články o Zboží.cz:

Punkové priestory brnenského klubu Mersey, sedem prednášajúcich a takmer stovka účastníkov dali dohromady tohtoročnú Nekonferenciu. Okrem tradičných tém o porovnávačoch cien bol tentokrát priestor aj na krátku „exkurziu“ do rebrandingu Notina alebo uvádzanie noviniek od Tescomy. Prečítajte si viac!

Elementy považujeme za základné stavebné kamene XML feedov, sú v nich skryté informácie o našom tovare. Kam presne sa ale na tovarových vyhľadávačoch prepisujú?

Prístup do jedného z najväčších porovnávačoch tovaru by mal byť od dnešného dňa jednoduchší - Zboží.cz zjednocuje účty a s jedným prihlásením sa tak po novom dostanete na Zboží.cz, Firmy.cz alebo Sklik.cz.

 

Tak nám tá jeseň získava spád. Za posledných pár týždňov sa udialo hneď niekoľko kľúčových udalostí, ktorých následky si ponesieme aj niekoľko rokov. Aby sa nám na ne v budúcnosti spomínalo jednoduchšie, zapísal som si k nim pár riadkov.

Áno, od začiatku júna, keď som počítal podporované reklamné formáty naposledy, som sa naučil spravovať dáta pre nové cenové porovnávače z Európy, a tak vámpomôžem rovno sa 40 rôznymi reklamnými systémami.

Ako sa darilo slovenským vyhľadávačom tovaru v roku 2014 som už napísal. Ak predáva váš e-shop do Českej republiky, nemali by vám následujúce riadky uniknúť. Tam je totiž situácia o dosť iná, než u nás.

U susedov v Českej republike sa schyľuje k TOP udalosti medzi vyhľadávačmi tovaru. Zboží.cz, ktorý je hneď po Heureke druhý najväčší vyhľadávač tovaru v ČR, a je skutočne veľmi veľký, totiž pripravuje nasadenie úplne nového technického riešenia. Ak predáva Váš e-shop aj do ČR, tu je návod, ako sa pripraviť.
Odoberať RSS - Zboží.cz