Majte prehľad o aktualitách v e-commerce. Prináša ich nová rubrika Mergado Insight

Článok uverejnený 04.02.2021

Ako sa zorientovať v prívale noviniek z online sveta? Na pomoc vám prichádza naša Natálka, ktorá si vo vychádzajúcej sérii na Mergado TV posvieti na dôležité udalosti českej i slovenskej e-commerce scény. Aké zásadné informácie priniesla v januári Heureka a Zboží.cz? Na čo sme sa v Mergade zamerali v úvode roka najviac? Sledujte rýchly prelet novinkami, ktoré by vás nemali minúť v Mergado Insight

Aké novinky sme pre vás vo videu zhrnuli?

  1. Všetky cenné tipy na expanziu do Maďarska
  2. Aké zaujímavé články sme vám priniesli na blogu Mergada
  3. Najnovšie videá z Mergado TV
  4. Najdôležitejšie správy od porovnávačov Heureka a Zboží.cz
  5. TIP na záver – nová sociálna sieť Clubhouse

 

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Ako spravovať produktové dáta a zatočiť s infláciou? Využite možnosti feed managementu

Ako zarobiť na internete viac v roku 2022? Manuálna správa produktových dát e-shopu je dávno minulosťou. Aby mohli marketéri zaujať zákazníkov na čo najviac platformách, využívajú množstvo výhod feed manažmentu.

14.07.2022
Ako nastaviť kampane v Google Ads a Sklik? Seriál E-commerce tipy má pre vás návod

Chcete sa zorientovať vo fungovaní reklamných systémov? Nášho sprievodcu najdôležitejšími platformami na domácom  trhu využijú nováčikovia i skúsení marketéri. PPC špecialistka z agentúry BESTETO, Aneta Matyášová, vám priblíži všetko, čo potrebujete vedieť o Google Ads a Skliku.

08.02.2022
Ako spravovať ceny na porovnávačoch tovaru? Máme tipy nielen pre poľskú e-commerce

Úspešný internetový predaj ovplyvňuje celá rada faktorov. Vzhľad stránky, doprava a zákaznícke recenzie sú dôležité, ale dlhodobo im kraľuje výhodná cena produktu. Zefektívnite správu vášho e-shopu a zamierte na zákazníkmi obľúbené porovnávače tovaru. Ukážeme vám, ako na nich riadiť cenovú politiku pomocou nástroja Dealavo.

20.01.2022

Pridať nový komentár