Majte prehľad o aktualitách v e-commerce. Prináša ich nová rubrika Mergado Insight

Článok uverejnený 04.02.2021

Ako sa zorientovať v prívale noviniek z online sveta? Na pomoc vám prichádza naša Natálka, ktorá si vo vychádzajúcej sérii na Mergado TV posvieti na dôležité udalosti českej i slovenskej e-commerce scény. Aké zásadné informácie priniesla v januári Heureka a Zboží.cz? Na čo sme sa v Mergade zamerali v úvode roka najviac? Sledujte rýchly prelet novinkami, ktoré by vás nemali minúť v Mergado Insight

Aké novinky sme pre vás vo videu zhrnuli?

  1. Všetky cenné tipy na expanziu do Maďarska
  2. Aké zaujímavé články sme vám priniesli na blogu Mergada
  3. Najnovšie videá z Mergado TV
  4. Najdôležitejšie správy od porovnávačov Heureka a Zboží.cz
  5. TIP na záver – nová sociálna sieť Clubhouse

 

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Ako nastaviť kampane v Google Ads a Sklik? Seriál E-commerce tipy má pre vás návod

Chcete sa zorientovať vo fungovaní reklamných systémov? Nášho sprievodcu najdôležitejšími platformami na domácom  trhu využijú nováčikovia i skúsení marketéri. PPC špecialistka z agentúry BESTETO, Aneta Matyášová, vám priblíži všetko, čo potrebujete vedieť o Google Ads a Skliku.

08.02.2022
Ako spravovať ceny na porovnávačoch tovaru? Máme tipy nielen pre poľskú e-commerce

Úspešný internetový predaj ovplyvňuje celá rada faktorov. Vzhľad stránky, doprava a zákaznícke recenzie sú dôležité, ale dlhodobo im kraľuje výhodná cena produktu. Zefektívnite správu vášho e-shopu a zamierte na zákazníkmi obľúbené porovnávače tovaru. Ukážeme vám, ako na nich riadiť cenovú politiku pomocou nástroja Dealavo.

20.01.2022
Ako ísť šikovnejšie na manuálny bidding? Zvládnete to s našim návodom

Bidujete ručne? A viete, že na to môžete ísť lepšie ako len podľa cien produktov alebo kategórií? S návodom nižšie, ktorý zostavil Martin Čtvrtníček z Ordelogy, doplníte feedy o tržby z Analytics a bidding podľa nich doladíte na pár klikov.

19.08.2021

Pridať nový komentár