Prepnite s Mergadom do sviatočného módu

Vianočná atmosféra už naplno dorazila aj do Mergada a tento rok sa u nás nielen dostáva, ale hlavne dáva. Vďaka organizácii Človek v tiesni sme sa spojili pre dobrú vec a spoločne vybrali Skutočné darčeky. V závere roka sa taktiež finišujú úpravy platformy a nastupuje aj sviatočný režim nášho supportu. Zistite, kedy bude naša podpora k dispozícii.

Dobrý pocit je viac ako tisíc darčekov

Dobrý skutok začína už pri snahe pomôcť. Tieto Vianoce sa preto náš tím pod vedením náčelníka Michala rozhodol prispieť organizácií Človek v tiesni. A tá pomáha skutočne unikátne - zakúpením reálneho darčeka.

Za Mergado tak pomôžeme mladým ľuďom v štúdiu, vyškolíme učiteľov alebo pošleme do zahraničia kohútiky na pitnú vodu. Prispieť môže každý, bez ohľadu na vianočný čas či spôsob pomoci. Stačí chcieť zmysluplne podporiť tých, čo to potrebujú viac. Ak sme aj vás pozitívne naladili, klikajte na web Človeka v tiesni.

Certifikáty od Človeka v tiesni.

Sviatky v Mergade

Aktuálne prebieha v Mergade feature freeze. Hoci naši vývojári dolaďujú koncoročné úpravy, na ďalší release sa pripravte až po Novom roku. Platforma bude aj počas sviatkov v stopercentnom režime.

Vianočná prevádzka bude obmedzená na pracovné dni a náš support tím si oddýchne v sviatočných dňoch od 24. - 26. decembra. Všetky dotazy a technické problémy vám pomôžu vyriešiť 23., 27., 30. a 31. decembra. Následne sa vidíme v novom, okrúhlom roku 2020 od 2. januára.

 

Celý tím Mergado by sa Vám chcel zároveň poďakovať za nadupaný rok 2019, popriať všetkým e-shopárom a marketérom úspešný rok 2020 a našim užívateľom vyladené feedy.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Dostaňte čo najviac z povianočného predaja

Nevenujte pozornosť predaju len do Vianoc. Čím ďalej viac ľudí si necháva nákup - pokojne aj drahšieho - tovaru na povianočné zľavy. Pripravte sa dôkladne na výpredaje v tomto období. Ak sa nad povianočnými stratégiami zamyslíte správne, prinesú vášmu e-shopu ďalší zisk.

10.12.2019
S novou funkciou v Mergado Packu zvládnete aj náročnejšie generovanie exportov

V minulom článku sme si predstavili silného pomocníka, Cron službu, ktorá by nemala chýbať e-shopom pri práci s XML feedom. Teraz sa budeme venovať novinke z radov Mergado Packu - postupnému generovaniu exportov. Prečítajte si, prečo sa oplatí nové vylepšenie používať.

 

11.12.2019

Pridať nový komentár