Mergado má plugin pre WooCommerce!

Spolu s vývojármi pracujeme na prepojení Mergada s často používanými e-shopovými platformami. Vedľa modulu pre PrestaShop a Magento máme po novom aj marketingový plugin pre WooCommerce (Wordpress). Poďme si ho predstaviť. 

Čo plugin vie? 

Prvá verzia Mergado Marketing Packu pre WooCommerce zvládne generovať Mergado Product XML feed, teda univerzálny dátový formát, ktorý ľahko v Mergade zmeníte na feed pre ľubovoľný cenový porovnávač. Môžete tak ľahko vytvárať exporty pre Heureku, Zboží.cz, Google Nákupy, Glami, Facebook a ďalšie inzerentné kanály. Vedľa toho vie plugin logovať jednotlivé prevedené akcie, čo uľahčuje technickú podporu pri problémoch. 

Čo chystáme do budúcna?

Plugin priebežne vyvýjame a v ďalších verziách chystáme pridanie marketingových funkcií, ako je napr. meranie konverzií pri PPC systému Sklik a AdWords, nastavenie pre Overené zákazníkmi, ďalšie Mergado feedy apod.  

Ako si ho nainštalovať?

Plugin si môžete stiahnuť na tomto odkaze. Po jeho stiahnutí a nainštalovaní (štandardným spôsobom v rozhraní Wordpressu) sa vám možnosti pluginu zobrazia v ľavom stĺpci v menu. 

Kam ďalej? Vyskúšajte plugin a dajte nám vedieť, čo naň hovoríte - napríklad do vlákna na fóre, kde nájdete aj všetky novinky k marketingovým modulom. 

Pridať nový komentár