Objavte výhody multistoru s Mergado Packom

Vlastníte viacero e-shopov a na každý máte vlastnú administráciu? Uľahčite si ich správu a využite to správne miesto pre vaše obchodovanie - multistore. Všetky e-shopy prehľadne prepojíte na jednom mieste a ušetríte tak čas i náklady pri spravovaní vašich obchodov.. Poďme sa pozrieť, ako funguje Mergado Pack v režime multistoru.

 

Ovládnite hravo väčšie množstvo e-shopov

Ak hľadáte riešenie, ako spravovať viacero rôznych predajných platforiem, efektívnou možnosťou je funkcia multistore. Prestashop alebo Opencart disponujú voľbou, kde spojíte viacero obchodov do jedného hostingu, administrácie či inštalácie.

Multistore v Opencarte.

Benefity, ktoré multistore prináša:

  • pohodlná správa viacerých e-shopov
  • vzhľad, spôsob dopravy a platby či informácie o produktoch sa môžu pri obchodoch líšiť
  • nastavenie rôznych cien pre jeden typ tovaru
  • jeden hosting a jedna administrácia na viacero e-shopov
  • marketingové zameranie na viac cieľových zákazníkov a potencionálnych klientov
  • viacjazyčné e-shopy nemusia používať jednu doménu pre každý obchod zvlášť, v multistore si nastavíte východiskovú menu, jazyk a môžete využívať lepšiu špecializáciu a zameranie na SEO

Používanie multistoru v spojení s Mergado Packom prináša výhody pre efektívne exportovanie feedu do Mergada či sledovanie konverzií. Modul funguje v režime multistoru na platformách Prestashop a Opencart. Jeho prostredie je prehľadné na nastavenie, ovládanie a prepínanie medzi e-shopmi.

 

Zabudnite na komplikované prenosy dát medzi e-shopmi a ich zložitú synchronizáciu. S multistorom objavíte radu výhod a funkcionalít, ktoré v spolupráci s Mergado Packom uľahčia správu vášho obchodovania. Podeľte sa s nami o váš názor a skúsenosti ohľadom multistoru na našom fóre.

 

Mergado Pack pluginy sťahujte tu⬇

Mohlo by vás zaujímať:

 

S novou funkciou v Mergado Packu zvládnete aj náročnejšie generovanie exportov

V minulom článku sme si predstavili silného pomocníka, Cron službu, ktorá by nemala chýbať e-shopom pri práci s XML feedom. Teraz sa budeme venovať novinke z radov Mergado Packu - postupnému generovaniu exportov. Prečítajte si, prečo sa oplatí nové vylepšenie používať.

 

11.12.2019
Crony otvárajú dvere lepšej automatizácii

Vlastníte e-shop alebo ich niekoľko spravujete? Pri svojej práci ste sa určite stretli s Cronom – službou, ktorá stráži pravidelné spúšťanie úloh na hostingu webu. Jeho používanie vám zabezpečí automatické generovanie XML feedu a v nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa bez neho nezaobídete pri exporte z Mergado Packu.

21.10.2020
S novou verziou Mergado packu pre WooCommerce využijete reklamné systémy naplno

Mergado modul pre WooCommerce pomáha vytvárať, spravovať a merať online obchod na Wordpresse bez nutnosti zasahovať do jeho zdrojového kódu. Jeho verzia 1.2.0 obsahuje mnoho užitočných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v niekoľkých reklamných systémoch.

 

08.08.2019

Pridať nový komentár