Bidding Fox vylepšil prehľadnosť a pridal stránku Stratégia

Článok uverejnený 10.03.2020

To, že tím Bidding Fox svoju appky neúnavne vylepšuje, nie je žiadnou novinkou. Za prvé dva mesiace tohto roku pridali lišiaci opäť niekoľko funkcií. Dnes si preto môžeme predstaviť užitočné funkcionality, medzi ktoré patrí vznik stránky Stratégia, prepracovanie Hlavnej stránky či nový prehľad filtrov.

 

Využite novinky v BF naplno

Pracujte ľahšie skrz projekty

V Bidding Foxe si už dlhšiu dobu dokážete ukladať nastavené filtre. Aktuálne pribudla v záhlaví stránky Produkty nová ponuka, v ktorej nájdete prehľad týchto produktových filtrov. V tabuľke uvidíte názov filtra a spôsob jeho nastavenia. Poradie filtrov môžete meniť, mazať a vyhľadávať cez stĺpček Akcia.

Uložené filtre dokážete taktiež exportovať a importovať. Ak u svojich klientov kontrolujete dáta s rovnakou problematikou, nastavíte si univerzálne filtre, ktoré si vyexportujete a potom ich naimportujete medzi projekty.

Zoznam uložených produktových filtrov. Zdroj: www.bidding-fox.cz

V nastavení stratégií získavate viac možností

Maximálnu CPC zvládnete pri jednotlivých stratégiách nastaviť percentuálne. Novú podmienku získali aj checkboxy. Po zaškrtnutí možnosti "Nebiddovať, kde som na top pozícii s Heureka košíkom" vám BF ušetrí peniaze za CPC pri tovare, s ktorým ste v tejto službe na top pozícii.

Na Hlavnej stránke budete mať lepší prehľad

Po otvorení appky uvidíte odteraz vývoj stratégií a produktov vrátane ich pozícií alebo detailných štatistík. V grafe "Top stratégia" sa vám budú meniť krivky podľa kritérií, ktoré si nastavíte ako najdôležitejšie. Cez názvy stratégií sa dostanete aj do ich detailu.

Prehľady na hlavnej stránke. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Stratégie získali vlastnú stránku

V záhlaví aplikácie pribudla stránka Stratégia a získala nové možnosti nastavenia. Medzi nimi je najdôležitejšia možnosť - vytvoriť stratégiu na vlastný výber produktov. Nové funkcie vám pomôžu ustrážiť obrat, alebo limitovaný počet objednávok a nedovolia prekročiť náklady či počet prelikov.

Ako vytvoriť stratégiu na vlastný výber produktov:

  • na stránke Produkty si nastavte filter podľa toho, ktoré produkty chcete bidovať (napr. nový sortiment, tovar, ktorý je na nižšej ako 5. pozícii, atď.)
  • tento filter si uložte
  • na stránke Stratégia kliknite na "vytvoriť novú stratégiu"
  • vyplňte názov, v kolónke "Aplikovať na: " zvoľte "uložené filtre" a vyberte si filter, ktorý ste práve vytvorili

Vývoj stratégií uvidíte v ich detaile, na stránke Stratégia alebo v grafoch na hlavnej stránke.

Používajte možnosť Pridať rozpočet

Vďaka tejto funkcionalite dokážete predať napríklad produkt, ktorý je skladom v obmedzenom množstve a v situáciách, kedy ste mimo administráciu e-shopu. Stačí si zvoliť časové obdobie, na ktoré bude nastavený rozpočet aplikovaný.

Tabuľka na pridanie rozpočtu. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Funkcionalitu si nastavíte nielen na objednávky, ale aj na prekliky, náklady či obrat. Navyše ju dokážete skombinovať s automatickým zapnutím a vypnutím stratégie.

Dostaňte z noviniek v aplikácii Bidding Fox čo najviac. Toto video vám ukáže, aké všetky funkcie v nej nájdete. A ak vás aktuality z BF zaujímajú bližšie, pustite si Bidding Fox Live #11, názorne predstaví všetky čerstvé novinky.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pozrite sa na 6 hlavných noviniek v aplikáciách Pricing Fox a Bidding Fox

Využívate s e-shopom bidding a pricing na porovnávačoch tovaru? Máme pre vás nové tipy priamo od lišiackych aplikácii z Mergado Store. Návod na správne nastavenie cookies, jarný release a pridané funkcie v našom rýchlom prehľade. Sledujte, čo majú nové v Pricing Foxe a Bidding Foxe.

24.03.2022
Spoznajte e-commerce aktuality očami Mergada

Chcete získať rýchly prehľad o novinkách na domácej i zahraničnej scéne? Nový diel Mergado Insight vás prevedie za 3 minúty všetkým dôležitým, čo sa udialo na poli porovnávačov i našich appiek. Nalaďte si ku poobednej pauze MergadoTV a načerpajte cenné tipy pre váš e-shop.

22.06.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021

Pridať nový komentár