Bidding Fox vylepšil prehľadnosť a pridal stránku Stratégia

To, že tím Bidding Fox svoju appky neúnavne vylepšuje, nie je žiadnou novinkou. Za prvé dva mesiace tohto roku pridali lišiaci opäť niekoľko funkcií. Dnes si preto môžeme predstaviť užitočné funkcionality, medzi ktoré patrí vznik stránky Stratégia, prepracovanie Hlavnej stránky či nový prehľad filtrov.

 

Využite novinky v BF naplno

Pracujte ľahšie skrz projekty

V Bidding Foxe si už dlhšiu dobu dokážete ukladať nastavené filtre. Aktuálne pribudla v záhlaví stránky Produkty nová ponuka, v ktorej nájdete prehľad týchto produktových filtrov. V tabuľke uvidíte názov filtra a spôsob jeho nastavenia. Poradie filtrov môžete meniť, mazať a vyhľadávať cez stĺpček Akcia.

Uložené filtre dokážete taktiež exportovať a importovať. Ak u svojich klientov kontrolujete dáta s rovnakou problematikou, nastavíte si univerzálne filtre, ktoré si vyexportujete a potom ich naimportujete medzi projekty.

Zoznam uložených produktových filtrov. Zdroj: www.bidding-fox.cz

V nastavení stratégií získavate viac možností

Maximálnu CPC zvládnete pri jednotlivých stratégiách nastaviť percentuálne. Novú podmienku získali aj checkboxy. Po zaškrtnutí možnosti "Nebiddovať, kde som na top pozícii s Heureka košíkom" vám BF ušetrí peniaze za CPC pri tovare, s ktorým ste v tejto službe na top pozícii.

Na Hlavnej stránke budete mať lepší prehľad

Po otvorení appky uvidíte odteraz vývoj stratégií a produktov vrátane ich pozícií alebo detailných štatistík. V grafe "Top stratégia" sa vám budú meniť krivky podľa kritérií, ktoré si nastavíte ako najdôležitejšie. Cez názvy stratégií sa dostanete aj do ich detailu.

Prehľady na hlavnej stránke. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Stratégie získali vlastnú stránku

V záhlaví aplikácie pribudla stránka Stratégia a získala nové možnosti nastavenia. Medzi nimi je najdôležitejšia možnosť - vytvoriť stratégiu na vlastný výber produktov. Nové funkcie vám pomôžu ustrážiť obrat, alebo limitovaný počet objednávok a nedovolia prekročiť náklady či počet prelikov.

Ako vytvoriť stratégiu na vlastný výber produktov:

  • na stránke Produkty si nastavte filter podľa toho, ktoré produkty chcete bidovať (napr. nový sortiment, tovar, ktorý je na nižšej ako 5. pozícii, atď.)
  • tento filter si uložte
  • na stránke Stratégia kliknite na "vytvoriť novú stratégiu"
  • vyplňte názov, v kolónke "Aplikovať na: " zvoľte "uložené filtre" a vyberte si filter, ktorý ste práve vytvorili

Vývoj stratégií uvidíte v ich detaile, na stránke Stratégia alebo v grafoch na hlavnej stránke.

Používajte možnosť Pridať rozpočet

Vďaka tejto funkcionalite dokážete predať napríklad produkt, ktorý je skladom v obmedzenom množstve a v situáciách, kedy ste mimo administráciu e-shopu. Stačí si zvoliť časové obdobie, na ktoré bude nastavený rozpočet aplikovaný.

Tabuľka na pridanie rozpočtu. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Funkcionalitu si nastavíte nielen na objednávky, ale aj na prekliky, náklady či obrat. Navyše ju dokážete skombinovať s automatickým zapnutím a vypnutím stratégie.

Dostaňte z noviniek v aplikácii Bidding Fox čo najviac. Toto video vám ukáže, aké všetky funkcie v nej nájdete. A ak vás aktuality z BF zaujímajú bližšie, pustite si Bidding Fox Live #11, názorne predstaví všetky čerstvé novinky.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
Zistite, čo sa deje v e-commerce. Čerstvý prehľad noviniek vám prináša Mergado Insight

Nenechajte si uniknúť dôležité informácie z prostredia online obchodu. Pustite si náš rýchly prelet novinkami za uplynulé obdobie. Čo zahýbalo domácou či zahraničnou scénou? Aké e-shoparské tipy pribudli na blogu Mergada a jeho aplikácií? Pozrite sa na nový diel Mergado Insight.

16.03.2021
Marketing Miner sa zameria na SEO. Získavať dáta z porovnávačov vám pomôže Mergado

Nástroj Marketing Miner od 1. 1. 2021 prestane poskytovať dáta z Heureky, Zboží.cz a niekoľkých ďalších porovnávačov. Po novom sa zameria len na data mining pre oblasť SEO. Ale nebojte sa - dáta z porovnávačov tovaru získate pohodlne pomocou Mergada a jeho aplikácií. 

18.11.2020

Pridať nový komentár