Augustové novinky z Mergada

Článok uverejnený 09.08.2018

Dúfame, že si užívate leto na plno. A ak aj náhodou musíte pracovať, tak vám Mergado pomáha zrýchliť a zjednodušiť vašu prácu. Máme pár noviniek, tak poďme na ne.

Nové druhy dopravy na Zboží.cz

Pre export Zboží.cz sme pridali dva nové druhy dopravy do elementu DELIVERY. Sú to výdajné miesta GLS Parcelshop a dopravca RHENUS.

Dánske Miinto.com nájdete už aj v Mergade

Po novom v Mergade nájdete aj formát Miinto.com s podporou pre všetky jeho jazykové verzie. Tých je dokopy šesť. Sú to napríklad Poľsko, Švédsko, či Nórsko. Miinto sa špecializuje na módu.

Accounts a audit

Accounts je na úvodnej stránke rozšírené o skratku na audit XML feedu a na Mergado Store. A sám audit je doplnený o Zásielkovňu ako podporovaný dopravca pre slovenskú Heureku.

MergadoFest

Na jeseň sa môžete tešiť na druhý ročník MergadoFestu. Komornú konferenciu v Brne, ktorej tohtoročná téma bude expanzia do zahraničia. MergadoFest prebehne 20.9.2018. Program bude zložený z 3 hlavných prednášok a z 8 workshopov.

Celý program zverejníme už čoskoro, ale už teraz vám prezradíme, že jednu z prednášok povedie Janka Dzuričková z Unikum. A workshopy povedú napríklad Jirka Guňka z Bidding Fox, Tomáš Hanáček, či Tomáš Vrtík z Expandeco. Sledujte náš event a stránku, aby vám nič neuniklo, postupne tam budeme pridávať viac informácií.

A to je od nás všetko. Máte nejaké otázky? Napíšte nám!

Pridať nový komentár