mergado

Mergado je platforma pre úpravu feedov vášho e-shopu. Prináša tak riešenie k uľahčeniu inzercie na českých a zahraničných cenových porovávačoch. Pracuje online, nie je potrebné ho akokoľvek inštalovať. Svoju inzerciu tu môžete spravovať odkiaľkoľvek a to s neobmedzeným počtom užívateľov. Okrem platformy samotnej ponúkame radu užitočných aplikácií, rozširujúcich funkcie Mergada o nové nástroje, ktoré pomáhajú navyšovať jeho úžitok pre váš e-shop.

Odborné články o Mergade: 

Video: Mergadove tipy #8

Po dlhšej dobe prichádzajú Mergadove tipy a s nimi novinky z Mergada. V našom store objavíte novú aplikáciu Pairing Bear. Okrem toho máme nové školenie Workshop: Expanzia do zahraničia. Sledujete našu Mergado TV? Už čoskoro do nej pribudnú nové rubriky. Aké to budú a na čo slúži Pairing Bear sa dozviete z nášho videa.

04.10.2018
Využite naplno Históriu exportu v Mergade

Zaujíma vás, ako často si porovnávač sťahuje feed? Alebo ako často sťahuje dáta z klientovho e-shopu? Potrebujete sa zorientovať v tom, kto kedy v Mergade vytváral alebo menil pravidlá? To všetko vám odhalí stránka História exportu. Dnes si ukážeme, čo všetko sa do nej ukladá a ako s ňou pracovať.

14.08.2018
Augustové novinky z Mergada

Dúfame, že si užívate leto na plno. A ak aj náhodou musíte pracovať, tak vám Mergado pomáha zrýchliť a zjednodušiť vašu prácu. Máme pár noviniek, tak poďme na ne.

09.08.2018
Mergado Meeting #6

Mergado Meeting sa hlási o slovo po dlhšej dobe. Náš konzultant Luděk predstavil novinky, s ktorými sa v Mergade stretnete. Napríklad v ňom nájdete nové typy výberov. Ak používate Custom formát, isto vás poteší, že ho už môžete použiť aj na výstupe. Čo je ešte nové? Dozviete sa z videa.

03.08.2018
Berlín volá Mergado

Steward autobusu kontroluje číslo nášho lístku a pýta si naše doklady. Paradoxne je to jediná kontrola, ktorá to po nás vyžaduje. S Radimom si sadáme na svoje miesta a hurá smer letisko. Ešte je skoro ráno a tak radšej cestu využívame k spánku. Berlín nepočká a my sa naň musíme pripraviť.

23.07.2018
Mergado tipy #7

V dnešných tipoch na správu inzercie pomocou Mergada vám Luděk a Natálka predvedú, ako si v Mergade nastaviť parametre tovaru pre ľahšie filtrovanie položiek na e-shope. Prejdeme si detailne celý postup a ukážeme si aj fígeľ, ako celý proces uľahčiť. Pustite si video a naučte sa ďalší trik, ktorý z vás urobí odborníka na Mergado.

17.07.2018
Vyťažte čo najviac z noviniek z releasu Mergada

Naše pravidelné releasy robia Mergado mesiac od mesiaca vylepšenejšie. Či už ste marketér z agentúry, e-shopár, či vývojár, v tom včerajšom si každý z vás nájde to svoje.

28.06.2018
S Mergadom do zahraničia: Rumunsko, časť 2.

V prvej časti sprievodcu pre úspešný vstup do rumunskej e-commerce sme si popísali podmienky na trhu. V dnešnej druhej časti sa zoznámime s najpoužívanejšími dopravcami, druhmi platieb a najpredávanejším tovarom. Nebude chýbať ani niekoľko tipov, ktoré vám expanziu do Rumunska uľahčia.

18.06.2018
S Mergadom do zahraničia: Rumunsko, časť 1.

V minulom diele tipov pre zahraničnú expanziu s Mergadom sme si povedali, že Maďarov je zhruba rovnaké množstvo ako Čechov, ale je tu iba okolo 6 tisíc e-shopov. Čo sa počtu e-shopov týka, nájdeme ich v Rumunsku iba o tisíc viac. Práve množstvo internetových obchodov a takmer dvadsať miliónová populácia z Rumunska robí prostredie, ktoré prakticky čaká na príchod vášho e-shopu.

18.06.2018
Júnové novinky z Mergada

Máme za sebou ďalšie vylepšenie Mergada a preto sa s ním chceme podeliť. A okrem vylepšení máme aj pár horúcich noviniek, ktoré by vám nemali uniknúť. Aké to sú?

14.06.2018