Zarobte viac na PPC reklamách vďaka kvalitným dátam

S Mergadom ľahko upravíte svoje produktové dáta a otvoríte nové predajné kanály. Všetko na pár klikov sami, bez čakania na programátora.

Ako Mergado zefektívňuje váš marketing

Segmentácia tovaru

Inzerujte iba tie produkty, ktoré sa vám oplatia. V Mergade si produkty ľahko rozdelíte do segmentov, napríklad podľa sezónnosti, kategórie alebo maržovosti, a tie posielate do inzercie.

Štítkovanie produktov

So šikovnými pravidlami si v Mergade automatizovane označíte produkty pre ľahšiu prácu v PPC systémoch. Rýchlejšie tak spustíte reklamy a nebudete sa trápiť manuálnym výberom produktov.

Mapovanie kategórií

Nestrácajte čas ručným priraďovaním produktov do správnych kategórií. Nechajte to na Mergade, ktoré pozná stromové kategórie všetkých inzertných systémov.

Odstránenie chýb vo feede

Dosť bolo zamietnutých produktov. Chýba vám GTIN, EAN, ID či nejaký iný element? Mergado vás na tieto nedostatky samo upozorní a odporučí rýchle úpravy dát.

Napojenie na 650+ platforiem

Napojte sa na nové kanály a ukážte svoje produkty potenciálnym zákazníkom. Vďaka prevodníkom formátov je expanzia na akýkoľvek porovnávač tovaru či marketplace otázka pár klikov.

Vyskúšajte Mergado zadarmo

Dajte šancu hromadnej úprave produktových dát. Prvých 30 dní používania Mergada máte zadarmo. Ale pozor: pravdepodobne sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k ručným úpravám.

Sme odborový štandard

Dôverujú nám najväčší profesionáli z odboru. Pridajte sa medzi nich.

Mohlo by vás zaujímať

Prípadové štúdie

Spoznajte tradičné aj netradičné využitie Mergada. Prečítajte si prípadové štúdie spísané od profesionálov, ktorí pracujú s Mergadom.

Nápoveda

Zaujíma vás, ako funguje Mergado? Spísali sme pre vás podrobnú nápovedu plnú užitočných návodov.

Fórum

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Preskúmajte celé naše fórum alebo v ňom rovno položte otázku v sekcii Poradňa.