Zvýšte hodnotu e-shopu s odznakom Overený obchod od Pricemanie

Slovenský porovnávač Pricemania udeľuje inzerujúcim e-shopom od júla certifikát Overený obchod. Ocenenie získajú dlhodobo kladne hodnotení obchodníci bezplatne. Posilnite spoľahlivosť vašej značky a prejdite si podmienky na dosahnutie odznaku.

Zoznámte sa s Pricemania novinkou

Nová možnosť spätnej väzby na nákup či služby zaisťuje e-shopom výraznú konkurenčnú výhodu. Dostatočne vysoké hodnotenie od zákazníkov vám prinesie strieborný odznak Overený obchod. K získaniu zlatého certifikátu potrebujete dostatočný počet hodnotení zasielaných Pricemaniou a udelenú známku.

Zlatý odznak Overený obchod. Zdroj: https://www.pricemania.sk/mobilne-telefony/samsung-galaxy-a20e/

Zlepšite si preklikovosť na e-shope

Po dosiahnutí zlatého ocenenia obdrží obchodník widget, ktorý môže nasadiť na e-shop a odlíšiť sa od ostatných značiek na produktovej karte Pricemanie. Viditeľnosť predajne či odberného miesta vám zabezpečí aj fyzicky zaslaný certifikát.

Podmienky získania a udržania ocenenia Overený obchod

  • Pre dosiahnutie certifikátu potrebujete mať 90 % zákazníckych hodnotení "Odporúčam" – Pricemania sleduje obdobie 90 dní spätne k danému dátumu.
  • Pokiaľ si chcete odznak Overeného obchodu udržať, musíte si strážiť minimálny počet hodnotení 10 v danom období a neklesnúť pod 85 % hodnotení "Odporúčam" zo strany zákazníkov.
Odznak Overený obchod na stránke e-shopu. Zdroj: https://www.andreashop.sk/

Zaujíma vás, ako si službu naimplementujete? Prihláste sa do administračného rozhrania, kde nájdete kompletný návod i podmienky používania. Ak stihnete do 30. septembra nazbierať aspoň 10 hodnotení, získate bonusový kredit, ktorý využijete na PPC kampane. Viac informácií nájdete na blogu Pricemanie.

 

Zapracujte s Pricemaniou na viditeľnosti vašej značky a zapojte sa do programu Overený obchod. Nezabúdajte aj na fotky produktov, ktoré musia spĺňať požadovanú kvalitu. Vyskúšajte bezplatný audit obrázkov od aplikácie Feed Image Editor a odhaľte slabé miesta inzercie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Kde ešte predávať módu? Inzerujte na Modio.cz

Hľadáte ďalšiu cestu, ako zákazníkom ponúknuť tovar zo segmentu móda a doplnky? Využite možnosti marketingového kanála Modio.cz. Funguje klasickým preklikovým systémom a pre zapojenie do neho vám stačí XML feed.

10.11.2020
Pritiahnite k sebe zákazníkov priamou cestou. Pomôže vám partnerská sieť Pricemanie

Vylepšite viditeľnosť a dôveryhodnosť vášho e-shopu s partnerským programom od Pricemanie. Slovenský porovnávač tovaru pripravil pre svojich klientov novú sieť Pricemania Content Network (PCN). Zistite, ako pomocou nej zvýšite záujem nakupujúcich pred blížiacimi sa Vianocami.

05.11.2020
Ponúkajte Balíkovňu ako ďalší typ dopravy

Chcete svojim zákazníkom uľahčiť odber zásielky v miestach, kde je nízke pokrytie parcel pointov rôznych dopravcov? Ponúkajte dopravu do Balíkovne Českej pošty, v ktorej budú nakupujúci rýchlejšie odbavení prostredníctvom kódu na vyzdvihnutie. Aktuálne ju podporuje aj Heureka.

06.10.2020

Pridať nový komentár