Zvýšte hodnotu e-shopu s odznakom Overený obchod od Pricemanie

Slovenský porovnávač Pricemania udeľuje inzerujúcim e-shopom od júla certifikát Overený obchod. Ocenenie získajú dlhodobo kladne hodnotení obchodníci bezplatne. Posilnite spoľahlivosť vašej značky a prejdite si podmienky na dosahnutie odznaku.

Zoznámte sa s Pricemania novinkou

Nová možnosť spätnej väzby na nákup či služby zaisťuje e-shopom výraznú konkurenčnú výhodu. Dostatočne vysoké hodnotenie od zákazníkov vám prinesie strieborný odznak Overený obchod. K získaniu zlatého certifikátu potrebujete dostatočný počet hodnotení zasielaných Pricemaniou a udelenú známku.

Zlatý odznak Overený obchod. Zdroj: https://www.pricemania.sk/mobilne-telefony/samsung-galaxy-a20e/

Zlepšite si preklikovosť na e-shope

Po dosiahnutí zlatého ocenenia obdrží obchodník widget, ktorý môže nasadiť na e-shop a odlíšiť sa od ostatných značiek na produktovej karte Pricemanie. Viditeľnosť predajne či odberného miesta vám zabezpečí aj fyzicky zaslaný certifikát.

Podmienky získania a udržania ocenenia Overený obchod

  • Pre dosiahnutie certifikátu potrebujete mať 90 % zákazníckych hodnotení "Odporúčam" – Pricemania sleduje obdobie 90 dní spätne k danému dátumu.
  • Pokiaľ si chcete odznak Overeného obchodu udržať, musíte si strážiť minimálny počet hodnotení 10 v danom období a neklesnúť pod 85 % hodnotení "Odporúčam" zo strany zákazníkov.
Odznak Overený obchod na stránke e-shopu. Zdroj: https://www.andreashop.sk/

Zaujíma vás, ako si službu naimplementujete? Prihláste sa do administračného rozhrania, kde nájdete kompletný návod i podmienky používania. Ak stihnete do 30. septembra nazbierať aspoň 10 hodnotení, získate bonusový kredit, ktorý využijete na PPC kampane. Viac informácií nájdete na blogu Pricemanie.

 

Zapracujte s Pricemaniou na viditeľnosti vašej značky a zapojte sa do programu Overený obchod. Nezabúdajte aj na fotky produktov, ktoré musia spĺňať požadovanú kvalitu. Vyskúšajte bezplatný audit obrázkov od aplikácie Feed Image Editor a odhaľte slabé miesta inzercie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár