Zvýšte hodnotu e-shopu s odznakom Overený obchod od Pricemanie

Slovenský porovnávač Pricemania udeľuje inzerujúcim e-shopom od júla certifikát Overený obchod. Ocenenie získajú dlhodobo kladne hodnotení obchodníci bezplatne. Posilnite spoľahlivosť vašej značky a prejdite si podmienky na dosahnutie odznaku.

Zoznámte sa s Pricemania novinkou

Nová možnosť spätnej väzby na nákup či služby zaisťuje e-shopom výraznú konkurenčnú výhodu. Dostatočne vysoké hodnotenie od zákazníkov vám prinesie strieborný odznak Overený obchod. K získaniu zlatého certifikátu potrebujete dostatočný počet hodnotení zasielaných Pricemaniou a udelenú známku.

Zlatý odznak Overený obchod. Zdroj: https://www.pricemania.sk/mobilne-telefony/samsung-galaxy-a20e/

Zlepšite si preklikovosť na e-shope

Po dosiahnutí zlatého ocenenia obdrží obchodník widget, ktorý môže nasadiť na e-shop a odlíšiť sa od ostatných značiek na produktovej karte Pricemanie. Viditeľnosť predajne či odberného miesta vám zabezpečí aj fyzicky zaslaný certifikát.

Podmienky získania a udržania ocenenia Overený obchod

  • Pre dosiahnutie certifikátu potrebujete mať 90 % zákazníckych hodnotení "Odporúčam" – Pricemania sleduje obdobie 90 dní spätne k danému dátumu.
  • Pokiaľ si chcete odznak Overeného obchodu udržať, musíte si strážiť minimálny počet hodnotení 10 v danom období a neklesnúť pod 85 % hodnotení "Odporúčam" zo strany zákazníkov.
Odznak Overený obchod na stránke e-shopu. Zdroj: https://www.andreashop.sk/

Zaujíma vás, ako si službu naimplementujete? Prihláste sa do administračného rozhrania, kde nájdete kompletný návod i podmienky používania. Ak stihnete do 30. septembra nazbierať aspoň 10 hodnotení, získate bonusový kredit, ktorý využijete na PPC kampane. Viac informácií nájdete na blogu Pricemanie.

 

Zapracujte s Pricemaniou na viditeľnosti vašej značky a zapojte sa do programu Overený obchod. Nezabúdajte aj na fotky produktov, ktoré musia spĺňať požadovanú kvalitu. Vyskúšajte bezplatný audit obrázkov od aplikácie Feed Image Editor a odhaľte slabé miesta inzercie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

18.09.2020
S dynamickým retargetingom na Biano.sk dostanete tovar na top pozície

Stáva sa vám, že užívatelia na e-shope nedokončia nákup? Zvažujete, ako ich prinútiť tovar nielen prezerať, ale skutočne objednať? Ak predávate sortiment z kategórie bývanie, využite dynamický retargeting na Biano.sk. Pomocou tohto nástroja zvýšite reálny nákupný záujem zákazníkov.

01.09.2020
Upravte Google a Facebook formáty podľa ich aktuálnej špecifikácie

Google a Facebook pridali do svojich špecifikácií v minulých mesiacoch nové elementy bez akejkoľvek notifikácie. V Mergade to viedlo k tomu, že sa tieto elementy pri projektoch, ktoré mali na vstupe Google alebo Facebook formát, automaticky neskrývali.

26.08.2020

Pridať nový komentár