Zvýšte hodnotu e-shopu s odznakom Overený obchod od Pricemanie

Slovenský porovnávač Pricemania udeľuje inzerujúcim e-shopom od júla certifikát Overený obchod. Ocenenie získajú dlhodobo kladne hodnotení obchodníci bezplatne. Posilnite spoľahlivosť vašej značky a prejdite si podmienky na dosahnutie odznaku.

Zoznámte sa s Pricemania novinkou

Nová možnosť spätnej väzby na nákup či služby zaisťuje e-shopom výraznú konkurenčnú výhodu. Dostatočne vysoké hodnotenie od zákazníkov vám prinesie strieborný odznak Overený obchod. K získaniu zlatého certifikátu potrebujete dostatočný počet hodnotení zasielaných Pricemaniou a udelenú známku.

Zlatý odznak Overený obchod. Zdroj: https://www.pricemania.sk/mobilne-telefony/samsung-galaxy-a20e/

Zlepšite si preklikovosť na e-shope

Po dosiahnutí zlatého ocenenia obdrží obchodník widget, ktorý môže nasadiť na e-shop a odlíšiť sa od ostatných značiek na produktovej karte Pricemanie. Viditeľnosť predajne či odberného miesta vám zabezpečí aj fyzicky zaslaný certifikát.

Podmienky získania a udržania ocenenia Overený obchod

  • Pre dosiahnutie certifikátu potrebujete mať 90 % zákazníckych hodnotení "Odporúčam" – Pricemania sleduje obdobie 90 dní spätne k danému dátumu.
  • Pokiaľ si chcete odznak Overeného obchodu udržať, musíte si strážiť minimálny počet hodnotení 10 v danom období a neklesnúť pod 85 % hodnotení "Odporúčam" zo strany zákazníkov.
Odznak Overený obchod na stránke e-shopu. Zdroj: https://www.andreashop.sk/

Zaujíma vás, ako si službu naimplementujete? Prihláste sa do administračného rozhrania, kde nájdete kompletný návod i podmienky používania. Ak stihnete do 30. septembra nazbierať aspoň 10 hodnotení, získate bonusový kredit, ktorý využijete na PPC kampane. Viac informácií nájdete na blogu Pricemanie.

 

Zapracujte s Pricemaniou na viditeľnosti vašej značky a zapojte sa do programu Overený obchod. Nezabúdajte aj na fotky produktov, ktoré musia spĺňať požadovanú kvalitu. Vyskúšajte bezplatný audit obrázkov od aplikácie Feed Image Editor a odhaľte slabé miesta inzercie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Expandujte efektívne na maďarskú e-commerce. Predávajte na Olcsóbbat.hu

Hľadáte čo najviac kanálov, cez ktoré v Maďarsku inzerovať tovar? Potom myslite na to, že miestne prostredie porovnávačov ponúka viac možností než len predávať cez Árukereső a Árgep. Medzi populárne porovnávače s dlhou tradíciou tu patrí aj Olcsóbbat. Predstavme si ho zblízka.

16.02.2021
Pricemania Content Network predstavila užitočné novinky

V roku 2020 predstavil slovenský porovnávač Pricemania svoju partnerskú sieť. A hneď v úvode roku 2021 prináša jej rozsiahly update. Aktuálne vie zobrazovať vaše ponuky v závislosti na segmente a nastavení v administrácii Pricemanie. Pozrime sa na jej novinky bližšie.

09.02.2021
Zdvihnite predaj módy v roku 2021. Pomocou informácií a noviniek zo špecializovaných porovnávačov

Premýšľate, ako tento rok zvýšiť obrat v online predaji módy či nábytku? Porovnávač GLAMI v rámci projektu Fashion (Re)search zverejnil prehľad módnej e-commerce za 2020. Jeho tipy vám ukážu cestu, ako zefektívniť fungovanie vášho obchodu. A ak inzerujete na Biane, môžete začať využívať novú administráciu e-shopu.

02.02.2021

Pridať nový komentár