Pricemania.sk

Pricemania je dvojka medzi porovnávačmi tovaru na Slovensku. Firma sídli v Bratislave a pripravuje českú verziu Pricemania.cz.

Adresa: www.pricemania.sk

Odborné články o Pricemania.sk:

Česi a  Slováci sú síce zo susedných krajín s veľmi podobným zázemím, avšak ich nákupné zvyky sa nemusia vždy zhodovať. Pricemania vytvorila prieskum o ich návykoch nakupovania vo svete internetu. Dnes vám prinášame pár zaujímavostí práve z tohto prieskumu.
 
11.05.2017

Zakladateľ a riaditeľ portálu Pricemania.sk sa s nami porozprával o tom, aký bol rok 2014, čo sa tímu Pricemanie podarilo, čo sa naopak nepodarilo. Ako bude vyzerať z ich pohľadu rok 2015 a čo nové v tomto roku chystajú vypustiť na svetlo sveta. Prečítajte si teda, čo nám Michal prezradil.

 

04.08.2015

Áno, od začiatku júna, keď som počítal podporované reklamné formáty naposledy, som sa naučil spravovať dáta pre nové cenové porovnávače z Európy, a tak vámpomôžem rovno sa 40 rôznymi reklamnými systémami.

31.07.2015

Na otázku, či priniesla Heureka inzerujúcim e-shopom viac tržieb, než NajNakup.sk a Pricemania.sk asi dokážete odpovedať. Ale ako sa zmenil celý trh vyhľadávačov tovaru na Slovensku, vyrástol, alebo sa zmenšil? Ako sa zmenily návštevnosti jednotlivých vyhľadávačov tovaru? Spracoval som verejné prístupy AIMmonitoru a výsledky si môžete prečítať nižšie.

08.03.2015

Naviažme na návody, ako navýšiť tržby e-shopu z Heureky či NajNakupu a pozrime sa na to, ako zvýšiť tržby e-shopu z trojky medzi slovenskými vyhľadávačmi tovaru, Pricemanie.

07.10.2014

Nedávno sme sa venovali téme, ktoré porovnávače tovaru vybrať na inzerciu v Česku. Poďme sa teraz pozrieť na slovenský trh.

31.07.2014

Kto je "kráľ" vyhľadávačov produktov na Slovensku? Spočítal somm čísla z AIMmonitoru a výsledky sú následujúce:

27.02.2014