Pripravujeme marketingový modul pre PrestaShop

Pre koho je modul určený?

Marketingový modul je určený pre všetkých prevádzkovateľov e-shopov, ktorí používajú bezplatný open-source systém PrestaShop ako platformu pre svoj e-shop a chcú svoj tovar propagovať na cenových porovnávačoch.

Aká bude cena?

Dobrá správa: modul bude k dispozícii zadarmo.

S čím vám modul v PrestaShope pomôže?

Predovšetkým ľahko realizovať prepojenie vášho e-shopu na cenový porovnávač. Nielen na najznámejšiu Heureku, Pricemaniu či Google Merchants, naším cieľom je umožniť vám ľahko prenášať produkty na akýkoľvek porovnávač, ktorý aplikácia Mergado dokáže spracovať. V súčasnej dobe (júl 2016) je to cez 60 porovnávačov cien z mnohých krajín Európy.

V prvej verzii bude modul v PrestaShop umožňovať:
  • generovanie Mergado produktového XML feedu, čo je univerzálny dátový formát, z ktorého pôjde v aplikácii Mergado vygenerovať ľubovoľný XML feed (pre akýkoľvek porovnávač cien)
  • nastavenie pre využitie služby Overené zákazníkmi českej i slovenskej Heureky
  • nastavenie pre využitie meranie konverzií českej aj slovenskej Heureky a Zboží.cz
Ďalšie funkcie budeme postupne pridávať podľa nášho vývojového plánu a taktiež podľa spätnej väzby od zákazníkov.
 
Podporované budú všetky verzie PrestaShop počnúc 1.6.0.0. Ak máte staršiu verziu PrestaShop, nezúfajte, je veľmi pravdepodobné, že aj tu bude modul fungovať.
 

Ako môžete pomôcť Vy nám?

Pokiaľ máte PrestaShop, budeme radi, keď sa nám ozvete na mergado@mergado.sk a oznámite nám, aké funkcie by ste si chceli týmto modulom zabezpečiť. Rovnako tak, ak chcete modul nasadiť do svojho e-shopu čo najskôr, napíšte nám a zaradíme vás do prvej vlny používateľov, ktorých budeme informovať.

Kedy bude modul k dispozícii?

Dokončenie predpokladám v priebehu 2 týždňov. Akonáhle bude modul finálne pripravený, budeme vás informovať.

Pridať nový komentár