Príďte na nové školenie biddingu a image marketingu!

O školení biddingu a image marketingu

Školenie voľne nadväzuje na Michalovo školenie marketingu vo vyhľadávačoch tovaru, ktoré navštívili stovky účastníkov. Michal sa rozhodol rozpracovať dve významné témy do nového kurzu. Ten v základnej verzii predstavil členom združenia APEK a následne tiež v podrobnejšej verzii pracovníkom agentúr. Na školenia sa však prihlásilo viac účastníkov, než aká bola jeho kapacita. A k tomu nasledoval rad otázok. Rozhodli sme sa preto otvoriť termín ďalší.
 

V čom je školenie nové

Predovšetkým v tom, že nie je uzavreté len pre Mergadových certifikovaných špecialistov. Doraziť môžu tiež pracovníci e-shopov. Nové - alebo možno skôr doposiaľ málo otvárané - sú aj témy. Pozrieť sa na bidding a image marketing zblízka predstavuje zaujímavú príležitosť na rozšírenie alebo doplnenie inzercie.
 

Prečo sa prihlásiť?

  • Informácie z praxe a praktické návody
  • Lektor Michal Janík je TOP odborníkom na feed marketing v ČR, školí pracovníkov marketingových agentúr, členov APEK, prednáša na konferenciách
  • Dostaneme sa k diskusii Vašich otázok

Podrobnosti o školení

 
Školenie prebehne 14. marca 2017 v Brne. Podrobnosti, vrátane programu a prihlášky, nájdete na stránke školenie biddingu a image marketingu. Odporúčame prihlásiť sa čo najskôr, nech máte svoje miesto v Nekavárně isté!
 
 

Pridať nový komentár