Sortiment Report

Sortiment Report obsahuje dôležité údaje pre pracovníkov e-shopov, ktorí sú kompetentní za tvorbu štruktúry sortimentu a cien. Obsahuje počet konkurentov, ktorí ponúkajú produkt, porovnanie cien e-shopu s trhom, možnosť radiť podľa popularity produktu na Heureke. Má podobu exportu dát vo voliteľnom formáte (XLS, XML a CSV) a je dostupný on -line po dobu 6 mesiacov.

Zároveň je Sortiment Report určený iba pre e-shopy s certifikátom Overené zákazníkmi.

Odporné články o Sortiment Reporte:  

Zautomatizujte svoju prácu pomocou Data Owl

Treťou aplikáciou z dielne Reglendo je aplikácia Data Owl. Vďaka nej si viete vytiahnuť zaujímavé dáta z Heurkey, či pracovať s počasím. Prečo aplikácia vznikla a čo všetko pomocou nej urobíte nám predstavil Jirka Guňka, jeden jej tvorcov. 

03.01.2018
Rozhovor o marketingu s Michalom Legierským

Po nedávnom výlete do agentúry PROFICIO sme sa vydali aj do nového sídla ďalšej certifikovanej agentúry, tentokrát PeckaDesign. Po prehliadke PeckaHouse sme sa rozprávali s marketingovým špecialistom z „Pecky“, Michalom Legierským.

14.09.2017

Asi už jste na ně v Mergado Store narazili. Na aplikace, které pracují s cenou vašeho zboží – Pricing Monitor a Pricing Rank. Podle podobného názvu bychom mohli usuzovat na příbuzenství, v tomhle případě jde ale o bratrance přes několik kolen nebo možná dědečka a prapravnuka. 

13.02.2017