Termín Winter MergadoFest 2020 bohužiaľ rušíme

Vzhľadom na vyhlásenie vlády z dňa 10. 3. 2020 sme nútení termín konferencie zrušiť.

Ale nezúfajte. Aj keď sa Winter MergadoFest 19.3. konať nebude, budeme sa snažiť urobiť všetko pre to, aby ste o inšpiráciu, ako na zahraničnú expanziu neprišli. Ak stihneme nájsť náhradný termín ešte pred letom, budeme vás zavčas informovať. Zatiaľ sa na vás budeme tešiť na jesennom MergadoFeste a to 17. 9. 2020 v Brne.

 

 

V roku 2020 neprebehne iba jeden MergadoFest. Pretože máme veľa priaznivých ohlasov a marketingové akcie nielen radi navštevujeme, ale aj organizujeme, rozhodli sme sa zorganizovať zimnú verziu nášho obľúbeného dňa plného nových informácií, networkingu a vzájomnej inšpirácie. Hlavná téma je Expanzia do zahraničia.

Naše pozvanie na vedenie prednášok prijalo niekoľko odborníkov z veľkých spoločností českej a slovenskej e-commerce, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s fungovaním na zahraničných trhoch.

Kedy a kde?

Zapíšte si do kalendára: 19. 3. 2020 na ulici Kounicova 20 v Brne od 8.30 do 16.00. Od pol desiatej začnú prednášky, ktoré potrvajú 45 minút. Pred obedom čakajú účastníkov dva vstupy. Po obede budú nasledovať dva bloky prednášok a pauza na kávu.

Winter MergadoFest sa odohráva v divadle BuranTeatr

Čo?

Zimná edícia MergadoFestu bude mať oproti hlavnej udalosti ľahko odlišný koncept - všetky prednášky sa odohrajú na jednom stagi. Ako spíkri vystúpia Jan Kotek z Heureky, Karel Lyčka zo Zásielkovne, Ján Kešelák z GLAMI, Marek Daňko z Feed Image Editoru či naši Anna Grzelczak, Petr Mindl a Luděk Volejník.

Ako je našim zvykom, na záver pripravujeme after party, kde sa spolu neformálne porozprávame.

Ako bude vyzerať Heureka marketplace a aké to prinesie možnosti pre e-shopy? Ako sme ďaleko od prepojenia 9 krajín v jednu Heureka platformu alebo ako dnes vyzerá expanzia e-shopov za podpory Heureky? To všetko vám prezradí Honza už 19. 3. počas zimného vydania Mergado Festu.

A brief overview of Polish e-commerce market. Current trends, popular platforms and much more are going to be tailored into an interactive presentation that will enrich your knowledge about Polish ecommerce market.

Expanzia má zmysel! Jedným z najdôležitejších pilierov je logistika. A keďže začiatky môžu byť komplikované, je dôležité voliť tých správnych strategických partnerov. Ste si istí, že poznáte všetky svoje možnosti?

Využijte Mergado při expanzi do zahraničí! V přednášce si ukážeme dva pohledy: v čem pomůže Mergado marketérům a agenturám, kteří chtějí oslovit zahraniční klienty a obdobně pokud přímo provozujete e-shop a míříte s prodejem zboží na nové trhy, dozvíte se, jaké funkce Mergada můžete při expanzi využít.

Využite Mergado pri expanzii do zahraničia! V prednáške si ukážeme dva pohľady: v čom pomôže Mergado marketérom a agentúram, ktorí chcú osloviť zahraničných klientov a rovnako ak prevádzkujete e-shop a mierite s predajom tovaru na nové trhy, dozviete sa, aké funkcie Mergada môžete pri expanzii využiť.

Módny vyhľadávač GLAMI otvoril minulý rok 3 nové trhy a celkovo tak pôsobí už v 15-tich krajinách. Ján Kešelák, ktorý v GLAMI projekt expanzie vedie sa podelí o skúsenosti, ktoré pri otváraní nových trhov v GLAMI získali. Zároveň sa podelí o tipy, ako môžu lokálne eshopy využiť GLAMI pri vlastnej expanzii do zahraničia.

Produktové obrázky tvoria dôležitú súčasť vášho e-shopu a pri prípravách na zahraničnú expanziu by ste im mali venovať pozornosť. Spolu sa pozrieme na najčastejšie chyby, ktoré sa vyskytujú v e-shopoch a ukážeme si, ako ich s pomocou Feed Image Editoru rýchlo a efektívne odstrániť. Vydajte sa s nami na cestu k ideálnemu image feedu a naštartujte expanziu do zahraničia na plné pecky.

Pochopte, v čem vám pomohou doplňkové moduly do e-shopových platforem PrestaShop, WordPress a OpenCart. V první polovině si popíšeme možnosti exportu datových souborů v různých jazykových verzích a měnách. Pokračovat budeme důležitými výhodami, mezi které patří funkce integrace sledovacích kódů reklamních kanálů jako Google Ads, Facebook Pixel atd., integrace GLAMI při prodeji na několika jazykových verzích či využití Mergado Packu v režimu multistore.

Pochopte, v čom vám pomôžu doplnkové moduly do e-shopových platforiem PrestaShop, WordPress a OpenCart. V prvej polovici si popíšeme možnosti exportu dátových súborov v rôznych jazykových verziách a menách. Pokračovať budeme dôležitými výhodami, medzi ktoré patrí funkcia integrácie sledovacích kódov reklamných kanálov ako Google Ads, Facebook Pixel atď., Integrácia GLAMI pri predaji na niekoľkých jazykových verziách či využitie Mergado Packu v režime multistoru.

Čo so sebou?

Bude se hodiť niečo na poznámky.

Za koľko?

Zadarmo. Chceme sa stretávať a vymieňať skúsenosti. Na udalosť je len potrebné sa registrovať a uloviť si miesto.

Internety

Wifi v BuranTeatr je, ale vo väčšom počte návštevníkov môže byť problém s pripojením, preto sa nebojte použiť vlastné dáta. Ak budete z MergadoFestu postovať na niektorú zo sociálnych sietí, označte Mergado. Ďakujeme.

Opýtajte sa!

Máte otázky k MergadoFestu? Napíšte na mergado@mergado.cz. Aktuálne informácie budeme zverejňovať aj na FB udalosti.

Ak by ste chceli návštevu MergadoFestu spojiť s niektorým z našich školení, tu nájdete ich prehľad.

 

Pozrite sa, ako vyzeral MergadoFest 19.