Získajte certifikáciu

Prečo certifikácia od Mergada?

Mergado je užitočný nástroj pre správu inzercie na porovnávačoch tovaru. Jeho používaním rozšírite portfólio služieb, ktoré zákazníkom ponúkate, a to vo vysoko konverznom odvetví. Nastavenie a ovládanie Mergada nie je zložité – pokiaľ už marketingové nástroje používate, nebude to pre vás problém.

Pre e-shopy, ktoré chcú služby marketingovej agentúry alebo freelancera využiť, je certifikát známkou kvality a skúseností s prácou s Mergadom. Podľa úrovne profesionality práce s Mergadom sme vytvorili tri kategórie – zlatú, striebornú a bronzovú. Každá z nich vyžaduje splnenie určitých podmienok a podľa toho prináša aj množstvo výhod.

  Podmienky pre získanie certifikácie

  Stať sa certifikovaným partnerom alebo certifikovanou agentúrou Mergada môžete v prípade, že:

  Certifikácia sa viaže priamo na agentúru. Pokiaľ spĺňa všetky podmienky a zamestnáva aspoň jedného človeka, ktorý prešiel všetkými potrebnými školeniami a úspešne zložil certifikačný test, získa odznak agentúra.

  Samotní pracovníci získajú odznak Certifikovaný špecialista, ktorý nerozlišuje zaradenie Zlatý/Strieborný/Bronzový.

  K certifikácii freelancerov pristupujeme rovnako ako u agentúr. Pokiaľ ste freelancer, ktorý spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za prácu pre agentúry, máte na výber, či chcete figurovať za seba alebo za agentúru.

  Čo si musíte ustrážiť po splnení podmienok certifikácie

  • Na webe musíte mať nový odznak s prelinkom na váš profil na stránkach Mergada.
  • Vašu certifikáciu si musíte obnoviť každé dva roky podľa aktuálnych podmienok na webe.

  V akých prípadoch je možné certifikáciu prenášať

  • Ak z vašej agentúry odchádza špecialista, ktorý ako jediný prešiel všetkými potrebnými školeniami a spĺňa ostatné podmienky (napr. Zlatej) certifikácie, musíte zaškoliť nového zamestnanca, aby agentúra nespadla do nižšej kategórie.
  • Ak špecialista, ktorý má splnené všetky školenia, prechádza do agentúry, ktorá používa platenú aplikáciu, má táto agentúra nárok prejsť do Zlatej kategórie. O týchto zmenách nás musíte včas informovať.