Získajte certifikáciu

Prečo certifikácia od Mergada?

Mergado je užitočný nástroj pre správu inzercie na porovnávačoch tovaru. Jeho používaním rozšírite portfólio služieb, ktoré zákazníkom ponúkate, a to vo vysoko konverznom odvetví. Nastavenie a ovládanie Mergada nie je zložité – pokiaľ už marketingové nástroje používate, nebude to pre vás problém.

Pre e-shopy, ktoré chcú služby marketingovej agentúry alebo freelancera využiť, je certifikát známkou kvality a skúseností s prácou s Mergadom. Podľa úrovne profesionality práce s Mergadom sme vytvorili tri kategórie – zlatú, striebornú a bronzovú. Každá z nich vyžaduje splnenie určitých podmienok a podľa toho prináša aj množstvo výhod.

  Podmienky pre získanie certifikácie

  Stať sa certifikovaným partnerom alebo certifikovanou agentúrou Mergada môžete v prípade, že:

  Certifikácia sa viaže priamo na agentúru. Pokiaľ spĺňa všetky podmienky a zamestnáva aspoň jedného človeka, ktorý prešiel všetkými potrebnými školeniami a úspešne zložil certifikačný test, získa odznak agentúra.

  Samotní pracovníci získajú odznak Certifikovaný špecialista, ktorý nerozlišuje zaradenie Zlatý/Strieborný/Bronzový.

  K certifikácii freelancerov pristupujeme rovnako ako u agentúr. Pokiaľ ste freelancer, ktorý spravuje e-shopy sám a zároveň si účtujete hodiny za prácu pre agentúry, máte na výber, či chcete figurovať za seba alebo za agentúru.

  • Zmeny v systéme certifikácie nadobudnú platnosť 1. marca 2022. Do tej doby vám odporúčame overiť všetky aspekty, ktoré musíte spĺňať. V priebehu februára začneme všetkým partnerom rozosielať nové odznaky a ďalšie materiály.
  • Zaujíma vás, do ktorej kategórie aktuálne patríte, alebo si nie ste istí, čo musíte spĺňať? Napíšte nám.
  • Chcete si zaobstarať certifikáciu skôr? Do 31. 12. 2021 sa riadime starým systémom, zatiaľ si preto pridajte starý odznak. Od januára 2022 si prosím počkajte na zaslanie nových materiálov.

  Čo si musíte ustrážiť po splnení podmienok certifikácie

  • Na webe musíte mať nový odznak s prelinkom na váš profil na stránkach Mergada.
  • Vašu certifikáciu si musíte obnoviť každé dva roky podľa aktuálnych podmienok na webe.

  V akých prípadoch je možné certifikáciu prenášať

  • Ak z vašej agentúry odchádza špecialista, ktorý ako jediný prešiel všetkými potrebnými školeniami a spĺňa ostatné podmienky (napr. Zlatej) certifikácie, musíte zaškoliť nového zamestnanca, aby agentúra nespadla do nižšej kategórie.
  • Ak špecialista, ktorý má splnené všetky školenia, prechádza do agentúry, ktorá používa platenú aplikáciu, má táto agentúra nárok prejsť do Zlatej kategórie. O týchto zmenách nás musíte včas informovať.