Zjednodušte nastavenie inzercie pomocou Mergado aplikácií (časť 2.)

V prvej časti prehľadu Mergado appiek sme si predstavili ich platenú časť. Dnes nadviažeme na aplikácie, ktoré sú zadarmo. Prečítajte si pokračovanie a urobte si názor, pri ktorých aplikáciách je s nastavovaním vašej inzercie správne ušetriť a kde sa naopak oplatí priplatiť si o trochu viac.

 

Zlepšite si organizáciu inzercie zadarmo

 

Zaznamenávajte dôležité udalosti o riadení inzercie

Mergado Logbook slúži pre vedenie zápisov o riadení inzercie, dôležitých udalostiach, v skratke o všetkom, čo je dobré evidovať. Prehľadne a na jednom mieste vedie vaše poznámky, takže ich ľahko dohľadáte.

 

Zorganizujte si úlohy

S appkou Mergado ToDo List si zorganizujete úlohy do jednoduchého ToDo listu. Vhodný je napríklad k vedeniu hotových úloh pri jednotlivých exportoch.

 

Ukladajte si informácie o e-shope

Mergado Pages vám pomôže si uložiť informácie o e-shope priamo do Mergada a pohodlne ich zdieľať v pracovnom tíme. Aplikácia Pages vám poskytne miesto pre tvorbu dokumentácie jednoduchou, a pritom elegantnou formou.

 

Vylepšujte XML pre Heureku a Zboží.cz

Repairman skontroluje váš XML súbor, vyhľadá problémy a ponúkne riešenie nájdených problémov.

 

Predíďte vyčerpaniu kreditu

Credito prehľadne kontroluje, koľko kreditu zostáva vo vyhľadávačoch tovaru. Oproti Bidding Fox Credit (ktorý je viazaný na používateľa) je viazaný na e-shop, takže ho je potrebné aktivovať pre každý e-shop zvlášť.

 

 Ukladajte heslá a ďalšie potrebné informácie

Keychain je kľúčenka, ktorá slúži na uloženie hesiel a ďalších informácií, potrebných na fungovanie ostatných aplikácií. Mergadova kľúčenka je zadarmo a "spoluprácu" s ňou si vyžaduje rad iných aplikácií.

 

Nenechajte sa odradiť cenou, alebo naopak prilákať appkami zadarmo. Každá z aplikácií má svoje výhody a opodstatnenie podľa toho, kde a akým spôsobom inzerujete. Prejdite si náš prehľad a ak budete mať nejaké ďalšie otázky, neváhajte nám napísať.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zjednodušte nastavenie inzercie pomocou Mergado aplikácií

Rodina Mergado aplikácií je široká. Aby ste získali prehľad o tom, kde všade vám jednotlivé appky pri nastavovaní inzercie pomôžu, prinášame vám na jednom mieste súhrn všetkých užitočných informácií. Prezradíme vám, ktoré sú pre vás ako stvorené.

25.09.2019
Bidding Fox posúva aktuálnosť dát na ďalší level

Lišiaci napredujú míľovými krokmi a ich najnovšie vylepšenie je zamerané na sledovanie alebo pracovanie s reportami. Vďaka novej funkcii vám odpadáva nutnosť zakaždým manuálne sťahovať exporty a Bidding Fox sa o to automaticky postará za vás. Ako to celé funguje?

30.08.2019
Zjednodušte kontrolu kreditu pomocou appky Bidding Fox Credit

Ste freelancer alebo zamestnanec agentúry, ktorý sa stará o pravidelnú kontrolu kreditu veľkého množstva klientov? Tak určite viete, koľko času dokáže takáto kontrola zabrať. Vďaka tímu Bidding Fox sa s týmto úkonom po novom vysporiadate raz dva. Nová aplikácia Bidding Fox Credit poskytuje automatický prehľad o výške kreditu vo všetkých vašich e-shopoch.

20.08.2019

Pridať nový komentár