Zjednodušte nastavenie inzercie pomocou Mergado aplikácií (časť 1.)

Rodina Mergado aplikácií je široká. Aby ste získali prehľad o tom, kde všade vám jednotlivé appky pri nastavovaní inzercie pomôžu, prinášame vám na jednom mieste súhrn všetkých užitočných informácií. Prezradíme vám, ktoré sú pre vás ako stvorené. V prvej časti si predstavíme všetky platené appky.

 

Platené appky: Výkonní pomocníci, ktorí rozširujú funkcie Mergada

 

Párujte produkty medveďou silou

Pairing Bear je nástroj pre automatizované párovanie produktov na Heureke. Využíva dáta poskytované priamo Heurekou a funguje na základe zhody EAN kódov.

 

Biddujte automaticky

Bidding Fox je biddingový automat pre Mergado, ktorý umožňuje efektívnejšie biddovanie inzercie na českej a slovenskej Heureke a Zboží.cz.

 

Postavte inzerciu na dátach

Bidding Fox Elements zvyšuje výkonnosť inzercie pomocou práce so štatistickými dátami nielen z porovnávačov tovaru ale vytvára aj nové elementy.

 

Strážte si dostatok kreditu pre vaše e-shopy

S Bidding Fox Credit získate jednoduchý prehľad o tom, koľko kreditu je vám na danom porovnávači odpočítané. Vaša inzercia bude stále aktívna a vy budete mať prehľad o výške kreditu vo všetkých vašich e-shopoch na jednom mieste.

 

Zvýšte CTR vašich inzerátov

Feed Image Editor je nástroj na vylepšenie fotiek tovaru pre produktové reklamy na Facebooku, čím pomáha navyšovať preklikovosť reklám.

 

Indexujte stránky na Zozname prehľadne

Zoznam Index Checker kontroluje, či sú vaše URL adresy vo feede správne zaindexované. Vie povedať, koľko adries v Zoznam indexe je a koľko ich chýba. Sám pošle požiadavku na indexáciu tam, kde je to potrebné.

 

Udržte si zvolenú pozíciu aj cenovú politiku

Pricing Rank poskytuje prehľad o tom, ako si stojí váš tovar v porovnaní s konkurenciou. Pomôže vám ľahko zistiť, pri ktorých položkách si aj kvôli zdraženiu udržíte požadovanú pozíciu.

 

Kontrolujte správnosť URL produktov

URL Checker pri všetkých adresách vašich produktov kontroluje, či sú v poriadku. Zistí, ak neprebieha presmerovanie, ktoré môže mať vplyv na stratu informácie o tom, z akého kanála užívateľ prišiel, alebo či sa vo feede nenachádza URL, ktoré mieri na stránku s chybou 404.

 

Majte náklady za kampane prehľadne na jednom mieste

Sklik GA Importer ľahko prenáša inzertné náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom mieste dokážete overiť, koľko používateľov z Skliku ste na web priviedli, koľko vás taká návštevnosť stála a aký vytvorila obrat.

 

Analyzujte inzerciu na Heureke podrobne

Heureka Watchdog umožňuje párovať a nahliadať do hĺbky inzercie na Heureke ako nikto iný. K tomu navyše ponúkne nástroje, ako vybrané problémy pomocou pár kliknutí vyriešiť.

 

Odhaľte chybné ceny

Pricing Monitor vám ukáže chybné ceny a bude ich za vás starostlivo strážiť.

 

Na Mergado sme sa zvykli pozerať ako na nástroj - napríklad kladivo, ktoré je silné a úderné, a zároveň trochu "hrubé". Mergado aplikácie by sme naproti tomu mohli považovať za dláta, s ktorými dokážete jednotlivé úkony pri riadení inzercie precízne spracovať. Choďte s dobou a uľahčite si prácu s novinkami i stálicami v Mergado Store.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Nové vychytávky priniesli do Bidding Fox Elements dáta z Heureky a agregácie elementov

Aplikácia Bidding Fox Elements pracuje so širším spektrom informácií a pomáha vytvárať nové elementy, ktoré vytiahnu vašu inzerciu na vyššie priečky. Nedávno začala ponúkať dva nové okruhy dát. Umožňujú pripájať nielen klasické údaje z Google Analytics alebo reklamných systémov, ale aj rôzne typy dát konkrétnych e-shopov. Prečítajte si, aké to má pre vás výhody.

06.08.2019
Zjednodušte kontrolu kreditu pomocou appky Bidding Fox Credit

Ste freelancer alebo zamestnanec agentúry, ktorý sa stará o pravidelnú kontrolu kreditu veľkého množstva klientov? Tak určite viete, koľko času dokáže takáto kontrola zabrať. Vďaka tímu Bidding Fox sa s týmto úkonom po novom vysporiadate raz dva. Nová aplikácia Bidding Fox Credit poskytuje automatický prehľad o výške kreditu vo všetkých vašich e-shopoch.

20.08.2019

Pridať nový komentár