Nové vychytávky priniesli do Bidding Fox Elements dáta z Heureky a agregácie elementov

Aplikácia Bidding Fox Elements pracuje so širším spektrom informácií a pomáha vytvárať nové elementy, ktoré vytiahnu vašu inzerciu na vyššie priečky. Nedávno začala ponúkať dva nové okruhy dát. Umožňujú pripájať nielen klasické údaje z Google Analytics alebo reklamných systémov, ale aj rôzne typy dát konkrétnych e-shopov. Prečítajte si, aké to má pre vás výhody.

Nové možnosti v dátach a výberoch v exporte so sebou prinášajú zmeny v podobe získavania informácií o konkurencii, dostupnosti či cenách. Významná inovácia Bidding Fox Elements spočíva v novej práci s výbermi. Doteraz boli dáta o konkurencii v Elements alebo v Mergade anonymné, po novom môžeme identifikovať pozíciu konkrétneho predajcu a získať o nich údaje.

Nové informácie v Elements

Čerstvé zdroje dát nadväzujú na nedávne pripojenie dátových celkov, z ktorých prvý je reporting konkurencie v Bidding Foxe. Znamená to, že pridané elementy zapnete a získate z nich informácie o karte (TOP ponuka, pozícia v kategórií) a o e-shope. V prípade, ak hľadá užívateľ údaje o konkrétnom e-shope či konkurencií alebo ho zaujíma konkrétne umiestnenie, má možnosť vytvoriť vlastné elementy a previesť do nich hodnoty z dátových polí.

Vrámci pozície máme aktuálne dve polia – prvý element predstavuje biddované postavenie, ktoré môže obsahovať dáta prínosné pre e-shop a druhý je časť e-shopov zoradených podľa ceny.

Nové dáta z Heureky. Zdroj: www.bidding-fox.cz
Príklad výstupných dát po spracovaní a využití dát z Elements. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Efektívne využitie dát z Bidding Foxu

Bidding Fox Elements pracuje v kooperácií s Bidding Foxom, ktorý je poskytovateľom dát a všetky nové údaje si preberá práve z neho. Vstupné údaje prevedené na elementy a premenné slúžia k tvorbe výberov. Užívateľ má tak možnosť získať aktuálne informácie alebo použiť elementy, ktoré v aplikácií doteraz neboli. Sila dát sa dá využiť mnohými spôsobmi.

Môžete s nimi:

✔ Vypísať zoznam tovaru, kde je konkrétny konkurent.

✔ Vypísať tovar, kde je e-shop drahší/lacnejší, než konkrétny konkurent/i.

✔ Vypísať tovar, kde má e-shop horšiu/lepšiu skladovú dostupnosť, než konkrétny konkurent/i.

Biddovať len ​​tovar, kde je e-shop lacnejší ako konkrétny konkurent alebo obmedziť bidding podľa skladovej dostupnosti.

✔ Vypísať zoznam GIFTOV od všetkých predajcov.

✔ Vypísať zoznam tovaru, kde je e-shop či konkurent/i v TOP ponuke.

✔ Vypísať zoznam tovaru na TOP X miestach vo svojich kategóriách.

Elements umožňujú pre e-shopy či dodávateľov kontrolu mnohých údajov a pomáhajú pri cenotvorbe daných produktov. Ďalšími výhodami, ktoré nové zdroje dát poskytujú, sú rýchle prototypovanie a nasadenie pri práci s nimi, ich aktuálnosť, kombinovateľnosť s inými dátami či aplikáciami v Mergado Store.

Nové dáta z agregácie elementov

Druhý segment dát sú jednotlivé agregácie nad jednotlivými elementmi, pri ktorých nepotrebuje užívateľ uvádzať zdroj, ktorým je samotný feed. Celkovo prepája 11 elementov, medzi ktorými sú URL obrázku, DELIVERY_DATE, MANUFACTURER a k nim získava hodnoty ako najdrahší, najlacnejší, priemerná cena a počet produktov s danou hodnotou.

Nové dáta z agregácie elementov. Zdroj: www.bidding-fox.cz

Vďaka novinkám z Bidding Fox Elements môžete teraz naplno získavať informácie o konkrétnej konkurencií a využívať nové dáta z Heureky či agregované elementy. Zaujali vás funkcie, ktoré Bidding Fox Elements ponúkajú? Vyskúšajte si ju zadarmo na 15 dní – uvidíte, ako vám pomôže zrýchliť nastavenia vašej inzercie.

 

Vyskúšajte si aplikácie:

Mohlo by vás zaujímať

Vďaka školeniu Bidding Fox Elements zvýšite výkonnsoť vašej inzercie

Aplikácia Bidding Fox Elements pracuje s informáciami o množstve preklikov, konverzií, priemernej cene produktov a pod. Z týchto informácií vytvára nové elementy, ktoré sú účinný prostriedok, ako vyšvihnúť vašu inzerciu na vyššie priečky.

25.04.2019
S čím všetkým vám pomôžu nové vylepšenia appiek Bidding Fox a Bidding Fox Elements

Vývojári aplikácií Bidding Fox a Bidding Fox Elements nepoľavujú a užívateľov týchto služieb pravidelne zásobujú novými úpravami. Preto sa teraz BF môže pochváliť vylepšenou prácou s dátami a diagnostikou a BFE možnosťami tvorby nových elementov. Prečítajte si, ako vám tieto novinky uľahčia prácu.

08.02.2019

Bidding Fox

Chcete byť na Heureke viditeľný a pritom mať rozpočet pod kontrolou? Využite služieb biddingového automatu. 3x denne prepočítava cenu CPC a drží pozíciu vášho tovaru tak, ako ste nastavili.

Bidding Fox Elements

Zvyšujte výkonnosť inzercie pomocou desiatok nových elementov s Bidding Fox Elements. Táto aplikácia pracuje so štatistickými dátami nie len z cenových porovnávačov a vytvára elementy. Vďaka nej zlepšíte nastavenie svojej inzercie a zvýšite jej výkonnosť.

Pridať nový komentár