Ako pan Mergado na automatickú fakturáciu prechádza

Až doteraz sme faktúry v Mergade vystavovali ručne – a to sa nezaobišlo bez preklepov a prehliadnutí a naviac taká fakturácia zhltla veľa času náčelníka Michala. Vývojári preto pripravili fakturáciu automatickú. Okrem faktúr sa osamostatnia aj pripomienkové e-maily s informáciami o faktúre po splatnosti alebo konca skúšobného obdobia.
 
Čo sa pre mňa zmení?
Vo výsledku sa pre zákazníkov a užívateľov Mergada nezmení nič. E-mail s faktúrou alebo upozornením príde v rovnakom znení a z rovnakej adresy, len za jej vystavením si namiesto Michala môžete predstaviť bota.
 
Musím niečo niekde nastavovať?
Zmena nastavenia nie je potrebná, prosíme Vás ale, aby ste si skontrolovali fakturačné údaje vo svojom účte, odkiaľ ich do faktúr prenášame a v prípade chýb ich opravili. Zamerajte sa prosím najmä na fakturačné obdobie a informácie o mieste fungovania.
 
 
Kedy mám zmenu čakať?
Automatizáciu faktúr (podliehajúcu ľudskej kontrole) využijeme čiastočne už za 14 dní v júnových fakturáciách. Výzvy k zaplateniu stávajúcich faktúr budeme automaticky rozosielať už od stredy – pokiaľ by sa vám na ich znení alebo obsahu niečo nezdalo, určite nám napíšte – na e-mail alebo do fóra, kde je k tejto téme vytvorené samotné vlákno.

Pridať nový komentár