Berlínske Expo ponúklo pestrý mix profesionality a networkingu

Petra Marková
17. 2. 2020
2 minúty čítania
Berlínske Expo ponúklo pestrý mix profesionality a networkingu

Zaujíma nás ako sa darí e‑commerce v zahraničí a už druhýkrát sme sa vybrali na najväčší veľtrh online marketingu v Nemecku. Poďte sa pozrieť, ako to tento rok vyzeralo na E‑commerce Berlin Expo.

Zaujíma nás ako sa darí e‑commerce v zahraničí a už druhýkrát sme sa vybrali na najväčší veľtrh online marketingu v Nemecku. Poďte sa pozrieť, ako to tento rok vyzeralo na E‑commerce Berlin Expo.

Teambuilding sme prepojili s biznisom

Naše berlínske dobrodružstvo začalo už deň pred samotným veľtrhom. Tento raz sme však boli v úlohe návštevníkov a preto nám nebránila obvyklá príprava stánku od uvoľneného spoznávania mesta. Kým niektorí si vychutnávali populárne gastronomické podniky, druhí zvolili objavovanie toho najznámejšieho z nemeckej metropoly.

Veľtrh ponúkol výber toho najlepšieho

Druhý deň sme sa vybrali na E‑commerce Berlin Expo 2020. Industriálne priestory výstaviska nás opäť nadchli svojou mohutnosťou a samotný veľtrh perfektnou organizáciou.        

Päť prednáškových pódií prinieslo zastúpenie zahraničných spíkrov so širokým spektrom aktuálnych tém. Každý účastník si tu našiel niečo pre seba. Česko reprezentovali firmy ako Samba.ai či Packeta. Po každom bloku sme hojne diskutovali s vystavujúcimi a vymieňali si kontakty.

Už čoskoro vám prinesieme kompletný vlog z Berlína. Tento rok sme sa zamerali aj na pridanú hodnotu a pripravili si pre vás tipy na prípravu stánku a prezradili naše overené zlepšováky. Či už ste skúsený vystavovateľ alebo ešte len začiatočník, vo videu si nájdete to svoje.

Konferencia tejto veľkosti nám vždy prináša možnosť vypočuť si aktívnych ľudí z rôznych spoločností a stretnúť sa s nimi. V Berlíne to platilo obzvlášť a radi navštívime aj jeho ďalší ročník. Medzitým nás čakajú ešte viaceré domáce akcie, ktoré pre vás organizujeme. Bratislavský Meetup 26. Februára v Kafe Lampy alebo prvý Winter MergadoFest 19.3. v brnenskom BuranTeatr.

Mohlo by vás zaujímať:

Petra Marková

Slovenský trh a ľubozvučnú slovenčinu má v MERGADE na starosti content špecialistka Petra. Textuje, bloguje, prekladá a s vášňou tvorí obsah na sociálne siete. A keď práve nehľadá tie správne slová, venuje svoj čas bytovej džungli, pečeniu, kaviarňam alebo cestovaniu.