Mergado + Bidding MeetUp sa vydáva do Bratislavy

V sérii Mergado + Bidding MeetUp navštevujeme české a slovenské mestá, kde predstavujeme novinky z aktuálnych releasov Mergada a aplikácie Bidding Fox. 26. februára sa vyberieme do Bratislavy, kde sa s účastníkmi podelí o dôležité novinky aj Heureka a agentúra Invelity.

Príďte nadobudnúť užitočné informácie a opýtať sa na všetko, čo vás zaujíma

Minulý rok sme sa pri prvom MeetUpe v Prahe stretli so skupinou šikovných ľudí a získali mnoho zaujímavých podnetov. A budeme radi, keď sa to zopakuje tento rok aj v Bratislave. Príďte si rozšíriť e-shopárske znalosti vo vašom domácom prostredí a stretnúť sa ľuďmi zo spoločností, pomocou ktorých denne vylepšujete inzerciu.

Info

Kedy: 26. 2.

Kde: Kafé Lampy, Černyševského 42, Bratislava

Cena: Zadarmo

Vyplňte prihlášku: Mergado + Bidding MeetUp

FB udalosť

Zastavte sa na Mergado + Bidding MeetUpe. Načerpáte nové vedomosti a nápady na ďalšie zefektívnenie inzercie na porovnávačoch tovaru. Je pre vás Bratislava od ruky? Zúčastnite sa Winter MergadoFestu - poprední odborníci českej a slovenskej e-commerce vám predstavia množstvo informácií a aktualít týkajúcich sa expanzie do zahraničia.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest tento rok príde aj v zime

Rozhodli sme sa, že tento rok neusporiadame iba jeden MergadoFest. K hlavnej udalosti prebiehajúcej pravidelne na jeseň, pridáme v marci aj jej zimnú edíciu. Prvý Winter MergadoFest sa bude konať 19. marca v Brne a venovať téme Expanzia do zahraničia.

22.01.2020
Ecommerce Warsaw Expo prinieslo podrobný náhľad do poľskej e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je najväčšia marketingová udalosť v strednej Európe. Marketérom a e-shopárom z Poľska i okolia ponúka mnoho aktuálnych informácií a inšpirácie, ako zlepšiť ich služby. Tento rok sa prvýkrát tím Mergada a aplikácie Feed Image Editor vydal spoznať miestne prostredie a ukázať, že ich kvality ocení aj poľská e-commerce scéna.

24.10.2019
Just Bidding #6  Ako na stratégie a meranie konverzií??

Nový diel našej biddingovej rubriky sa opäť hlási o poroznosť. Tentokrát nám Jirka Guňka z Bidding Foxu prezdradí viac o možnostiach stratégií a poradí aj v prípade merania konverzií na Zboží.cz či Heureke. Zaujíma vás téma Google Analytics a hľadáte tipy na prácu s dátami? Sledujte šiesty Just Bidding a dozviete sa, ako ich skrotiť.

28.01.2020

Pridať nový komentár