MergadoFest tento rok príde aj v zime

Rozhodli sme sa, že tento rok neusporiadame iba jeden MergadoFest. K hlavnej udalosti prebiehajúcej pravidelne na jeseň, pridáme v marci aj jej zimnú edíciu. Prvý Winter MergadoFest sa bude konať 19. marca v Brne a venovať téme Expanzia do zahraničia.

 

Spoznajte súčasné podmienky na zahraničných trhoch

Program Winter MergadoFestu bude na počet prednášok a workshopov o trochu užší ako jeho jesenná verzia, informačne však bude veľmi nabitý. Naše pozvanie na vedenie prednášok prijalo niekoľko odborníkov z veľkých spoločností českej a slovenský e-commerce, ktoré majú rozsiahle skúsenosti s fungovaním na zahraničných trhoch.

Na čo sa môžete tešiť

19. marca v priestoroch brnenského BuranTeatru odštartujeme registráciu v 8.30. Od pol desiatej začnú prednášky, ktoré potrvajú 45 minút. Pred obedom čakajú účastníkov dva vstupy. Po obede bude nasledovať päť ďalších prednášok a pauza na kávu. A ako je naším zvykom, na záver pripravujeme after party, kde sa spolu neformálne porozprávame. Všetky dôležité a doplňujúce informácie spolu anotáciami prednášok nájdete na našom webe.

Pozrite sa, ako vyzeral MergadoFest 19.

 

Rozviňte potenciál vašich e-shopov a marketingové znalosti pre zahraničnú expanziu na Winter MergadoFeste. Registrujte se tu.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado vyráža na Reshoper 2020, tentoraz s vlastnou scénou

Veľtrh a konferencia Reshoper je najväčšia e-commerce udalosť v Českej republike. Tak ako na dvoch predošlých ročníkoch, nebudú Mergado a appky Bidding Fox a Feed Image Editor chýbať ani na jeho treťom pokračovaní. Návštevníkom tento rok privezieme stánok, našich konzultantov a vlastnú minikonferenciu.

14.01.2020
Ecommerce Warsaw Expo prinieslo podrobný náhľad do poľskej e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je najväčšia marketingová udalosť v strednej Európe. Marketérom a e-shopárom z Poľska i okolia ponúka mnoho aktuálnych informácií a inšpirácie, ako zlepšiť ich služby. Tento rok sa prvýkrát tím Mergada a aplikácie Feed Image Editor vydal spoznať miestne prostredie a ukázať, že ich kvality ocení aj poľská e-commerce scéna.

24.10.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitnej konferencie

Obuj sa do toho. Tak znel slogan na uvítacích ponožkách, ktorými boli obdarovaný účastníci pri príchode na tohtoročný Shopcamp. Ďalší skvelý ročník obľúbenej konferencie tak priniesol nielen nadšenie e-shopárov či odborníkov z e-commerce ale aj jedinečnú atmosféru.

17.09.2019

Pridať nový komentár