Za nami je Reshoper 2020, najsilnejšia česká konferencia v hre

Pražské Letňany sa na konci januára premenili na obrovské ecommerce mravenisko. Konferencia Reshoper 2020 zaplnila 30. januára priestory výstaviska stánkami, prednáškami a e-shopármi zvučnejších i nových mien. A Mergado na nej nemohlo chýbať. Ste zvedaví, ako vyzeral tretí ročník najväčšej ecommerce udalosti v Česku?

 

Reshoper zaostril na strategický rozvoj e-shopov

Už od skorého rána to na veletrhu naplno žilo. Návštevníci Reshoperu sa tešili nielen z nabitého harmonogramu workshopov, ale aj zo širokej ponuky vystavovateľov. Značky zamerané na export, webdizajn, e-shopové riešenia, expedíciu, grafiku a marketingové služby priniesli okrem klasických konzultácií aj minikonferencie či bezplatnú poradenskú zónu.

Hlavný program zložený z ôsmich prednášok predstavil ústrednú tému veľtrhu a vízie na rok 2020. Účastníci tak získali inšpiráciu ako na perspektívny a premyslený rozvoj podnikania v online priestore. O celodennú príjemnú atmosféru sa postaralo aj prostredie prispôsobené networkingu a špeciálne súkromné zázemie pre vystavovateľov.

 

Mergado na Reshoperi 2020 zasvietilo

Naša výprava dorazila tento rok na akciu s novým, neprehliadnuteľným dizajnom stánku. V jeho priestore sme ponúkali po celý deň poradenstvo s nastavením či fungovaním Mergada. Prebiehali tu aj konzultácie s lišiakmi z Bidding Foxu a minikonferencie zamerané na image marketing od Feed Image Editoru.

Naživo sme s vami prebrali množstvo podnetov a vzájomne nabrali inšpiráciu k napredovaniu nástroja či appiek. Okrem debát sme stihli vyspovedať aj ďalšie osobnosti z ecommerce sveta a na MergadoTV vám ich už čoskoro predstavíme.

 

Reshoper 2020 ponúkol aj po tretíkrát nálož toho najlepšieho z e-shopárskeho sveta. Spoločne sme rozvinuli naše znalosti, nadviazali kontakty a upevnili vzťahy. Prvá veľká akcia tohto roka je za nami a už teraz sa na vás tešíme na slovenskom Meetupe v Bratislave či zimnej edícií MergadoFestu. Zostaňte naladení s nami.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest tento rok príde aj v zime

Rozhodli sme sa, že tento rok neusporiadame iba jeden MergadoFest. K hlavnej udalosti prebiehajúcej pravidelne na jeseň, pridáme v marci aj jej zimnú edíciu. Prvý Winter MergadoFest sa bude konať 19. marca v Brne a venovať téme Expanzia do zahraničia.

22.01.2020
Just Bidding #6  Ako na stratégie a meranie konverzií??

Nový diel našej biddingovej rubriky sa opäť hlási o poroznosť. Tentokrát nám Jirka Guňka z Bidding Foxu prezdradí viac o možnostiach stratégií a poradí aj v prípade merania konverzií na Zboží.cz či Heureke. Zaujíma vás téma Google Analytics a hľadáte tipy na prácu s dátami? Sledujte šiesty Just Bidding a dozviete sa, ako ich skrotiť.

28.01.2020

Pridať nový komentár