Niekoľko tipov, ako byť pred Vianocami ešte viac vidieť

Chcete rozšíriť okruh svojich klientov a inzerujete v Českej republike? Spolupráca so špecializovanými porovnávačmi, či komunitnými webmi by tak pre vás mohlo byť vhodné riešenie.

Zviditeľnite váš tovar pomocou portálu Bevedo

Predávate vybavenie do domácnosti a na záhradu a premýšľate, kde ešte by ste mohli inzerovať? Máme pre vás tip v podobe cenového vyhľadávača Bevedo. Portál Bevedo.cz sa zaoberá propagáciou e-shopov predávajúcich nábytok, dekoráciu a vybavenie do bytu, domu, i záhrady. Ponúka účinnú online propagáciu, v ktorej kombinuje katalóg produktov a podporné aktivity ako napr. publikácie článkov, zľavové kupóny, či príznaky, vďaka ktorým na svoj tovar upútate pozornosť a odlíšite ho od ostatného. Vďaka týmto možnostiam môžete podporiť vašu návštevnosť a povedomie o vašej spoločnosti na portáli, na ktorom sa v súčasnosti nachádza skoro dvesto overených značiek a výrobcov.

A ako sa na Bevedo dostať?

Zaregistrujte sa pomocou základných informácií o vašom e-shope, pridajte logo a XML feed vo formáte pre Heureku, či Zboží.cz. Váš feed potom Bevedo spracuje a do kategórií zoradí vaše produkty, ktoré sa na portáli zobrazia do troch dní. Pre posilnenie vašej propagácie Bevedo ponúka možnosti prípravy kampaní, výroby bannerov, publikácie článkov, editáciu príznakov, či topovanie produktov. Chcete sa dozvedieť viac o službách Bevedo? Prečítať si ich nápovedu.

Náš tip

Pokiaľ používate aplikáciu Mergado a vo svojom e-shope predávate viac druhov tovaru, ako je sortiment ponúkaný na stránke Bevedo, môžete za pomoci vytvorenia výberu s odlišným CATEGORYTEXT a jeho následným skrytím zariadiť, že sa do vyhľadávača dostanú len tie produkty, ktoré tam skutočne chcete. Na tomto odkaze sa dozviete ako skryť výber produtkov v Mergade.

Inzerujete komunitne s Arome

Premýšľate, kde ešte by mohol byť vidieť váš tovar z oblasti kozmetiky? Vyskúšajte komunitný kozmetický web Arome.cz. Arome sa z blogu o parfémoch a kozmetiky stalo navštevovaným komunitným webom a dnes patrí k jednej z najväčších českých komunít, ktorá žije kozmetikou. Pre svoje tématické zameranie je web najvhodnejší pre inzerciu parfémov a kozmetiky. Tá je tvorená článkami, hodnoteniami, diskusiou, i katalógom. Ako doplnok webu existuje aj jednoduchý cenový porovnávač.

Ako inzerovať na Arome?

Na Arome je pre e-shopy výhodnejšie inzerovať skôr skrz publikovanie článkov, vytváranie súťaží pre užívateľov, redakčné, či užívateľské testovanie výrobkov, alebo bannerovú reklamu. Vhodnou vianočnou inzerciou tak sú teraz články na tovar pre vianočné darčeky. Ak sa chcete na Arome registrovať, zadajte sem svoje kontaktné údaje. Import sa uskutoční pomocou XML feedu, ktorý podporuje formáty ako pre Zboží.cz, tak pre Heureku a preto ho možete vziať rovno z administrácie Mergada. Dôležité je, aby vaše produkty obsahovali kód EAN, pomocou ktorého bude váš tovar zaradený do Arome katalógu kozmetiky a zároveň sa produkty z vášho e-shopu priradia do porovnávača na stránkach Arome.cz.

Pridať nový komentár