Zjednodušte kontrolu kreditu pomocou appky Bidding Fox Credit

Ste freelancer alebo zamestnanec agentúry, ktorý sa stará o pravidelnú kontrolu kreditu veľkého množstva klientov? Tak určite viete, koľko času dokáže takáto kontrola zabrať. Vďaka tímu Bidding Fox sa s týmto úkonom po novom vysporiadate raz dva. Nová aplikácia Bidding Fox Credit poskytuje automatický prehľad o výške kreditu vo všetkých vašich e-shopoch.

Sledovanie stavu kreditu nebolo nikdy jednoduchšie

Bidding Fox Credit bzískava hodnoty z Mergada prostredníctvom appky Keychain - je preto potrebné mať s ňou prepojené reklamné systémy, ktoré používate (a chcete tu sledovať kredity e-shopov). Stačí, aby ste si aplikáciu raz zapli, a rovno v nej uvidíte všetky e-shopy, ktoré spravujete. Stav ich kreditu uvidíte raz denne.

Prehľad všetkých e-shopov v BFC. Zdroj: www.bidding-fox.sk

Nastavte si notifikáciu

V Bidding Fox Credit si môžete nastaviť zasielanie upozornení. Keď kredit u niektorého z klientov klesne pod stanovenú hranicu, príde vám notifikácia do e-mailu alebo do Mergada (podľa toho, ktorý spôsob si vyberiete). Pre každý systém či klienta si môžete nastaviť vlastné kritériá. Nastavenie limitov na úrovni e-shopu má vyššiu prioritu ako hromadné nastavenie.

Nastavenie notifikácií v BFC. Zdroj: www.bidding-fox.sk

Koľko stojí Bidding Fox Credit?

Cena BFC je fixná. Môžete v nej spravovať toľko e-shopov, ku ktorým máte v Mergadu prístup.

 

S Bidding Fox Credit bude sledovanie kreditu hračku a budete sa môcť venovať iným dôležitým úkonom pri správe inzercie klientských e-shopov. Zapnite si ju na 15 dní zadarmo v Mergado Store - produkty z vašich e-shopov už nikdy nevypadnú z inzercie.

 

Bidding Fox Credit

Bidding Fox Credit je nástroj z lišiackej dielne, ktorý vám bude strážiť dostatok kreditu pre vaše e-shopy. Taktiež získate jednoduchý prehľad o tom, koľko a na akom porovnávači je vám odpočítané. Sami si jednotlivo nastavíte minimálnu výšku kreditov, pri ktorých dosiahnutí vám aplikácia odošle upozornenie do Mergada a e-mailu. Udržiavajte si stále aktívnu inzerciu a prehľad o kredite vo všetkých svojich e-shopoch na jednom mieste.

Kompletný report konkurencie v Bidding Foxe na pár kliknutí

Byť krok pred konkurenciou a sledovať jej ceny za dopravu, produkty či pribúdanie doplnkových služieb je náročné na čas aj samotné spracovanie. V Bidding Foxe sa rozhodli užívateľom uľahčiť prácu a prinášajú novú podstránku Konkurencia zameranú na jej dôkladný rozbor.

29.07.2019
S novinkami z Bidding Foxu ustrážite počet preklikov a nastavíte UTM parametre

Aplikácia Bidding Fox ide neustále dopredu a ďalšie novinky pridáva aj v letných mesiacoch. Z tých najaktuálnejších vám predstavíme stráženie nárastu či poklesu preklikov, kontrolu spárovanosti produktov podľa ich ceny s Bidding Fox Elements a možnosť nastavenia aplikácie pri používaní UTM parametrov.

19.07.2019

Pridať nový komentár