Získajte ocenenie Kvalitný obchod od Árukereső

Premýšľate, ako dostať svoj tovar viac pred oči maďarských zákazníkov? Nedávno sme vám popísali, že inzercia na porovnávači Árukereső je jeden z najpodstatnejších krokov, aby ste v Maďarsku uspeli. V tomto článku si predstavíme jeho ocenenie Kiemelt ajánlatok a spôsob, ako ho získate.

Príklad ponuky troch doporučených e-shopov. Zdroj: https://www.arukereso.hu

Čo musí obchod spĺňať, aby získal ocenenie Kiemelt ajánlatok

 • v produktovej karte musí mať minimálne 4 ponuky z rôznych e-shopov
 • musí svoj tovar predávať s maďarským DPH
 • pre výber top 3 ponúk na produktovej karte priraďuje Árukereső skóre k jednotlivým ponukám podľa nasledujúcich kritérií:
  • základom je mať zavedenú službu Megbízható Bolt (ekvivalent Heureka Overené zákazníkmi)
  • kvalita recenzií od zákazníkov, vrátane hodnotenia cez Megbízható Bolt – toto je veľký predpoklad, ako sa dostať medzi prvé 4 odporúčané obchody u daného produktu
  • odchýlka od priemernej ponuky na stránke produktu
  • vyššie nastavené ponuky za proklik
  • poskytovanie možnosti požiadať obchod o kontrolu produktu

 

Pracujte na kvalite hodnotenia e-shopu. Táto dlhodobá záležitosť je spoločne s cenou a dostupnosťou tovaru najlepší spôsob, ako ovplyvníte poradie zobrazenia ponúk. Nezabudnite, že stratégie e-shopu efektívne nastavíte biddingom. Ak ešte nebidujete automaticky, vyskúšajte nástroj Bidding Fox pre Heureku a Zboží.cz, ktorý vám výrazne skvalitní vaše stratégie a skráti čas.

Bidding Fox

Chcete byť na Heureke viditeľný a pritom mať rozpočet pod kontrolou? Využite služieb biddingového automatu. 3x denne prepočítava cenu CPC a drží pozíciu vášho tovaru tak, ako ste nastavili.

Mohlo by vás zaujímať:

Aké zmeny priniesla pandémia na poľskej e-commerce v roku 2020?

73% poľských užívateľov internetu nakupuje online. Podľa tohtoročnej správy IGE ich počet medziročne vzrástol o 11 percent. Pozrite sa, aké ďalšie zmeny sa udiali na poľskom e-commerce trhu za posledný rok a prispôsobte svoje podnikanie trendom i preferenciám nakupujúcich.

02.06.2021
Prilákajte v Maďarsku najsilnejšiu zákaznícku skupinu. Nakupujúci nad 55 rokov

Predávate na maďarskej e-commerce? Alebo sa sem práve chystáte expandovať? Miestny trh aj najväčšie porovnávače Árukereső, Árgép a Olcsóbbat sme si už predstavili. Teraz sa zameriame na najdôležitejšiu skupinu zákazníkov a na to, ako si ich udržať alebo či je lepšie získať nových klientov.

21.04.2021
Expanzia e-shopu pomocou Mergada a UPgates

E-shopy sa stali úplne prirodzenou súčasťou retailového prostredia a v dohľadnej dobe sa na tom nič meniť nebude. Česká republika nemá v počte e-shopov konkurenciu. Napríklad v Maďarsku ich podľa posledných údajov nájdete menej ako 7 tisíc a v porovnaní s ČR je na tom omnoho horšie aj štyridsaťmiliónové Poľsko.

07.04.2021

Pridať nový komentár