Získajte ocenenie Kvalitný obchod od Árukereső

Článok uverejnený 19.01.2021

Premýšľate, ako dostať svoj tovar viac pred oči maďarských zákazníkov? Nedávno sme vám popísali, že inzercia na porovnávači Árukereső je jeden z najpodstatnejších krokov, aby ste v Maďarsku uspeli. V tomto článku si predstavíme jeho ocenenie Kiemelt ajánlatok a spôsob, ako ho získate.

Príklad ponuky troch doporučených e-shopov. Zdroj: https://www.arukereso.hu

Čo musí obchod spĺňať, aby získal ocenenie Kiemelt ajánlatok

 • v produktovej karte musí mať minimálne 4 ponuky z rôznych e-shopov
 • musí svoj tovar predávať s maďarským DPH
 • pre výber top 3 ponúk na produktovej karte priraďuje Árukereső skóre k jednotlivým ponukám podľa nasledujúcich kritérií:
  • základom je mať zavedenú službu Megbízható Bolt (ekvivalent Heureka Overené zákazníkmi)
  • kvalita recenzií od zákazníkov, vrátane hodnotenia cez Megbízható Bolt – toto je veľký predpoklad, ako sa dostať medzi prvé 4 odporúčané obchody u daného produktu
  • odchýlka od priemernej ponuky na stránke produktu
  • vyššie nastavené ponuky za proklik
  • poskytovanie možnosti požiadať obchod o kontrolu produktu

 

Pracujte na kvalite hodnotenia e-shopu. Táto dlhodobá záležitosť je spoločne s cenou a dostupnosťou tovaru najlepší spôsob, ako ovplyvníte poradie zobrazenia ponúk. Nezabudnite, že stratégie e-shopu efektívne nastavíte biddingom. Ak ešte nebidujete automaticky, vyskúšajte nástroj Bidding Fox pre Heureku a Zboží.cz, ktorý vám výrazne skvalitní vaše stratégie a skráti čas.

Bidding Fox

Chcete byť na Heureke viditeľný a pritom mať rozpočet pod kontrolou? Využite služieb biddingového automatu. 3x denne prepočítava cenu CPC a drží pozíciu vášho tovaru tak, ako ste nastavili.

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte fakty o poľskej e-commerce v podcaste Mergado To Go

Plánujete s e-shopom podnikať v zahraničí? Zamerajte sa na Poľsko. Náš severný sused je v súčasnosti jedným z najsilnejších hráčov v e-commerce v strednej Európe. Aké sú ale jeho špecifiká a výhody oproti iným krajinám? V novom diele podcastu vám tieto a mnohé ďalšie tipy prezradí naša špecialistka, Aneta Aleszczyk.

03.05.2022
S porovnávačom Geizhals dokážete inzerovať na niekoľkých európskych trhoch

Porovnávač Geizhals je jeden z najväčších porovnávačov v Rakúsku a Nemecku. Okrem toho funguje v ďalších dvoch krajinách Európy a prevádzkuje aj medzinárodnú doménu. Aktuálne na jeho rakúskej a nemeckej stránke nájdete vyše 2 milióny produktov a cez 13 miliónov návštev mesačne.

03.03.2022
Ako si získať maďarských zákazníkov? Vypočujte si tipy pre e-shopárov v podcaste Mergado To Go

Maďarsko má rovnakú kúpnu silu ako Česká republika, ale medzi e-shopmi omnoho menšiu konkurenciu. Jeho e-commerce medziročne výrazne rastie a s ňou aj dôvera nakupujúcich v online obchody. Ako využiť tento potenciál na expanziu? V novom podcaste Mergado ToGo nám predstaví profil maďarského trhu Mergado špecialista, Adam Fišer.

27.01.2022

Pridať nový komentár