Získajte ocenenie Kvalitný obchod od Árukereső

Premýšľate, ako dostať svoj tovar viac pred oči maďarských zákazníkov? Nedávno sme vám popísali, že inzercia na porovnávači Árukereső je jeden z najpodstatnejších krokov, aby ste v Maďarsku uspeli. V tomto článku si predstavíme jeho ocenenie Kiemelt ajánlatok a spôsob, ako ho získate.

Príklad ponuky troch doporučených e-shopov. Zdroj: https://www.arukereso.hu

Čo musí obchod spĺňať, aby získal ocenenie Kiemelt ajánlatok

 • v produktovej karte musí mať minimálne 4 ponuky z rôznych e-shopov
 • musí svoj tovar predávať s maďarským DPH
 • pre výber top 3 ponúk na produktovej karte priraďuje Árukereső skóre k jednotlivým ponukám podľa nasledujúcich kritérií:
  • základom je mať zavedenú službu Megbízható Bolt (ekvivalent Heureka Overené zákazníkmi)
  • kvalita recenzií od zákazníkov, vrátane hodnotenia cez Megbízható Bolt – toto je veľký predpoklad, ako sa dostať medzi prvé 4 odporúčané obchody u daného produktu
  • odchýlka od priemernej ponuky na stránke produktu
  • vyššie nastavené ponuky za proklik
  • poskytovanie možnosti požiadať obchod o kontrolu produktu

 

Pracujte na kvalite hodnotenia e-shopu. Táto dlhodobá záležitosť je spoločne s cenou a dostupnosťou tovaru najlepší spôsob, ako ovplyvníte poradie zobrazenia ponúk. Nezabudnite, že stratégie e-shopu efektívne nastavíte biddingom. Ak ešte nebidujete automaticky, vyskúšajte nástroj Bidding Fox pre Heureku a Zboží.cz, ktorý vám výrazne skvalitní vaše stratégie a skráti čas.

Bidding Fox

Chcete byť na Heureke viditeľný a pritom mať rozpočet pod kontrolou? Využite služieb biddingového automatu. 3x denne prepočítava cenu CPC a drží pozíciu vášho tovaru tak, ako ste nastavili.

Mohlo by vás zaujímať:

Získajte čo najviac z českej e-commerce. Ponúka progresívne prostredie a mnoho príležitostí

Online trh v Českej republike zaznamenal v posledných rokoch výrazný rast. Pandémia Covid-19 ho vlani čiastočne spomalila, ale aj tak miestna e-commerce láka čoraz viac predajcov z radov čechov i zahraničia.

24.02.2021
Kde všade inzerovať v Maďarsku? Využite rastúcu obľubu porovnávača Árgép.hu

Myslíte to s expanziou e-shopu do Maďarska vážne? Už viete, že inzercia na Árukereső je základ, ale chcete znásobiť možnosti, ako ešte zaujať potenciálnych zákazníkov? Ponúkajte produkty na jednom z najnavštevovanejších miestnach porovnávačov Árgép.

26.01.2021
Zabodujte na nemeckom e-commerce trhu s udržateľnosťou

Udržateľnosť je téma, ktorá zaujíma nemeckých zákazníkov z roka na rok čoraz viac a ktorá je v Nemecku aktuálne tretím najdôležitejším kritériom pri výbere tovaru. Pripravili sme pre vás článok, v ktorom sa dozviete, ako váš biznis urobiť udržateľnejším a viac tým zabodovať u nemeckých zákazníkov.

13.01.2021

Pridať nový komentár