Zkoncujte s manuálnym precenením produktov pomocou Pricing Foxu

Zoznam aplikácií Mergada sa nedávno rozrástol o Pricing Fox. Nový cenový automat umožňuje e-shopárom šikovné preceňovanie produktov podľa nastavených požiadaviek. S jeho pomocou tak ušetríte množstvo času pri ručnej a pracnej cenotvorbe. Poďme si lepšie predstaviť, ako appka funguje.

Čo všetko dokáže nový lišiak

Tím Bidding Foxu prichádza s rozšírením aplikácií o novinku zameranú na automatické preceňovanie. Jej hlavná funkcia je prepočítanie ceny tovaru na základe stanovených pravidiel. Tie aplikujete na výbery produktov alebo na celý sortiment e-shopu. Užívateľom tak odpadne manuálne nastavenie jednotlivých produktov a zároveň umožňuje kontrolu cien. Týmto spôsobom si postrážite nielen výslednú, ale aj referenčnú a nákupnú cenu.

Nastavenie vstupných dát v Pricing Foxe. Zdroj: https://store.mergado.com/detail/pricingfox/#about

Základom novej appky je správne nastavený projekt a pravidlá upresnené užívateľom. Prvým krokom je preto nastavenie pravidiel, na ktoré si aplikujete výbery vytvorené v Mergade.

Lišiacka aplikácia okrem zaokrúhľovania cien rešpektuje taktiež výšku nákupnej ceny, pod ktorú nová suma neklesne a pomôže s úpravou sumy na základe konkurencie. Užívateľ si vyberie spomedzi troch limitov - lacnejší/drahší alebo rovnaký ako cudzí predajcovia.

Náhľad do aplikácie Pricing Fox - produkty s pôvodnou, nákupnou a premenenou cenou.

Tím Princing Foxu plánuje rozvinúť nástroj aj o ľahšie napojenie na e-shopové systémy či rozšíriť portfólio služieb o diagnostiku a exporty dát. Ak vás svojimi možnosťami zaujal a chcete vedieť viac, upriamte pozornosť na praktické články a návody na webe aplikácie.

Automatické preceňovanie máte vďaka novému Pricing Foxu na dosah ruky. Zbavte sa manuálnej cenotvorby na e-shope raz a navždy a pracujte efektívnejšie s cenou produktov. Vyskúšajte si ju na 15 dní zdarma v našom Mergado Store.

 

Mohlo by vás zaujímať:

S appkou Symlink Stork dokážete pridávať a odoberať nové adresy svojim feedom

Mať pod kontrolou, kto pristupuje k dátam vášho obchodu, je nutnosť. Ak navyše ukončíte s partnerom spoluprácu, je dôležité môcť mu v prístupe zabrániť. Presne s tým vám pomôže nová aplikácia Symlink Stork. S jej pomocou vytvoríte každému partnerovi vlastný symlink, ktorý dokážete podľa potreby deaktivovať či odstrániť. Pozrime sa na appku zblízka.

16.07.2020
Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

13.07.2020
S Bidding Fox Elements oslovíte zákazníka účinnejšie ako konkurencia

Aplikácia Bidding Fox Elements predstavila za poslednú dobu bohatú porciu noviniek. Nedávno pridané funkcie ponúkajú odteraz rozšírenú prácu s elementami z produktovej karty. V niekoľkých ľahkých krokoch vám takisto ukázala spôsob, ako si poradiť s darčekmi konkurencie. Prečítajte si, čo ďalšie dokážu nové funkcie vo výbave Elements.

06.05.2020

Pridať nový komentár