Pricing Fox

S aplikáciou Pricing Fox si účinne zaumtomatizujete cenotvorbu na e-shope a zbavíte sa manuálnej práce s preceňovaním tovaru. Appka nastavuje ceny na základe preferovaných kritérií, ktoré sú pre sortiment a biznis najvýhodnejšie. Funguje na princípe nastavených pravidiel v Mergade, ktoré sa aplikujú na hromadné výbery produktov. Ceny si tak zmeníte prostredníctvom širokých možností zaokrúhľovania a prispôsobenia sa lacnejším či drahším konkurentom.

Vďaka Pricing Foxu dosiahnete vyššie priečky na porovnávačoch a postrážiť si ceny podľa pohybu ďalších e-shopov. Buďte v kontakte s najaktuálnejšími novinkami o pricingovej appke prostredníctvom tejto rubriky.

Pricing Fox

Pricing Fox je aplikácia, ktorá vám pomôže strážiť ceny aj s ohľadom na konkurenciu. Zároveň na pohyb konkurenčných cien flexibilne reaguje tak, aby váš produkt na tom bol čo najlepšie. Okrem aktuálnych cien konkurentov aplikácia môže zohľadňovať vašu nákupnú cenu a ďalšie faktory, ktoré si nastavíte. Kompletná cenotvorba tak bude fungovať na základe kritérií, ktoré sú pre vás a váš e-shop najprijateľnejšie.

Odborné články o aplikácii Pricing Fox:

Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020
Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

13.07.2020
Zkoncujte s manuálnym precenením produktov pomocou Pricing Foxu

Zoznam aplikácií Mergada sa nedávno rozrástol o Pricing Fox. Nový cenový automat umožňuje e-shopárom šikovné preceňovanie produktov podľa nastavených požiadaviek. S jeho pomocou tak ušetríte množstvo času pri ručnej cenotvorbe. Poďme si lepšie predstaviť, ako appka funguje.

19.05.2020