Biano prinieslo prehľadnejšie štatistiky a vylepšenú optimalizáciu konverzií

Porovnávač Biano nedávno predstavil službu Biano pixel. Nie je to však jediná novinka, ktorou chce svojim klientom pomôcť prilákať nových zákazníkov. Aby ste v odvetví nábytku a dekorácií čo najlepšie uspeli, dáva vám Biano do rúk ďalšie vychytané nástroje. Predstavme si ich bližšie.

 

Využívajte nové funkcie Biana - efektívne navýšite predaj nábytku a dekorácií

Unáhlená doba karantén vplýva na presun veľkého množstva nakupujúcich do internetových obchodov. Marketéri a e-shopári pracujú naplno, aby sa nárast zákazníkov prejavil práve na ich e-shopoch. Je preto dôležité vedieť používať čo najviac relevantných nástrojov, ktorými inzertné systémy a porovnávače tovar aktuálne vylepšujú svoje funkcie.

Uľahčite si vyhodnocovanie dát s prehľadnejšími štatistikami

Kvalitný obsah vášho feedu a dobre naplánovaný bidding tvoria základ úspešnej inzercie. Práve preto musíte starostlivo sledovať štatistiky, ktoré vám poskytujú služby, na ktorých tovar ponúkate. Biano vylepšilo štatistiky výkonu inzercie a objemu návštev - získate v nich tak lepší prehľad o PNO a počte klikov na váš tovar. Využite ich, aby ste naviedli vašu ponuku na Biano správnym smerom a do e-shopu tým priviedli mnoho nových zákazníkov.

Náhľad sekcie štatistík v administrácii Biano.cz.

Získajte viac konverzií s vylepšeným optimalizátorom

Tím Biana sa inšpiroval u kolegov z Google Ads a Facebook Ads. Svoj optimalizátor konverzií obohatil o funkciu korigovania manuálne nastavenej ceny za preklik. S touto metrikou ľahšie maximalizujete obrat pri zachovaní výhodného PNO. Vďaka tomu získate kvalitnejších záujemcov o tovar e-shopu.

 

V administrácii sa budete pohybovať ľahšie pomocou vylepšenej nápovedy

Vďaka rozšírenej a skvalitnenej nápovede zvládnete lepšie obsluhu administrácie obchodu na Biane. Dobre si tak overíte, či sú vaše nastavenia v poriadku.

 

Predbehnite konkurenciu na Biane tým, že ovládnete nastavenie inzercie pomocou všetkých nových funkcií. A nezabudnite, že okrem týchto vychytávok potrebujete mať kvalitne nastavené aj obrázky. Ich komplexnú úpravu zvládnete s appkou Feed Image Editor. Jej tím chystá 5. a 6. apríla praktické online školenie. Nenechajte si ho utiecť a zaregistrujte sa čo najskôr.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zaostrite na toho správneho zákazníka s novým Biano pixelom

Špecializovaný porovnávač Biano prichádza s novou službou Biano pixel. Umožní obchodom prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka a mnohé ďalšie výhody. Pozrite sa, ako ho získate aj pre svoj e-shop.

01.04.2020
Získajte nové znalosti z pohodlia home officu

Pri Online MergadoFeste sme si otestovali, že školenia prostredníctvom konferenčných hovorov sú funkčnou alternatívou k ich pôvodným, živým verziám. Preto sme sa po vlne záujmu používateľov rozhodli preniesť školenie Mergada a jeho aplikácií do online podoby.

 

23.04.2020

Pridať nový komentár