Appka eM Files je výhra pre marketérov. Už nemusia čakať, až dáta do feedu doplní e-shop

Zamestnanci marketingových agentúr a freelance špecialisti vedia, aké zdĺhavé je čakanie na pridanie dát od e-shopu. Chceli by ste upraviť informácie v XML feede a čo najskôr postrčiť inzerciu k efektívnejším výsledkom, ale e-shop dáta do feedu stále nedoplnil? Výrazné zrýchlenie podobných situácií vám umožní appka eM Files. S jej pomocou umiestnite súbory na internet, aby boli verejne dostupné a prístupné pre ľubovoľný počet užívateľov.

Vedieť umiestniť súbory na internet sám je výhoda

Uveďme si príklad. Ste marketér, chcete do feedu doplniť chýbajúce obrázky tovaru, ale e-shop ich na svoj web zatiaľ nedoplnil. Predtým by ste v tomto smere inzerciu vylepšiť nemohli a zostávalo by vám len čakať. Vďaka eM Files súbory nahráte sami a doplníte chýbajúce dáta kedykoľvek to potrebujete.

Ako používať aplikáciu eM Files

Ak ste si appku aktivovali v Mergado Store, stačí si ju otvoriť v Mergada a:

1. Kliknúť na tlačidlo + Nový súbor/adresár

2. a) Nahrať súbor alebo priečinok (napr. s produktovými obrázkami), ktoré chcete umiestniť na internet.
2. b) Vytvoriť súbor alebo priečinok.

3. Nahrané súbory budú dostupné na URL adrese. Prístup k nim majú všetci, ktorí majú v Mergade prístup k danému e-shopu. S týmito súbormi upravíte podľa potreby dáta v XML feede.

Ďalšie funkcie eM Files

  • organizovať súbory do adresárov
  • kopírovať ich odkazy
  • sťahovať
  • editovať textové súbory

  

Súbory sú verejné. Dostupné budú na adrese, ktorú nemožno ľahko uhádnuť. Avšak dostupné budú. Cieľom je uskladnenie napr. obrázkov, ktoré sú verejné. Pre uloženie tajných dát vhodné nie sú.

 

K čomu eM Files využijete

  • Uloženie obrázkov, na ktoré je možné odkázať z XML feedu.
  • Uloženie konfiguračných CSV, ktoré možno napojiť do Mergada pravidlom Import dátového súboru. Jeden súbor pritom môže byť napojený do viacerých exportov. Zmenou v jednom CSV tak ovplyvníte viac exportov.
  • Uloženie CSV pre tvorbu úplne nových exportov v Mergade
  • ... a využitia je oveľa viac.

 

Zapnite si eM Files na 10 dní zadarmo. Používanie appky výrazne urýchli spravovanie inzercie na strane agentúrnych či freelance pracovníkov bez nutnosti čakania na aktivitu klientskych e-shopov. A keď už sme pri produktových obrázkoch - vyskúšajte appku Feed Image Editor. Urobte si najskôr bezplatný audit obrázkov a zistite, ako navýšiť preklikovosť reklám.

eM Files

S aplikáciou eM Files umiestnite súbory na internet tak, aby boli verejne dostupné a malo k nim prístup viac užívateľov. Vie to výrazne uľahčiť vašu prácu, pretože nemusíte čakať na to, či dáta doplní sám e-shop.

Mohlo by vás zajímat:

Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020
Objavte novinky vo Feed Image Editore s #AppDate3

Aplikácia Feed Image Editor priniesla v poslednej dobe množstvo užitočných funkcií, s ktorými máte bezchybný image marketing na dosah ruky. V tretej časti rubriky #AppDate ich komplexne predstaví špecialista na obrázkovú inzerciu, Marek Daňko. Sledujte, aké novinky appka ponúka a využite jej špeciálnu jesennú akciu, s pomocou ktorej vychytáte obrazovú inzerciu v nadchádzajúcej predvianočnej sezóne zadarmo.

03.09.2020
S novinkami od Feed Image Editor nájdete chýbajúce obrázky aj prispôsobíte ich rozmery

Hodilo by sa vám vedieť vyhľadať chýbajúce produktové obrázky vo feede na jedno kliknutie? Aplikácia Feed Image Editor vám túto dôležitú prekážku v inzercii pomôže prekonať. Vďaka jej prehľadu taktiež pohodlne prispôsobíte parametre obrázkov pre najpoužívanejšie porovnávače.

18.08.2020

Pridať nový komentár