Appka eM Files je výhra pre marketérov. Už nemusia čakať, až dáta do feedu doplní e-shop

Zamestnanci marketingových agentúr a freelance špecialisti vedia, aké zdĺhavé je čakanie na pridanie dát od e-shopu. Chceli by ste upraviť informácie v XML feede a čo najskôr postrčiť inzerciu k efektívnejším výsledkom, ale e-shop dáta do feedu stále nedoplnil? Výrazné zrýchlenie podobných situácií vám umožní appka eM Files. S jej pomocou umiestnite súbory na internet, aby boli verejne dostupné a prístupné pre ľubovoľný počet užívateľov.

Vedieť umiestniť súbory na internet sám je výhoda

Uveďme si príklad. Ste marketér, chcete do feedu doplniť chýbajúce obrázky tovaru, ale e-shop ich na svoj web zatiaľ nedoplnil. Predtým by ste v tomto smere inzerciu vylepšiť nemohli a zostávalo by vám len čakať. Vďaka eM Files súbory nahráte sami a doplníte chýbajúce dáta kedykoľvek to potrebujete.

Ako používať aplikáciu eM Files

Ak ste si appku aktivovali v Mergado Store, stačí si ju otvoriť v Mergada a:

1. Kliknúť na tlačidlo + Nový súbor/adresár

2. a) Nahrať súbor alebo priečinok (napr. s produktovými obrázkami), ktoré chcete umiestniť na internet.
2. b) Vytvoriť súbor alebo priečinok.

3. Nahrané súbory budú dostupné na URL adrese. Prístup k nim majú všetci, ktorí majú v Mergade prístup k danému e-shopu. S týmito súbormi upravíte podľa potreby dáta v XML feede.

Ďalšie funkcie eM Files

  • organizovať súbory do adresárov
  • kopírovať ich odkazy
  • sťahovať
  • editovať textové súbory

  

Súbory sú verejné. Dostupné budú na adrese, ktorú nemožno ľahko uhádnuť. Avšak dostupné budú. Cieľom je uskladnenie napr. obrázkov, ktoré sú verejné. Pre uloženie tajných dát vhodné nie sú.

 

K čomu eM Files využijete

  • Uloženie obrázkov, na ktoré je možné odkázať z XML feedu.
  • Uloženie konfiguračných CSV, ktoré možno napojiť do Mergada pravidlom Import dátového súboru. Jeden súbor pritom môže byť napojený do viacerých exportov. Zmenou v jednom CSV tak ovplyvníte viac exportov.
  • Uloženie CSV pre tvorbu úplne nových exportov v Mergade
  • ... a využitia je oveľa viac.

 

Zapnite si eM Files na 10 dní zadarmo. Používanie appky výrazne urýchli spravovanie inzercie na strane agentúrnych či freelance pracovníkov bez nutnosti čakania na aktivitu klientskych e-shopov. A keď už sme pri produktových obrázkoch - vyskúšajte appku Feed Image Editor. Urobte si najskôr bezplatný audit obrázkov a zistite, ako navýšiť preklikovosť reklám.

eM Files

S aplikáciou eM Files umiestnite súbory na internet tak, aby boli verejne dostupné a malo k nim prístup viac užívateľov. Vie to výrazne uľahčiť vašu prácu, pretože nemusíte čakať na to, či dáta doplní sám e-shop.

Mohlo by vás zajímat:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020

Pridať nový komentár