Exportujte EAN kódy jednoduchšie pomocou pluginu České služby

Mergado Pack pre modul WooCommerce získal novú funkciu exportu elementov EAN. S pomocou pluginu České služby si odteraz uľahčíte pridávanie EAN kódov k produktom. Ukážme si, ako postupovať pri ich nastavení.

Ponuka Mergado Packu je opäť širšia

Pri vývoji Mergado Packu reagujeme pravidelne na požiadavky užívateľov. Častým dotazom na podpore bola otázka, ako dostať do WooCommerce a do produktového exportu EAN kódy. Jeden zo spôsobov je využiť plugin České služby. Jeho oficiálna verzia 0.5 je zadarmo dostupná v repozitári WordPressu. Mnoho užívateľov si volí testovaciu verziu 0.6, ktorú nájdete priamo na githube. Využívanie tejto varianty je však na vlastné riziko.

České služby v prehľade pluginov.

Po aktivácií pluginu České služby vo verzii 0.6 sa pridá ku každému produktu a variante pole pre zápis EAN kódu. Následne vyplníte políčka hodnotami EAN a Mergado Pack ich vyexportuje ako element EAN do produktového XML feedu Mergada.

 

Ukážka, ako pridáte EAN kód do poľa pre každý produkt.

Element EAN má v Mergade dôležitú úlohu pri párovaní produktov na Heureke. Pomocou appky Pairing Bear si tento úkon plne zautomatizujete a sortiment dostanete na vyššie pozície porovnávača.

Ako vyzerá element EAN

 

Objavte v Mergado Packu komplexný nástroj pre správu obchodu na viacerých e-shopových platformách. Zoznámte sa s jeho novým webom – zistite ako vyzerá užívateľské prostredie Packov a aké reklamné nástroje ponúka.

Mohlo by vás zaujímať:

 

Vylepšite e-shopy na WooCommerce a PrestaShope s novinkami v Mergado Packu

V uplynulých týždňoch sme vydali verzie 2.4 pre platformy WooCommerce a PrestaShop. Upravujú množstvo funkcií pre widget Heureka Overené zákazníkmi či možnosť automatického zasielania refundácií do Google Analytics.

24.11.2020
Crony otvárajú dvere lepšej automatizácii

Vlastníte e-shop alebo ich niekoľko spravujete? Pri svojej práci ste sa určite stretli s Cronom – službou, ktorá stráži pravidelné spúšťanie úloh na hostingu webu. Jeho používanie vám zabezpečí automatické generovanie XML feedu a v nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa bez neho nezaobídete pri exporte z Mergado Packu.

21.10.2020
Mergado Pack pre OpenCart ponúka ponovom implementáciu merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz

Nedávny release Mergado Packu pre OpenCart priniesol opäť mnoho noviniek, s ktorými zlepšíte chod vášho e-shopu pred hlavnou sezónou roka. Pridanou funkciou je implementácia merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz či pripojený retargeting. Poďme si ukázať, ako ich s pomocou Packu jednoducho nastavíte.

24.09.2020

Pridať nový komentár