Exportujte EAN kódy jednoduchšie pomocou pluginu České služby

Mergado Pack pre modul WooCommerce získal novú funkciu exportu elementov EAN. S pomocou pluginu České služby si odteraz uľahčíte pridávanie EAN kódov k produktom. Ukážme si, ako postupovať pri ich nastavení.

Ponuka Mergado Packu je opäť širšia

Pri vývoji Mergado Packu reagujeme pravidelne na požiadavky užívateľov. Častým dotazom na podpore bola otázka, ako dostať do WooCommerce a do produktového exportu EAN kódy. Jeden zo spôsobov je využiť plugin České služby. Jeho oficiálna verzia 0.5 je zadarmo dostupná v repozitári WordPressu. Mnoho užívateľov si volí testovaciu verziu 0.6, ktorú nájdete priamo na githube. Využívanie tejto varianty je však na vlastné riziko.

České služby v prehľade pluginov.

Po aktivácií pluginu České služby vo verzii 0.6 sa pridá ku každému produktu a variante pole pre zápis EAN kódu. Následne vyplníte políčka hodnotami EAN a Mergado Pack ich vyexportuje ako element EAN do produktového XML feedu Mergada.

 

Ukážka, ako pridáte EAN kód do poľa pre každý produkt.

Element EAN má v Mergade dôležitú úlohu pri párovaní produktov na Heureke. Pomocou appky Pairing Bear si tento úkon plne zautomatizujete a sortiment dostanete na vyššie pozície porovnávača.

Ako vyzerá element EAN

 

Objavte v Mergado Packu komplexný nástroj pre správu obchodu na viacerých e-shopových platformách. Zoznámte sa s jeho novým webom – zistite ako vyzerá užívateľské prostredie Packov a aké reklamné nástroje ponúka.

Mohlo by vás zaujímať:

 

Poraďte si ľahko s implementáciou Biano Pixelu. Na pomoc prichádza Mergado Pack

Smerujete s vašim e-shopom na porovnávač Biano? Pri nastavení propagácie určite neprehliadnite remarketingový nástroj Biano Pixel, ktorý dokáže posunúť produkty na predné pozície. Lepšie výsledky však docielite len so správnou implementáciou. Využite asistenciu bezplatného nástroja Mergado Pack a jeho praktických videonávodov.

18.02.2021
Ako nastaviť známe služby pre e-shop na WooCommerce? Zvládnete to s Mergado Packom

Využívate pre svoj e-shop platformu WooCommerce? A viete, že s bezplatným nástrojom Mergado Pack si dokážete implementovať populárne reklamné služby na jednom mieste? Aby ste si nastavili nástroje ako GLAMI pixel, Heureka meranie konverzií či Google Ads správne, sledujte sériu praktických videonávodov.

28.01.2021
Zviditeľnite produkty v akcii na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu

Premýšľate nad tým, ako efektívne dostať zľavnený tovar pred oči nakupujúcich? Na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu zobrazujú ceny v akcii zľavové štítky. V tomto článku vám prinášame návod, ako v popise produktu zobraziť aktuálnu cenu spoločne s preškrtnutou pôvodnou cenou.

10.12.2020

Pridať nový komentár