Exportujte EAN kódy jednoduchšie pomocou pluginu České služby

Mergado Pack pre modul WooCommerce získal novú funkciu exportu elementov EAN. S pomocou pluginu České služby si odteraz uľahčíte pridávanie EAN kódov k produktom. Ukážme si, ako postupovať pri ich nastavení.

Ponuka Mergado Packu je opäť širšia

Pri vývoji Mergado Packu reagujeme pravidelne na požiadavky užívateľov. Častým dotazom na podpore bola otázka, ako dostať do WooCommerce a do produktového exportu EAN kódy. Jeden zo spôsobov je využiť plugin České služby. Jeho oficiálna verzia 0.5 je zadarmo dostupná v repozitári WordPressu. Mnoho užívateľov si volí testovaciu verziu 0.6, ktorú nájdete priamo na githube. Využívanie tejto varianty je však na vlastné riziko.

České služby v prehľade pluginov.

Po aktivácií pluginu České služby vo verzii 0.6 sa pridá ku každému produktu a variante pole pre zápis EAN kódu. Následne vyplníte políčka hodnotami EAN a Mergado Pack ich vyexportuje ako element EAN do produktového XML feedu Mergada.

 

Ukážka, ako pridáte EAN kód do poľa pre každý produkt.

Element EAN má v Mergade dôležitú úlohu pri párovaní produktov na Heureke. Pomocou appky Pairing Bear si tento úkon plne zautomatizujete a sortiment dostanete na vyššie pozície porovnávača.

Ako vyzerá element EAN

 

Objavte v Mergado Packu komplexný nástroj pre správu obchodu na viacerých e-shopových platformách. Zoznámte sa s jeho novým webom – zistite ako vyzerá užívateľské prostredie Packov a aké reklamné nástroje ponúka.

Mohlo by vás zaujímať:

 

Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocou Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na porovnávači Biano prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka? Zvládnete to pomocou remarketingovej služby Biana Pixel a similarity funkcie Biana Button. Na požadované výsledky dosiahnete iba správnou implementáciou.

13.04.2021
Zbierajte zákaznícke recenzie Google na vašom PrestaShop alebo WooCommerce e-shope

Zákaznícke recenzie Google sú cenným zdrojom informácií a ďalšou možnosťou, ako zviditeľniť e-shop a produkty. Implementujte ich pre váš obchod na platformách PrestaShop alebo WooCommerce. Zvýšite tým jeho dôveryhodnosť.

30.03.2021

Pridať nový komentár