Exportujte EAN kódy jednoduchšie pomocou pluginu České služby

Mergado Pack pre modul WooCommerce získal novú funkciu exportu elementov EAN. S pomocou pluginu České služby si odteraz uľahčíte pridávanie EAN kódov k produktom. Ukážme si, ako postupovať pri ich nastavení.

Ponuka Mergado Packu je opäť širšia

Pri vývoji Mergado Packu reagujeme pravidelne na požiadavky užívateľov. Častým dotazom na podpore bola otázka, ako dostať do WooCommerce a do produktového exportu EAN kódy. Jeden zo spôsobov je využiť plugin České služby. Jeho oficiálna verzia 0.5 je zadarmo dostupná v repozitári WordPressu. Mnoho užívateľov si volí testovaciu verziu 0.6, ktorú nájdete priamo na githube. Využívanie tejto varianty je však na vlastné riziko.

České služby v prehľade pluginov.

Po aktivácií pluginu České služby vo verzii 0.6 sa pridá ku každému produktu a variante pole pre zápis EAN kódu. Následne vyplníte políčka hodnotami EAN a Mergado Pack ich vyexportuje ako element EAN do produktového XML feedu Mergada.

 

Ukážka, ako pridáte EAN kód do poľa pre každý produkt.

Element EAN má v Mergade dôležitú úlohu pri párovaní produktov na Heureke. Pomocou appky Pairing Bear si tento úkon plne zautomatizujete a sortiment dostanete na vyššie pozície porovnávača.

Ako vyzerá element EAN

 

Objavte v Mergado Packu komplexný nástroj pre správu obchodu na viacerých e-shopových platformách. Zoznámte sa s jeho novým webom – zistite ako vyzerá užívateľské prostredie Packov a aké reklamné nástroje ponúka.

Mohlo by vás zaujímať:

 

Sprehľadnite GA štatistiky multi-menového e-shopu na PrestaShope s currencyCode

Aj keď váš e-shop na PrestaShope podporuje možnosť platby v rôznych menách, štatistiky o objednávkach v Google Analytics sa vám zobrazujú iba na jednu menu a preto sú skreslené. Ako teda zariadiť, aby poskytovali čo najsprávnejšie informácie? Používajte currencyCode.

11.08.2020
Nastavte si DPH vo WooCommerce pre zahraničné krajiny

Vytvárate e-shop na platforme WooCommerce? Pri nahadzovaní cien venujte zvýšenú pozornosť nastaveniu DPH, obzvlášť, ak predávate na zahraničných trhoch. Prejdite si praktický postup, ako tento úkon zvládnete pomocou Mergado Packu.

04.08.2020
Získajte s Mergado Packom widget Heureka Overené zákazníkmi pre Opencart

Privítajte novú verziu Mergado Pack v1.6 modulu pre OpenCart platformy. Obchodníkom, ktorí majú e-shop postavený na platforme Opencart 3+, prináša možnosť doplniť widget Heureka Overené zákazníkmi a vylepšené meranie konverzií. Ukážeme si, v čom spočíva pridaná funkcia do modulu.

23.07.2020

Pridať nový komentár