Aké novinky u nás pribudli počas leta? Pozrite si ich čerstvý prehľad v Mergado Meeting#7

Článok uverejnený 09.09.2021

Počas letných prázdnin sa v našich v tímoch nielen oddychovalo, ale aj pracovalo na nových funkciách pre ešte lepší chod Mergada. Množstvo pridaných formátov, vychytávku Oneliner a ďalšie novinky vám predstaví náš ostrieľaný špecialista Luděk Volejník. Pozrite si rýchly súhrn toho najnovšieho z našej dielne.

Čo vám Luděk ukáže v siedmom diele Mergado Meeting?

  • na hlavnej stránke s prehľadom projektu môžete po novom zbaliť riadky s exportami
  • šikovnú funkciu Oneliner
  • nové informačné hlásenie pri pokuse o opustenie stránky
  • pridané predchystané formáty a medzi nimi silný marketplace Kaufland.de
  • mailového sprievodcu pre ľahšiu prácu s Mergadom
  • novú verziu Mergado Pack 3

Zaujímajú viac nápovedy a tipy vo forme videa? Mrknite na Mergado TV, kde nájdete množstvo epizód s názornými ukážkami, novinkami zo sveta e-commerce a zaujímavými rozhovormi so špecialistami.

Mohlo by vás zaujímať:

Privítajte Mergado 2. Prináša nástroje vytvorené priamo pre prácu s dátovými feedmi

Rozšírili sme limity nášho nástroja a spúšťame Mergado 2. Zjednodušenie správy inzercie, zrýchlenie funkcionalít a pridanie nástrojov, ktoré ste žiadali. 20. júla 2022 sa posúvame do fázy užívateľského beta testovania. V tomto článku vám predstavíme zásadné zmeny.

12.07.2022
Mergado zrýchľuje ďalšiu prácu. Automaticky navrhne kategórie pre Heureku, Zboží.cz a Google

Správne namapovanie kategórií je dôležité pre zaradenie sortimentu do katalógu porovnávača a pre párovanie produktov. Vďaka tomu dosiahne vaša inzercia lepšie výsledky. Mergado prichádza s funkcionalitou, ktorá pridáva nové formáty do našeptávača, zrýchľuje nastavovanie kategórií a zamedzuje tvorbe chýb.

31.05.2022
Inkaso z platobnej karty za Mergado? Od 2. februára 2022 si ho ľahko nastavíte

Úhrady faktúr za Mergado si už nemusíte strážiť pravidelne každý mesiac. Využite možnosť nastaviť si inkaso z platobnej karty. Hovoríme tomu Opakovaná platba. Vďaka nej sa vám budú automaticky strhávať mesačné platby za používanie Mergada.

03.02.2022

Pridať nový komentár