Oneliner zrýchľuje tvorbu výberov v Mergade

Aby mohol používateľ v Mergade vykonávať úkony rýchlejšie a pohodlnejšie. O to nám ide pri vývoji nových funkcionalít, z ktorých vám teraz predstavujeme Oneliner. Ako už vyplýva z jeho názvu, v jednom riadku dokážete po novom vyhľadávať text v často prehľadávaných elementoch. Pozrime sa bližšie, ako vyzerá.

Oneliner funguje podobne ako fulltextové vyhľadávanie

Nová funkcia prináša jednoduchý spôsob, ako vytvárať vyhľadávacie podmienky bez nutnosti preklikávania sa do ďalších okien a klikanie navyše. Tento jednoduchý riadok vám pomôže rýchlo vyhľadať výber pomocou názvu produktu alebo používaného elementu.

Pôvodný spôsob zápisu podmienok z Mergada nezmizol. Výbery preto môžete naďalej vytvárať tak, ako ste zvyknutí. Veríme ale, že až Oneliner vyskúšate, behom chvíľky si ho pre jeho rýchlosť obľúbite a dáte mu prednosť.

Čo je vo výberoch ešte nové

1. Tvorbu výberov dokážete aktuálne z veľkej miery ovládať len pomocou klávesnice (kurzorové šípky, znaky pre podmienky, TAB).

2. V rámci našepkávača hodnôt môžete vyhľadávať a spresniť si našepkávané výsledky pomocou regulárnych výrazov.     

3. Pridali sme možnosť naklikať viac-podmienkované otázky.

4. Celý formulár vyčistíte tlačidlom Reset.

5. V "jednoduchom rozhraní" vyhľadáte hodnotu elementu v inom elemente.

6. K výberu môžete (voliteľne) pripísať poznámku.

7. V našepkávači elementov nájdete slovný význam najčastejšie používaných elementov a tiež signalizáciu, ak v danom elemente na vstupe nie sú žiadne hodnoty.

8. Poskytli sme viac priestoru pre uložené výbery a ich správu. Teraz majú vyhradenú vlastnú záložku, pod ktorou ich  dovediete ľahko spravovať.

V Mergade neustále vyvíjame nové funkcie, ktoré vám urýchlia spravovanie inzercie. Používate náš nástroj ešte len chvíľu? Vzdelávajte sa bezplatne v jeho používaní a prihláste sa na Workshop: Začíname s Mergadem. Už ste v ňom pri správe inzercie zbehlí a ocenili by ste odbornej tipy, ako na pokročilejšie nastavenia? Mnoho užitočných informácií prináša Workshop: Mergado pre pokročilých.

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte e-commerce aktuality očami Mergada

Chcete získať rýchly prehľad o novinkách na domácej i zahraničnej scéne? Nový diel Mergado Insight vás prevedie za 3 minúty všetkým dôležitým, čo sa udialo na poli porovnávačov i našich appiek. Nalaďte si ku poobednej pauze MergadoTV a načerpajte cenné tipy pre váš e-shop.

22.06.2021
Jarný Mergado Meeting: Aké novinky pribudli v našom rozhraní?

Čerstvými funkciami sa to v Mergade aktuálne len tak hemží. Naučte sa s nimi pracovať vďaka praktickému seriálu Mergado Meeting. Ostrieľaný špecialista a školiteľ Luďek Volejník vás v novom diele prevedie tým najdôležitejším priamo v užívateľskom rozhraní. Sledujte novinky, ktoré by vám nemali uniknúť.

22.04.2021
Pomocou Mergado auditu skontrolujete povinné parametre pre Heureku

Parametre na Heureke sú povinnou súčasťou väčšiny produktov a ovplyvňujú párovanie i filtrovanie. S novinkou od Mergada končia obavy, či ste do elementu PARAM vyplnili tie správne. Náš Audit feedu odteraz dokáže kontrolovať povinné parametre pre českú aj slovenskú Heureku.

06.04.2021

Pridať nový komentár