Oneliner zrýchľuje tvorbu výberov v Mergade

Článok uverejnený 14.07.2021

Aby mohol používateľ v Mergade vykonávať úkony rýchlejšie a pohodlnejšie. O to nám ide pri vývoji nových funkcionalít, z ktorých vám teraz predstavujeme Oneliner. Ako už vyplýva z jeho názvu, v jednom riadku dokážete po novom vyhľadávať text v často prehľadávaných elementoch. Pozrime sa bližšie, ako vyzerá.

Oneliner funguje podobne ako fulltextové vyhľadávanie

Nová funkcia prináša jednoduchý spôsob, ako vytvárať vyhľadávacie podmienky bez nutnosti preklikávania sa do ďalších okien a klikanie navyše. Tento jednoduchý riadok vám pomôže rýchlo vyhľadať výber pomocou názvu produktu alebo používaného elementu.

Pôvodný spôsob zápisu podmienok z Mergada nezmizol. Výbery preto môžete naďalej vytvárať tak, ako ste zvyknutí. Veríme ale, že až Oneliner vyskúšate, behom chvíľky si ho pre jeho rýchlosť obľúbite a dáte mu prednosť.

Čo je vo výberoch ešte nové

1. Tvorbu výberov dokážete aktuálne z veľkej miery ovládať len pomocou klávesnice (kurzorové šípky, znaky pre podmienky, TAB).

2. V rámci našepkávača hodnôt môžete vyhľadávať a spresniť si našepkávané výsledky pomocou regulárnych výrazov.     

3. Pridali sme možnosť naklikať viac-podmienkované otázky.

4. Celý formulár vyčistíte tlačidlom Reset.

5. V "jednoduchom rozhraní" vyhľadáte hodnotu elementu v inom elemente.

6. K výberu môžete (voliteľne) pripísať poznámku.

7. V našepkávači elementov nájdete slovný význam najčastejšie používaných elementov a tiež signalizáciu, ak v danom elemente na vstupe nie sú žiadne hodnoty.

8. Poskytli sme viac priestoru pre uložené výbery a ich správu. Teraz majú vyhradenú vlastnú záložku, pod ktorou ich  dovediete ľahko spravovať. Na karte Zoznam produktov môžete získať prehľad o uložených dotazoch a priamo v ponuke nájdete aj rýchly odkaz na zoznam uložených dopytov.

V Mergade neustále vyvíjame nové funkcie, ktoré vám urýchlia spravovanie inzercie. Používate náš nástroj ešte len chvíľu? Vzdelávajte sa bezplatne v jeho používaní a prihláste sa na Workshop: Začíname s Mergadem. Už ste v ňom pri správe inzercie zbehlí a ocenili by ste odbornej tipy, ako na pokročilejšie nastavenia? Mnoho užitočných informácií prináša Workshop: Mergado pre pokročilých.

Mohlo by vás zaujímať:

Privítajte Mergado 2. Prináša nástroje vytvorené priamo pre prácu s dátovými feedmi

Rozšírili sme limity nášho nástroja a spúšťame Mergado 2. Zjednodušenie správy inzercie, zrýchlenie funkcionalít a pridanie nástrojov, ktoré ste žiadali. 20. júla 2022 sa posúvame do fázy užívateľského beta testovania. V tomto článku vám predstavíme zásadné zmeny.

12.07.2022
Mergado zrýchľuje ďalšiu prácu. Automaticky navrhne kategórie pre Heureku, Zboží.cz a Google

Správne namapovanie kategórií je dôležité pre zaradenie sortimentu do katalógu porovnávača a pre párovanie produktov. Vďaka tomu dosiahne vaša inzercia lepšie výsledky. Mergado prichádza s funkcionalitou, ktorá pridáva nové formáty do našeptávača, zrýchľuje nastavovanie kategórií a zamedzuje tvorbe chýb.

31.05.2022
Inkaso z platobnej karty za Mergado? Od 2. februára 2022 si ho ľahko nastavíte

Úhrady faktúr za Mergado si už nemusíte strážiť pravidelne každý mesiac. Využite možnosť nastaviť si inkaso z platobnej karty. Hovoríme tomu Opakovaná platba. Vďaka nej sa vám budú automaticky strhávať mesačné platby za používanie Mergada.

03.02.2022

Pridať nový komentár