Oneliner zrýchľuje tvorbu výberov v Mergade

Článok uverejnený 14.07.2021

Aby mohol používateľ v Mergade vykonávať úkony rýchlejšie a pohodlnejšie. O to nám ide pri vývoji nových funkcionalít, z ktorých vám teraz predstavujeme Oneliner. Ako už vyplýva z jeho názvu, v jednom riadku dokážete po novom vyhľadávať text v často prehľadávaných elementoch. Pozrime sa bližšie, ako vyzerá.

Oneliner funguje podobne ako fulltextové vyhľadávanie

Nová funkcia prináša jednoduchý spôsob, ako vytvárať vyhľadávacie podmienky bez nutnosti preklikávania sa do ďalších okien a klikanie navyše. Tento jednoduchý riadok vám pomôže rýchlo vyhľadať výber pomocou názvu produktu alebo používaného elementu.

Pôvodný spôsob zápisu podmienok z Mergada nezmizol. Výbery preto môžete naďalej vytvárať tak, ako ste zvyknutí. Veríme ale, že až Oneliner vyskúšate, behom chvíľky si ho pre jeho rýchlosť obľúbite a dáte mu prednosť.

Čo je vo výberoch ešte nové

1. Tvorbu výberov dokážete aktuálne z veľkej miery ovládať len pomocou klávesnice (kurzorové šípky, znaky pre podmienky, TAB).

2. V rámci našepkávača hodnôt môžete vyhľadávať a spresniť si našepkávané výsledky pomocou regulárnych výrazov.     

3. Pridali sme možnosť naklikať viac-podmienkované otázky.

4. Celý formulár vyčistíte tlačidlom Reset.

5. V "jednoduchom rozhraní" vyhľadáte hodnotu elementu v inom elemente.

6. K výberu môžete (voliteľne) pripísať poznámku.

7. V našepkávači elementov nájdete slovný význam najčastejšie používaných elementov a tiež signalizáciu, ak v danom elemente na vstupe nie sú žiadne hodnoty.

8. Poskytli sme viac priestoru pre uložené výbery a ich správu. Teraz majú vyhradenú vlastnú záložku, pod ktorou ich  dovediete ľahko spravovať. Na karte Zoznam produktov môžete získať prehľad o uložených dotazoch a priamo v ponuke nájdete aj rýchly odkaz na zoznam uložených dopytov.

V Mergade neustále vyvíjame nové funkcie, ktoré vám urýchlia spravovanie inzercie. Používate náš nástroj ešte len chvíľu? Vzdelávajte sa bezplatne v jeho používaní a prihláste sa na Workshop: Začíname s Mergadem. Už ste v ňom pri správe inzercie zbehlí a ocenili by ste odbornej tipy, ako na pokročilejšie nastavenia? Mnoho užitočných informácií prináša Workshop: Mergado pre pokročilých.

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado zrýchľuje ďalšiu prácu. Automaticky navrhne kategórie pre Heureku, Zboží.cz a Google

Správne namapovanie kategórií je dôležité pre zaradenie sortimentu do katalógu porovnávača a pre párovanie produktov. Vďaka tomu dosiahne vaša inzercia lepšie výsledky. Mergado prichádza s funkcionalitou, ktorá pridáva nové formáty do našeptávača, zrýchľuje nastavovanie kategórií a zamedzuje tvorbe chýb.

31.05.2022
Inkaso z platobnej karty za Mergado? Od 2. februára 2022 si ho ľahko nastavíte

Úhrady faktúr za Mergado si už nemusíte strážiť pravidelne každý mesiac. Využite možnosť nastaviť si inkaso z platobnej karty. Hovoríme tomu Opakovaná platba. Vďaka nej sa vám budú automaticky strhávať mesačné platby za používanie Mergada.

03.02.2022
Mergado mení rozdelenie certifikovaných partnerov. Zavádzame systém troch kategórií

Za dobu existencie Mergado certifikácie sa medzi našich partnerov pridalo mnoho agentúr a špecialistov. Klientom ponúkame služby na rôznych úrovniach. Preto sme sa rozhodli predstaviť nový systém certifikácie.

11.11.2021

Pridať nový komentár