Mergado MeetUp prinesie novinky z našich aplikácií a od ďalších e-commerce odborníkov

Chýba vám stretávanie s kolegami z online marketingu? Zaujímajú vás aktuálne novinky z Mergada, jeho appiek a od ďalších odborníkov? Dorazte na Mergado MeetUp. Prebehne 9. septembra od 15 do 17.15 hod. v brnenskom podniku Už nie sme Atlas.

Kedy: 9. 9. 2021 od 15:00 (14:40)

Kde: Už nejsme Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

FB udalosť: Mergado MeetUp / Brno

Program pre domácich marketérov i pre podnikanie v Nemecku

V niekoľkých polhodinových vstupoch vás špecialisti z radov Mergada a jeho partnerov prevedú najdôležitejšími aktualitami z práce ich firiem. Celá akcia je zadarmo, ale budeme radi, keď nákupom kávy či ďalších nápojov podporíte podnik, v ktorom sa MeetUp koná.

Naučte sa, ako funguje online trhovisko, ako môže urýchliť predaj vo vašej multikanálovej stratégii a čo všetko môžete urobiť pre zvýšenie vášho predaja. Miroslava z Kaufland.de vám predstaví svoj názor na dokonalú multikanálovú stratégiu a ukáže vám tipy a triky pre online trhovisko. A samozrejme budete mať priestor na individuálne otázky. Uistite sa, že si túto MasterClass nenecháte ujsť.

Produktové obrázky sú zvyčajne to prvé, čo zákazníkov zaujme (hneď po cene :)). Preto by ste mali venovať zvýšenú pozornosť tomu, v akom stave sú. Pomalé načítanie či nízka kvalita dokážu ľudí odradiť. Vodoznaky v obrázkoch nemajú čo robiť. Porovnávače vyžadujú špecifický formát presne na mieru. Príďte sa dozvedieť, ktoré chyby najčastejšie trápia e-shopy. Analyzovali sme dáta z tisícov e-shopov a tak budete presne vedieť, čomu sa vyvarovať. Spoločne si tiež ukážeme, ako s pomocou aplikácií Audit obrázkov a Feed Image Editore efektívne odhaliť a vyriešiť tieto problémy na pár kliknutí.

V tejto prednáške vám Vláďa s Dominikou predstavia spoluprácu Rigora a Pricing Foxu. Spoločne zhrnú odporúčania a tipy týkajúce sa implementácie automatického pricingu do vášho e-shopu. Ukážu aj, ako vám aplikácia pomôže a predstavia jej nové funkcie.

Naši vývojári pravidelne prichádzajú s novými verziami Mergada, ktoré okrem opráv zistených chýb často prinášajú aj vylepšenia a nové vychytávky. V krátkej ukážke pár tých najzaujímavejších predstavíme.

.

Účasť na Mergado MeetUpe vyžaduje splnenie nasledujúcich podmienok:

  1. Povinnosť nosiť respirátor či nanoroušku.
  2. Preukázanie bezinfekčnosti jedným z nasledujúcich spôsobov (certifikát o dokončenom očkovaní, test s negatívnym výsledkom (RT-PCR test nie starší ako 7 dní, antigénny test nie starší ako 72 hodín), prekonanie choroby v posledných 180 dňoch.

     Podrobnejšie informácie viď. článok I. 12 z dokumentu MZČR.

Príďte posunúť svoje znalosti pred nastávajúcou vianočnou sezónou. Veľmi sa tešíme na všetky staré známe i nové tváre.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Čo priniesol rok 2020 v Mergade

Ako zvládlo Mergado náročné výzvy roku 2020? Pozreli sme na posledných dvanásť mesiacov a zhrnuli všetko, čo sa nám podarilo spoločne dosiahnuť. Mrknite sa na prehľad dôležitých momentov, tohtoročných noviniek a splnených cieľov.

17.12.2020
Siedmy ročník ShopCampu chystá dvojtú dávku vzdelávania

Tradičný septembrový ShopCamp prinesie tento rok rovno dve formy konferencie. E-shopárom a marketérom, ktorí sa nezúčastnia akcie v Prahe, ponúkne online verziu prednášok i poradenstva. Zoznámte sa s programom ShopCampu, ktorý navštívite tento rok aj z pohodlia domova či kancelárie.

25.08.2020
Prihláste sa na MergadoFest 2020. Práve sme spustili registráciu

Obdobie predvianočných kampaní sa rýchlo blíži a v Mergade robíme všetko pre to, aby ste boli čo najlepšie pripravení. K získaniu užitočných rád a tipov z e-commerce sveta organizujeme už štvrtý ročník MergadoFestu. Prebehne 17. septembra v Brne a jeho kapacity sú limitované. Zaistite si svoje miesto včasným prihlásením. 5. augusta o 14.00 sme spustili registráciu.

05.08.2020

Pridať nový komentár