Mergado znovu na cestách: MastersGate v Bratislave

Budík mi zvoní 5:05, vonku je ešte tma a ja sa pomaly suniem z postele smer kúpeľňa. Nepamätám si, kedy naposledy som vstávala takto skoro. Ale čo by som pre Mergado neurobila. Vlastne sa celkom teším. Ideme do Bratislavy na MastersGate Academy.

MastersGate Academy je projekt, ktorý organizuje agentura Ui42. Po pár rokoch sa im podarilo dostať Heureka RoadShow späť na Slovensko a my sme pri tom nemohli chýbať. Akcie pre e-shopárov máme vždy radi.

Cesta vlakom do Bratislavy je rýchla a pohodlná a po vystúpení z vlaku nás čakalo krásne slnečné počasie. Podujatie sa konalo v centre mesta v malom klube, kde sa postupne začali trúsiť účastníci. My sme ešte pred začiatkom stihli krátku prechádzku a o pol 10 všetko vypuklo.

Heureka predstavila svoje novinky, vysvetlila, ako funguje certifikát Overené zákazníkmi a prečo sa oplatí ho získať. Veľkú časť svojej prednášky venovali aj tomu, ako by mal správne XML feed vyzerať a na čo by si e-shopy pri posielaní dát do Heureky mali dať pozor. Priestor bol aj na otázky a diskusiu.

Program bol naozaj nabitý.

Po obednej pauze v panelovej diskusii vysvetlila, ako pracujú s provnávačmi cien Evelin Kissová z agentúry Ui42 a Róbert Bugoš, ktorý pracuje pre e-shop GymBeam.sk. S obidvoma sme natočili rozhovory, ktoré čoskoro nájdete na našej Mergado TV.

Na pódiu vystúpil náš Luděk s prednáškou Jko expandovať do zahraničia pomocou Mergada.

Po nich na pódiu vystúpil náš Luděk s prednáškou Jako expandovať do zahraničia pomocou Mergada. A na záver nasledovala druhá panelová diskusia tentoraz dvoch biddovacích nástrojov a to Magic Script a Bidding Fox.

Na záver nasledovala panelová diskusia dvoch biddovacích nástrojov.

Cesta domov sa niesla v príjemnej atmosfére. Program bol naozaj nabitý a my sme radi, že sme mohli byť jeho súčasťou. Ďakujeme Ui42 za pozvanie a tešíme sa zas niekedy nabudúce.

Pridať nový komentár