Nestihli ste prednášky MergadoFestu 22 naživo? Pustite si ich online

Článok uverejnený 07.06.2022

Štvrtý ročník MergadoFestu opäť ponúkol kvalitné prednášky na aktuálnej e-commerce témy. Prepásli ste niektorú alebo si ju chcete prejsť ešte raz? Pozrite sa na videozáznamy vybraných spíkrov aj spolu s ich prezentáciami.

MergadoFest 2022 priniesol opäť unikátny mix konferencie a festivalu. Pustite si krátky vlog o tom, ako vyzeral e-commerce deň pod našou taktovkou.

Prezrite si záznamy prednášok

Zistite, ako si správne nastaviť stratégiu v Google Ads kampaniach či ste maličký, alebo veľký e-shop. Predstavíme si súčasné možnosti kampaní a ako si správne nastaviť Smart shopping, smart, performance ale aj DSA kampane.

Řekneme si, jak upravit XML feedy pro affiliate, aby maximalizovaly návštěvnost a tržby z neplaceného vyhledávání. Jak feedy zmenšit, aby weby partnerů zvládly feedy bez problému naimportovat. A jak sjednotit obrázky, aby partnerům nerozbíjely vzhled webů. Na závěr tip na stavění affiliate produktových katalogů, jak bych je stavěl dnes po 7 letech a cca 500 katalogových webech.

Představíme vám novinku, na které již dlouho pracujeme. Evoluci nástroje Mergado, která je natolik zásadní, že jsme zvolili i název Mergado 2. Řekneme si, co nás vedlo k tomu, že jsme se rozhodli přepracovat Mergado. Ukážeme vám, co nás v minulosti limitovalo a co naopak bude nového z pohledu možností nastavení. Představíme vám změny z pohledu importu, aplikování pravidel i následného exportu v rámci nové verze systému.

Vyhľadávače tovaru, resp. cenové katalógy sú miestom, ktoré pre e-shop dokážu priniesť veľkú návštevnosť, v lepšom prípade aj vysoké obraty. Sú však aj miestom, kde je možné za krátky čas minúť veľké množstvo peňazí za kredit. Aby ste nemíňali veľké peniaze zbytočne a inzercia bola pre vás výhodná, je nutné nastaviť podrobnú analytiku a následne vyhodnocovať a optimalizovať. Ako na to si povieme na tomto workshope.

Ohlédnu se za klíčovými novinkami uplynulého roku a odhalím, kam se chystáme ubírat v roce nadcházejícím. Upozorním na podstatné trendy, hrozby i některé příležitosti, kterým by láskavý posluchač mohl věnovat pozornost.

Google Nákupy sú pre e-shopárov čoraz populárnejším inzerčným kanálom. Aby ste na ňom uspeli aj vy, mali by ste mať produktové obrázky v perfektnom stave. Naučte sa, ako odstrániť najčastejšie chyby, zvýšiť kvalitu rozlíšenia, odstrániť pozadie a vodoznaky ale tiež ako sa odlíšiť od konkurencie. V prostredí aplikácie Feed Image Editor poriešite tieto úpravy hromadne a na jeden klik.

Inzerujete/pracujete na srovnávačích, ale stále není výstup takový, jaký chcete? Ukážeme vám, jaké fičury používáme při práci s analytikou srovnávačů (Zboží.cz a Heureka.cz). Ve druhé části si ukážeme regulární výrazy, které nám pomáhají vyladit chyby do posledních detailů.

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte know-how e-commerce odborníkov z MergadoFestu 22

Štvrtý ročník MergadoFestu priniesol portfólio 19 inšpiratívnych spíkrov. Zaujíma vás, aké témy zazneli a čomu sa aktuálne venujú českí a slovenskí marketéri? Načerpajte nové znalosti prostredníctvom ich prezentácií prehľadne a na jednom mieste.

23.06.2022
E-commerce na komunitnej vlne. MergadoFest 22 priniesol konferenciu, ktorá prepája

V Mergade nám vždy išlo o združovanie profesionálov z online marketingu, zdieľanie know-how a spoločné vzdelávanie. Spojenie konferencie a neformálneho stretnutia na MergadoFeste je každoročným vyvrcholením našich aktivít.

26.05.2022
Zvládli sme 2 veľtrhy za 48 hodín. Vlog z Reshoperu, Praha a EXPO, Varšava

Mergado má za sebou účasť na mnohých medzinárodných aj domácich e-commerce akciách. Prvýkrát sme však zažili dva veľké veľtrhy dva dni po sebe. Najskôr sme sa vydali na pražský Reshoper a hneď odo dňa neskôr sme sa presunuli na poľské EXPO. Ako logisticky zvládnuť prepravu stánku a celého tímu medzi Brnom, Prahou a Varšavou? To uvidíte vo vlogu z našej akčnej výpravy.

28.04.2022

Pridať nový komentár