E-commerce na komunitnej vlne. MergadoFest 22 priniesol konferenciu, ktorá prepája

Článok uverejnený 26.05.2022

V Mergade nám vždy išlo o združovanie profesionálov z online marketingu, zdieľanie know-how a spoločné vzdelávanie. Spojenie konferencie a neformálneho stretnutia na MergadoFeste je každoročným vyvrcholením našich aktivít. Mrknite sa, aký bol jeho štvrtý ročník v novom prostredí a s rekordným počtom návštevníkov.

Štvrtý ročník MergadoFestu prebehol v novom prostredí a s rekordným počtom návštevníkov.

5 miestností, 17 spíkrov, novinky z e-commerce a užitočné zručnosti

Medzi tretím a štvrtým ročníkom MergadoFestu vytvoril covid dvojročnú medzeru. Aj preto sme si trúfli zväčšiť kapacitu a presunúť ho do príjemných priestorov Impact Hubu Brno. Nasledovali dlhé plánovanie a prípravy. Zrazu prišiel deň konferencie a všetko prebehlo hladko.

Miestnosti hostili veľké prednášky aj malé workshopy. Spíkri sa zamerali na e-commerce trendy roku 2022, novinky z inzertných systémov, ale aj na niekoľko tém, ktorých dôležitosť v online marketingu stále trvá. Prednášajúci z Mergada predstavili aktuality v nástroji a takisto aj kolegovia z jeho doplnkových aplikácií.

Konferencia žila celý deň a všetkým 150 návštevníkom poskytovala to, čo na nej máme najradšej – prostredie pre zdieľanie profesijných skúseností v neformálnom festivalovom duchu.

Pozrite sa, ako vyzeral MergadoFest 22

Nestihli ste doraziť na tohtoročný MergadoFest? Alebo vám utiekla niektorá z prednášok? Sledujte náš blog. Čoskoro doplníme záznamy niekoľkých vstupov a všetky prezentácie.

Sme radi, že so záujmom používateľov MergadoFest rastie. Buďte si istí, že pripravíme piaty ročník. Zaujíma nás aj váš názor –⁠ napíšte nám prosím do komentárov, ako sa vám na MF22 páčilo.

 

Pozrite sa, ako vydarené boli predchádzajúce ročníky:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte know-how e-commerce odborníkov z MergadoFestu 22

Štvrtý ročník MergadoFestu priniesol portfólio 19 inšpiratívnych spíkrov. Zaujíma vás, aké témy zazneli a čomu sa aktuálne venujú českí a slovenskí marketéri? Načerpajte nové znalosti prostredníctvom ich prezentácií prehľadne a na jednom mieste.

23.06.2022
Stretnite sa s e-commerce komunitou na štvrtom ročníku MergadoFestu

Naša vlajková akcia je po dvoch rokoch späť. Štvrtý ročník MergadoFestu ponúkne na piatich pódiách zaujímavé workshopy, medzinárodných spíkrov a množstvo jedinečného obsahu. Či už patríte medzi marketingových profesionálov alebo nadšencov, dorazte 19. mája do brnenského Impact Hubu.

06.04.2022
Prihláste sa na MergadoFest 2020. Práve sme spustili registráciu

Obdobie predvianočných kampaní sa rýchlo blíži a v Mergade robíme všetko pre to, aby ste boli čo najlepšie pripravení. K získaniu užitočných rád a tipov z e-commerce sveta organizujeme už štvrtý ročník MergadoFestu. Prebehne 17. septembra v Brne a jeho kapacity sú limitované. Zaistite si svoje miesto včasným prihlásením. 5. augusta o 14.00 sme spustili registráciu.

05.08.2020

Pridať nový komentár