MergadoFest 20 prinesie aktuálne trendy v e-commerce

Konferencia MergadoFest ponúkne už po štvrtýkrát veľkú porciu noviniek a trendov v e-commerce. Coworkingový priestor Mo-cha v Brne privíta 17. septembra spíkrov z českej a slovenskej scény online marketingu. Ako bude vyzerať tohtoročná akcia?

Čo všetko ponúkne MergadoFest 2020

Štvrtý ročník MergadoFestu s témou Expanzia a automatizácia naštartuje náš kapitán Michal Janík pohľadom na minulý rok v Mergade. Následne sa na piatich pódiách rozbehne maratón prednášok a workshopov. Medzi nimi si dáme obed a nebude chýbať možnosť sa navzájom spoznať a pobaviť. A na záver sa presunieme do mesta na pivo.

Vstup na celú konferenciu je zadarmo. Kapacity prednášok sú obmedzené, preto sa na ne musíte včas prihlásiť. Registráciu spúšťame 5. augusta, tak buďte v strehu a postrážte si svoje miesto. Sledujte aj facebookovú udalosť a sociálne siete, kde pridávame aktuálne informácie. V prípade mimoriadnych bezpečnostných opatrení alebo po našom posúdení situácie vás budeme informovať o náhradnom termíne.

Nahliadnite na prierez programu

PRObidding 2020 síce stopla karanténa, ale o jeho prednášky fanúšikovia biddingu neprídu. Rovnomenný stage ponúkne doobeda prednášku Vláďu Trevisana z Besteta na tému Ako začať s cenotvorbou na svojom e-shope a popoludní pokračuje jeho praktickým workshopom. Jana Dzuričková z agentúry Unikum zase prezradí, aké je miesto Google CSS pri biddingu na známych porovnávačoch.

Ak vás zaujíma expanzia do zahraničia, nepremeškajte dianie na Office Stagi, kde sa dozviete tipy na Poľsko, Balkán či Maďarsko od našich špecialistov na zahraničie. Milan Fiala, ktorý zastupuje agentúru eVisions, porozpráva všetko o prerazení e-shopu na silný nemecký trh. Nebudú chýbať rady ako na bezchybný feed a prácu s regulármi, ktoré na svojom workshope ukážu Dita Středová a Eliška Bielková z eBrány.

Atraktívne prostredie mo-cha coworkingu bude hostiť na najväčšom pódiu Mergado stage aj Honzu Kotka z Heureky, ktorý predstaví Budúcnosť Heureka Group. Aktuálnu tému Viac tržieb z affiliate vďaka úprave XML feedov rozvinie Martin Čtvrtníček z Ordelogy. V poobednej prednáške predvedie Adam Funiok z agentúry Proficio praktický Checklist k zahraničnej expanzii.

Akvárko Stage bude účastníkom dávkovať po celý deň novinky zo sveta pricingu a biddingu v réžii Dominiky Postavovej z Pricing Foxu a Jirku Guňky z Bidding Foxu.

Na program bohatý Knihovna Stage začne ráno workshopom Mareka Daňka z Feed Image Editoru, ktorý rozvinie tému image marketingu a častých chýb v produktových obrázkoch. Po obede sa môžete tešiť na prednášku od Adama Cagalu z ptagroup o Analytike a optimalizácii inzercie na vyhľadávačoch tovaru ako sú GLAMI, Favi či Biano. Osvedčeným spíkrom je náš Luděk Volejník, ktorý ukáže ako upraviť feed od dodávateľa pre import do platformy Shoptet. A za agentúru ui42 Digital vystúpi Martin Ondrišák, ktorí vám po poobednej káve porozpráva o Success aj fails v biddingu.

 

Nazrite aj do zákulisia minuloročného MeragdoFestu a nalaďte sa na jeho ďalší ročník. Kompletný program konferencie a aktualizované informácie vám prinášame na webe MergadoFestu. Tešíme sa na vás v septembri.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Prihláste sa na MergadoFest 2020. Práve sme spustili registráciu

Obdobie predvianočných kampaní sa rýchlo blíži a v Mergade robíme všetko pre to, aby ste boli čo najlepšie pripravení. K získaniu užitočných rád a tipov z e-commerce sveta organizujeme už štvrtý ročník MergadoFestu. Prebehne 17. septembra v Brne a jeho kapacity sú limitované. Zaistite si svoje miesto včasným prihlásením. 5. augusta o 14.00 sme spustili registráciu.

05.08.2020
Získajte nové znalosti z pohodlia home officu

Pri Online MergadoFeste sme si otestovali, že školenia prostredníctvom konferenčných hovorov sú funkčnou alternatívou k ich pôvodným, živým verziám. Preto sme sa po vlne záujmu používateľov rozhodli preniesť školenie Mergada a jeho aplikácií do online podoby.

 

23.04.2020
Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Pretože sme si na programe pre Winter MergadoFestu dali naozaj záležať, rozhodli sme sa usporiadať Online MergadoFest. Aby bol pre vás jeho obsah čo najužitočnejší, ustúpili sme od prvotnej témy Zahraničná expanzia. Namiesto toho vám poskytneme inšpiráciu, ktorú využijete okamžite.

 

25.03.2020

Pridať nový komentár