Ako inzerovať s rovnakými nákladmi a väčším dosahom? Odpoveďou je CSS program od appky Kvinono

Získajte nového partnera pre váš e-shop a objavte aplikáciu Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získať maximum z inzercie pri výrazne nižších nákladoch a dosiahnuť až na 20% zľavu v kampaniach Google Shopping. Ako celý CSS program funguje? V novom dieli podcastu Mergado To Go vám jeho služby predstaví špecialistka Aneta Matyášová.

Podcast si pustite na kanále MergadoToGo:

V podcaste Anet vám porozpráva:

0:24 Akú pozíciu zastáva Aneta v Kvinone?
0:34 Čo je to CSS program?
1:46 Prečo je výhodné využiť CSS program?
2:16 Ako sa zobrazuje inzercia v Google bez CCS programu?
2:58 Ako sa budoval program Kvinono?
3:42 Musí klient využívať s appkou aj služby Besteta?
3:51 Aké sú výhody CSS Kvinono?
4:53 Pre aký tovar je program vhodný?
5:50 Ako si aktivovať Kvinono?
6:17 Je nutné používať Mergado pre využívanie CSS programu?
7:18 Kde nájdeme ďalšie informácie o Kvinono?

Kvinono

Kvinono je aplikácia agentúry Besteto, ktorá vám umožní pripojiť sa do ich CSS programu. Členstvo vám zaručí nižšiu cenu inzercie v Google nákupoch až o 20%. Budete tak platiť menej za podobný výsledok alebo za podobnú cenu dosiahnete lepšie výsledky. Získajte maximum z inzercie vašich produktov na Google za menej peňazí a vyskúšajte CSS Kvinono na 1 mesiac zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať?

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár