Ako inzerovať s rovnakými nákladmi a väčším dosahom? Odpoveďou je CSS program od appky Kvinono

Získajte nového partnera pre váš e-shop a objavte aplikáciu Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získať maximum z inzercie pri výrazne nižších nákladoch a dosiahnuť až na 20% zľavu v kampaniach Google Shopping. Ako celý CSS program funguje? V novom dieli podcastu Mergado To Go vám jeho služby predstaví špecialistka Aneta Matyášová.

Podcast si pustite na kanále MergadoToGo:

V podcaste Anet vám porozpráva:

0:24 Akú pozíciu zastáva Aneta v Kvinone?
0:34 Čo je to CSS program?
1:46 Prečo je výhodné využiť CSS program?
2:16 Ako sa zobrazuje inzercia v Google bez CCS programu?
2:58 Ako sa budoval program Kvinono?
3:42 Musí klient využívať s appkou aj služby Besteta?
3:51 Aké sú výhody CSS Kvinono?
4:53 Pre aký tovar je program vhodný?
5:50 Ako si aktivovať Kvinono?
6:17 Je nutné používať Mergado pre využívanie CSS programu?
7:18 Kde nájdeme ďalšie informácie o Kvinono?

Kvinono

Kvinono je aplikácia agentúry Besteto, ktorá vám umožní pripojiť sa do ich CSS programu. Členstvo vám zaručí nižšiu cenu inzercie v Google nákupoch až o 20%. Budete tak platiť menej za podobný výsledok alebo za podobnú cenu dosiahnete lepšie výsledky. Získajte maximum z inzercie vašich produktov na Google za menej peňazí a vyskúšajte CSS Kvinono na 1 mesiac zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať?

 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021
Nový Pricing Audit je vonku. Prečo sa s ním oplatí kontrolovať sortiment?

Novinka z lišiackej dielne vám pomôže bezplatne odhaliť chyby v cenotvorbe, na ktoré by ste sami neprišli. Presne tak zistíte, ako si vedú vaše produkty na e-shope i cenových porovnávačoch a čo je potrebné vyladiť pre silnejšiu konkurencieschopnosť. Predstavujeme vám nástroj Pricing Audit.

14.04.2021
Stiahnite si celý web do jedného CSV so Scraping Camel

Chcete zo stránok či e-shopov získavať dáta, ktoré nie sú obsiahnuté v XML feede? K cenným informáciám sa dostanete jednoducho pomocou novej aplikácie Scraping Camel. Využite jej funkcie pre efektívnejšiu tvorbu PPC reklám či SEO. Ukážeme vám, ako na to.

25.03.2021

Pridať nový komentár