Ako inzerovať s rovnakými nákladmi a väčším dosahom? Odpoveďou je CSS program od appky Kvinono

Článok uverejnený 28.04.2021

Získajte nového partnera pre váš e-shop a objavte aplikáciu Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získať maximum z inzercie pri výrazne nižších nákladoch a dosiahnuť až na 20% zľavu v kampaniach Google Shopping. Ako celý CSS program funguje? V novom dieli podcastu Mergado To Go vám jeho služby predstaví špecialistka Aneta Matyášová.

Podcast si pustite na kanále MergadoToGo:

V podcaste Anet vám porozpráva:

0:24 Akú pozíciu zastáva Aneta v Kvinone?
0:34 Čo je to CSS program?
1:46 Prečo je výhodné využiť CSS program?
2:16 Ako sa zobrazuje inzercia v Google bez CCS programu?
2:58 Ako sa budoval program Kvinono?
3:42 Musí klient využívať s appkou aj služby Besteta?
3:51 Aké sú výhody CSS Kvinono?
4:53 Pre aký tovar je program vhodný?
5:50 Ako si aktivovať Kvinono?
6:17 Je nutné používať Mergado pre využívanie CSS programu?
7:18 Kde nájdeme ďalšie informácie o Kvinono?

Kvinono

Kvinono je aplikácia agentúry Besteto, ktorá vám umožní pripojiť sa do ich CSS programu. Členstvo vám zaručí nižšiu cenu inzercie v Google nákupoch až o 20%. Budete tak platiť menej za podobný výsledok alebo za podobnú cenu dosiahnete lepšie výsledky. Získajte maximum z inzercie vašich produktov na Google za menej peňazí a vyskúšajte CSS Kvinono na 1 mesiac zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať?

Vodoznaky v inzercii vás už trápiť nemusia. Feed Image Editor ich nechá zmiznúť

Patríte medzi e-shopárov, ktorí pri nastavovaní produktových obrázkov do inzercie trávia veľa času odstraňovaním vodoznakov? Tento neobľúbený úkon vám odteraz pomôže vyriešiť aplikácia Feed Image Editor. Vďaka nej vodoznaky zmažete na pár klikov a vaše obrázky budú vyzerať bezchybne.

17.05.2022
Zaistite si lepšiu orientáciu v projektu. Nová aplikácia Fox Data+ vášmu e-shopu zobrazí dashboardy na mieru

V Mergado Store štartuje nová aplikácia. E-shopárom a marketérom, ktorí uprednostňujú všetky dáta na jednom mieste, výrazne uľahčí monitoring produktov. Predstavujeme vám praktickú nadstavbu na Mergado a pomocníka pri kontrole projektových výberov či elementov, novinku Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od základov: Ako využijete aplikáciu v praxi?

Preskúmajte všetky možnosti, ktoré ponúka aplikácia Blending Bull v našom šikovnom sprievodcovi. S pomocou prvej časti sa naučíte založiť dátový zdroj a zorientujete sa v rozhraní appky. V druhom článku priblížime, ako vám uľahčí prácu pri bežných e-shopárskych úkonoch.

21.04.2022

Pridať nový komentár