Čo priniesol rok 2020 v Mergade

Ako zvládlo Mergado náročné výzvy roku 2020? Pozreli sme na posledných dvanásť mesiacov a zhrnuli všetko, čo sa nám podarilo spoločne dosiahnuť. Mrknite sa na prehľad dôležitých momentov, tohtoročných noviniek a splnených cieľov.

Zaostrené na úspechy

  • Rok 2020 preveril v Mergade schopnosť prispôsobiť sa nečakaným udalostiam a stopercentne fungovať na home office. Počas karantény sme si vybudovali užitočné návyky a práca na diaľku nám nebránila ani v ďalšom zlepšovaní nástroja.
  • Počas roka prebehlo 19 releasov Mergada, ktoré priniesli množstvo nových funkcií a pridaných formátov z celého sveta. Náš konzultant Luděk Volejník ich šikovne zrekapituloval v našom prvom livestreame.
  • Mergado pokrýva od tohto roku už 11 regiónov. Všetky jazykové verzie nášho webu priniesli pestrý obsah, na ktorom sme spolupracovali s našimi certifikovanými agentúrami. Na Mergado TV nájdete rozhovory so špecialistami z Uniferu, eBrány, eVisions, Ordelogy či ShockMarket.
  • Zahraničná expanzia je v Mergade horúca téma a preto vám pravidelne prinášame užitočné tipy, ako preniknúť na e-commerce trhy do ďalších štátov. Pred Vianocami sme navyše pripravili praktický slovník marketingových pojmov v 9 jazykoch.
  • Offline akciám rok 2020 príliš neprial, no tradičný Mergado Fest sme úspešne presunuli na vaše obrazovky. V online podobe sme organizovali aj naše školenia a vzdelávali takmer 400 účastníkov.
  • Modul Mergado Pack získal novú webovú stránku a dosiahol ďalšie míľniky v počte aktivácii užívateľmi PrestaShopu, WooCommerce či OpenCartu.
  • Do portfólia Mergado Store pribudlo rovno šesť nových aplikácií. S ich pomocou bude pricing, monitoring či data manažment na e-shope omnoho jednoduchší.

Pripravte sa na sviatočný režim

Aj keď si dáva náš tím vianočnú pauzu, nástroj Mergado bude fungovať v stopercentnej prevádzke. V prípade potreby sa môžete obrátiť na náš support, ktorý bude k dispozícii počas pracovných dní od 21. - 23. decembra a od 28. – 31. decembra. V plnom nasadení sa vidíme opäť od 4. januára.

 

Prajeme vám úspešný záver tohto roka, pokojné sviatky a bohatý rok 2021.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Prilákajte ďalších zákazníkov. Pomôžu vám predvianočné vychytávky z porovnávačov

Porovnávače tovaru a e-shopové riešenia si pripravili pre užívateľov pred Vianocami užitočné vylepšenia. Aké nové funkcie pribudli do Shoptetu, GLAMI či Heureky? Zorientujte sa v novinkách a získajte pomocou nich zákazníkov, ktorí si nechávajú nákup na poslednú chvíľu.

03.12.2020
Kde ešte predávať módu? Inzerujte na Modio.cz

Hľadáte ďalšiu cestu, ako zákazníkom ponúknuť tovar zo segmentu móda a doplnky? Využite možnosti marketingového kanála Modio.cz. Funguje klasickým preklikovým systémom a pre zapojenie do neho vám stačí XML feed.

10.11.2020
Pritiahnite k sebe zákazníkov priamou cestou. Pomôže vám partnerská sieť Pricemanie

Vylepšite viditeľnosť a dôveryhodnosť vášho e-shopu s partnerským programom od Pricemanie. Slovenský porovnávač tovaru pripravil pre svojich klientov novú sieť Pricemania Content Network (PCN). Zistite, ako pomocou nej zvýšite záujem nakupujúcich pred blížiacimi sa Vianocami.

05.11.2020

Pridať nový komentár