Čo priniesol rok 2020 v Mergade

Ako zvládlo Mergado náročné výzvy roku 2020? Pozreli sme na posledných dvanásť mesiacov a zhrnuli všetko, čo sa nám podarilo spoločne dosiahnuť. Mrknite sa na prehľad dôležitých momentov, tohtoročných noviniek a splnených cieľov.

Zaostrené na úspechy

  • Rok 2020 preveril v Mergade schopnosť prispôsobiť sa nečakaným udalostiam a stopercentne fungovať na home office. Počas karantény sme si vybudovali užitočné návyky a práca na diaľku nám nebránila ani v ďalšom zlepšovaní nástroja.
  • Počas roka prebehlo 19 releasov Mergada, ktoré priniesli množstvo nových funkcií a pridaných formátov z celého sveta. Náš konzultant Luděk Volejník ich šikovne zrekapituloval v našom prvom livestreame.
  • Mergado pokrýva od tohto roku už 11 regiónov. Všetky jazykové verzie nášho webu priniesli pestrý obsah, na ktorom sme spolupracovali s našimi certifikovanými agentúrami. Na Mergado TV nájdete rozhovory so špecialistami z Uniferu, eBrány, eVisions, Ordelogy či ShockMarket.
  • Zahraničná expanzia je v Mergade horúca téma a preto vám pravidelne prinášame užitočné tipy, ako preniknúť na e-commerce trhy do ďalších štátov. Pred Vianocami sme navyše pripravili praktický slovník marketingových pojmov v 9 jazykoch.
  • Offline akciám rok 2020 príliš neprial, no tradičný Mergado Fest sme úspešne presunuli na vaše obrazovky. V online podobe sme organizovali aj naše školenia a vzdelávali takmer 400 účastníkov.
  • Modul Mergado Pack získal novú webovú stránku a dosiahol ďalšie míľniky v počte aktivácii užívateľmi PrestaShopu, WooCommerce či OpenCartu.
  • Do portfólia Mergado Store pribudlo rovno šesť nových aplikácií. S ich pomocou bude pricing, monitoring či data manažment na e-shope omnoho jednoduchší.

Pripravte sa na sviatočný režim

Aj keď si dáva náš tím vianočnú pauzu, nástroj Mergado bude fungovať v stopercentnej prevádzke. V prípade potreby sa môžete obrátiť na náš support, ktorý bude k dispozícii počas pracovných dní od 21. - 23. decembra a od 28. – 31. decembra. V plnom nasadení sa vidíme opäť od 4. januára.

 

Prajeme vám úspešný záver tohto roka, pokojné sviatky a bohatý rok 2021.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zapojte sa do služby FAVI EXTRA. Podporíte pozície vašich produktov v katalógu FAVI

Uvažujete, ako k online nákupu nábytku prilákať viac zákazníkov? Je pre vás dôležitá spätná väzba, aby ste zistili, aký tovar je obľúbený a kde vašu inzerciu alebo služby môžete vylepšiť? FAVI pripravilo pre e-shopy novú funkciu na zber užívateľských recenzií na produkty i kvalitu ich služieb.

30.11.2021
Ako sprehľadniť kampane v Google Shopping pomocou custom_label

Využívate všetky možnosti, ktoré Google Shopping ponúka? Riaďte vaše reklamné kampane ešte efektívnejšie – vďaka elementu custom_label zoradíte sortiment napríklad podľa sezónnosti tovaru. A to sa počas vianočnej nákupnej horúčky viac než hodí.

02.11.2021
Porovnávače tovaru: Ako predísť najčastejším chybám pri nastavení kampaní?

Inzercia na porovnávačoch sa e-shopom vyplatí a je jedno, či ešte len s podnikaním začínate alebo potrebujete získať nových zákazníkov. Ak chcete predísť často opakovaným chybám pri nastavovaní kampaní, máme pre vás rýchle tipy na mieru ušité pre Heureku, Google Nákupy či GLAMI.

12.10.2021

Pridať nový komentár