Čo priniesol rok 2020 v Mergade

Ako zvládlo Mergado náročné výzvy roku 2020? Pozreli sme na posledných dvanásť mesiacov a zhrnuli všetko, čo sa nám podarilo spoločne dosiahnuť. Mrknite sa na prehľad dôležitých momentov, tohtoročných noviniek a splnených cieľov.

Zaostrené na úspechy

  • Rok 2020 preveril v Mergade schopnosť prispôsobiť sa nečakaným udalostiam a stopercentne fungovať na home office. Počas karantény sme si vybudovali užitočné návyky a práca na diaľku nám nebránila ani v ďalšom zlepšovaní nástroja.
  • Počas roka prebehlo 19 releasov Mergada, ktoré priniesli množstvo nových funkcií a pridaných formátov z celého sveta. Náš konzultant Luděk Volejník ich šikovne zrekapituloval v našom prvom livestreame.
  • Mergado pokrýva od tohto roku už 11 regiónov. Všetky jazykové verzie nášho webu priniesli pestrý obsah, na ktorom sme spolupracovali s našimi certifikovanými agentúrami. Na Mergado TV nájdete rozhovory so špecialistami z Uniferu, eBrány, eVisions, Ordelogy či ShockMarket.
  • Zahraničná expanzia je v Mergade horúca téma a preto vám pravidelne prinášame užitočné tipy, ako preniknúť na e-commerce trhy do ďalších štátov. Pred Vianocami sme navyše pripravili praktický slovník marketingových pojmov v 9 jazykoch.
  • Offline akciám rok 2020 príliš neprial, no tradičný Mergado Fest sme úspešne presunuli na vaše obrazovky. V online podobe sme organizovali aj naše školenia a vzdelávali takmer 400 účastníkov.
  • Modul Mergado Pack získal novú webovú stránku a dosiahol ďalšie míľniky v počte aktivácii užívateľmi PrestaShopu, WooCommerce či OpenCartu.
  • Do portfólia Mergado Store pribudlo rovno šesť nových aplikácií. S ich pomocou bude pricing, monitoring či data manažment na e-shope omnoho jednoduchší.

Pripravte sa na sviatočný režim

Aj keď si dáva náš tím vianočnú pauzu, nástroj Mergado bude fungovať v stopercentnej prevádzke. V prípade potreby sa môžete obrátiť na náš support, ktorý bude k dispozícii počas pracovných dní od 21. - 23. decembra a od 28. – 31. decembra. V plnom nasadení sa vidíme opäť od 4. januára.

 

Prajeme vám úspešný záver tohto roka, pokojné sviatky a bohatý rok 2021.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár