Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

Pomocou Biana Button zvýšite výkon e-shopu

Novú funkciu môžete využiť, ak je váš obchod aktívny na Biane a používa nástroj Biano Pixel. Tovar sa zobrazí v detaile produktu vášho e-shopu a jeho implementácia je úplne bezplatná. Ponúkaním podobných produktov vylepšíte nákupnú skúsenosť zákazníkov a zvýšite svoje predaja.

 

 

Biano Button v detaile produktu. Zdroj: www.homein.cz

 

Čo vám používanie Biano Button prinesie:

  • zobrazenie podobného tovaru zvyšuje pravdepodobnosť, že zákazník nájde to, čo hľadá, a dokončí nákup
  • vďaka ukážke podobných produktov strávi zákazník na webe viac času
  • váš e-shop získa väčšiu dôveryhodnosť a zvýši tým svoj výkon
  • vylepšíte celkovú nákupnú skúsenosť zákazníkov, ktorá dlhodobo povedie k zvýšeniu predaja

 

 

Ako funguje Biano Button  

  • Akonáhle funkciu implementujete, v detaile produktu sa zobrazí tlačidlo "Podobné produkty". Jeho vzhľad si môžete prispôsobiť.
  • Keď návštevník webu na tlačidlo klikne, otvorí sa mu pop-up okno s výberom podobného tovaru k východiskovému produktu.
  • Všetky zobrazené podobné produkty budú pochádzať len z vášho e-shopu. Po kliknutí na ne sa zákazník dostane na detail každého z nich.
Lightbox s podobnými produktami Zdroj: www.homein.cz
  • Potrebujete viac informácií? So všetkými otázkami sa obráťte na: shop@biano.sk

 

Mergado vám pomôže s inzerciou na Biano

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre radu veľkých tovarových porovnávačov, vrátane Biana. Podporuje jeho slovenský formát aj všetky zahraničné verzie.

Prináša to zásadnú výhodu pre expanziu na ďalšie trhy. S Mergadom využijete formáty pre porovnávače tovaru, ktorý už používate, a prevediete ich na tie, ktoré aktuálne potrebujete. Inzerciu e-shopu s ním zvládnete spravovať sami. Zrýchlite tým každodenné marketingové úkony a ušetríte náklady za prácu programátorov.

 

Pandemické obdobie vytvára vyššie nároky na konkurencieschopnosť e-shopov. Neváhajte s implementáciou noviniek na porovnávačoch. Získate tým výhodu pri získavaní zákazníkov a ďalší spôsob, ako zlepšiť výkon e-shopu.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Expandujte efektívne na maďarskú e-commerce. Predávajte na Olcsóbbat.hu

Hľadáte čo najviac kanálov, cez ktoré v Maďarsku inzerovať tovar? Potom myslite na to, že miestne prostredie porovnávačov ponúka viac možností než len predávať cez Árukereső a Árgep. Medzi populárne porovnávače s dlhou tradíciou tu patrí aj Olcsóbbat. Predstavme si ho zblízka.

16.02.2021

Pridať nový komentár