Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

Pripravte e-shop pre zahraničných zákazníkov

Expanzia za hranice domáceho trhu začína bezchybným XML feedom, ktorý musíte následne preložiť do jazyka cieľovej krajiny. Preklad feedu potrebujete nielen pre potreby e-shopu, ale aj pre vstup na miestne porovnávače či marketplace.

V aktuálnej verzii aplikácie preložíte feed v tejto kombinácii jazykov:

  • čeština
  • slovenčina
  • poľština
  • maďarčina
  • nemčina
  • angličtina

Ako pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikácia prekladá XML i CSV feed do potrebného cieľového jazyka. Použiť môžete automatický preklad (fungujúci na umelej inteligencii) alebo definujete manuálny prekladač.
  • Prvý preklad je vytvorený v priebehu niekoľkých hodín a jeho aktualizácie už pracujú rýchlejšie.
  • Translating Parrot prekladá nové produkty automaticky počas bežného pregenerovania feedu v Mergade. Prekladať môžete aj viac feedov v rámci e-shopu.

Aplikáciu využijete aj v prípade, ak inzerujete s českým e-shopom na slovenskej Heureke alebo naopak. Zabránite tak tomu, že vám Heureka nezobrazí popis produktu.

Postup pri preklade feedu s Translating Parrot:

1. Nastavte slovník, ktorý chcete použiť pre preklad – na výber máte medzi automatickými alebo užívateľom definovanými slovníkmi (pracujú obdobne ako pravidlá pre hromadné úpravy v Mergade).

2. Vytvorte prekladač a nastavte, aký slovník má použiť pre preklad. Následne zvoľte, aký výber produktov a element feedu chcete preložiť.
Vo feede je zvyčajne potrebné preložiť 3-5 elementov. Potrebujete tak vytvoriť rovnaké množstvo prekladačov – každý pre jeden element.

3. Preklad prebieha pri aplikovaní pravidiel počas pregenerovania feedu v Mergade, t.j. každé dve hodiny.

 

Zaujala vás možnosť automatického prekladu od Translating Parrot? Vyskúšajte si ju na 10 dní zadarmo a spoločnosť Ordelogy, ktorá appku vyvíja, vám navyše pomôže s jej nastavením. Kontaktujte ich konzultanta Martina Čtvrtníčka.

Translating Parrot

Translating Parrot funguje ako prekladač XML a CSV feedu do potrebného cieľového jazyka. Aplikácia vám dokáže pomôcť pri expanzií s e-shopom alebo pomocou marketplace a plne pripraviť váš feed. Vybrať si môžete z automatického prekladu alebo ho definovať manuálne. Translating Parrot je aktuálne vhodný pre feedy do cca 2000 produktov. Vyskúšajte si jeho výhody na prvých 10 dní zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

S novými funkciami Feed Image Editoru vytvoríte transparentné pozadie a vylepšíte SEO

Trápi vás zdĺhavé odstraňovanie pozadia z produktových obrázkov alebo sa stretávate so znižením ich dátovej veľkosti? Vývojový tím FIE pre vás v poslednom čase priniesol dve novinky, s ktorými sa aj tieto marketingové úkony stanú jednoduché. Poďme si predstaviť aktuality vo Feed Image Editore.

18.01.2022
S aplikáciou Blending Bull spracujete dátové feedy rýchlejšie

Zoznámte sa so všestranným CSV a XML editorom do hĺbky v jeho úvodnom videu. Aké funkcie ponúka aplikácia Blending Bull? A ako dokáže marketérom a e-shopárom uľahčiť prácu s dátami? Aplikáciou z Mergado Store vás prevedie Michal Janík.

12.01.2022
Potrebujete upraviť problematické feedy? S appkou Blending Bull to je odteraz ľahké

Stretávate sa pri marketérskej práci s neobvyklými formátmi dátových súborov? Alebo robíte iba jednoduché úpravy a nechcete kvôli nim zhotovovať drahý editor? Využite novú verziu aplikácie Blending Bull, ktorú sme obohatili o užitočné funkcie pre editáciu XML a CSV feedov.

18.11.2021

Pridať nový komentár