Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

Pripravte e-shop pre zahraničných zákazníkov

Expanzia za hranice domáceho trhu začína bezchybným XML feedom, ktorý musíte následne preložiť do jazyka cieľovej krajiny. Preklad feedu potrebujete nielen pre potreby e-shopu, ale aj pre vstup na miestne porovnávače či marketplace.

V aktuálnej verzii aplikácie preložíte feed v tejto kombinácii jazykov:

  • čeština
  • slovenčina
  • poľština
  • maďarčina
  • nemčina
  • angličtina

Ako pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikácia prekladá XML i CSV feed do potrebného cieľového jazyka. Použiť môžete automatický preklad (fungujúci na umelej inteligencii) alebo definujete manuálny prekladač.
  • Prvý preklad je vytvorený v priebehu niekoľkých hodín a jeho aktualizácie už pracujú rýchlejšie.
  • Translating Parrot prekladá nové produkty automaticky počas bežného pregenerovania feedu v Mergade. Prekladať môžete aj viac feedov v rámci e-shopu.

Aplikáciu využijete aj v prípade, ak inzerujete s českým e-shopom na slovenskej Heureke alebo naopak. Zabránite tak tomu, že vám Heureka nezobrazí popis produktu.

Postup pri preklade feedu s Translating Parrot:

1. Nastavte slovník, ktorý chcete použiť pre preklad – na výber máte medzi automatickými alebo užívateľom definovanými slovníkmi (pracujú obdobne ako pravidlá pre hromadné úpravy v Mergade).

2. Vytvorte prekladač a nastavte, aký slovník má použiť pre preklad. Následne zvoľte, aký výber produktov a element feedu chcete preložiť.
Vo feede je zvyčajne potrebné preložiť 3-5 elementov. Potrebujete tak vytvoriť rovnaké množstvo prekladačov – každý pre jeden element.

3. Preklad prebieha pri aplikovaní pravidiel počas pregenerovania feedu v Mergade, t.j. každé dve hodiny.

 

Zaujala vás možnosť automatického prekladu od Translating Parrot? Vyskúšajte si ju na 10 dní zadarmo a spoločnosť Ordelogy, ktorá appku vyvíja, vám navyše pomôže s jej nastavením. Kontaktujte ich konzultanta Martina Čtvrtníčka.

Translating Parrot

Translating Parrot funguje ako prekladač XML a CSV feedu do potrebného cieľového jazyka. Aplikácia vám dokáže pomôcť pri expanzií s e-shopom alebo pomocou marketplace a plne pripraviť váš feed. Vybrať si môžete z automatického prekladu alebo ho definovať manuálne. Translating Parrot je aktuálne vhodný pre feedy do cca 2000 produktov. Vyskúšajte si jeho výhody na prvých 10 dní zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

Potrebujete upraviť problematické feedy? S appkou Blending Bull to je odteraz ľahké

Stretávate sa pri marketérskej práci s neobvyklými formátmi dátových súborov? Alebo robíte iba jednoduché úpravy a nechcete kvôli nim zhotovovať drahý editor? Využite novú verziu aplikácie Blending Bull, ktorú sme obohatili o užitočné funkcie pre editáciu XML a CSV feedov.

18.11.2021
Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021

Pridať nový komentár