Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

Pripravte e-shop pre zahraničných zákazníkov

Expanzia za hranice domáceho trhu začína bezchybným XML feedom, ktorý musíte následne preložiť do jazyka cieľovej krajiny. Preklad feedu potrebujete nielen pre potreby e-shopu, ale aj pre vstup na miestne porovnávače či marketplace.

V aktuálnej verzii aplikácie preložíte feed v tejto kombinácii jazykov:

  • čeština
  • slovenčina
  • poľština
  • maďarčina
  • nemčina
  • angličtina

Ako pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikácia prekladá XML feed do potrebného cieľového jazyka. Použiť môžete automatický preklad (fungujúci na umelej inteligencii) alebo definujete manuálny prekladač.
  • Prvý preklad je vytvorený v priebehu niekoľkých hodín a jeho aktualizácie už pracujú rýchlejšie.
  • Translating Parrot prekladá nové produkty automaticky počas bežného pregenerovania XML feedu v Mergade. Prekladať môžete aj viac XML feedov v rámci e-shopu.

Aplikáciu využijete aj v prípade, ak inzerujete s českým e-shopom na slovenskej Heureke alebo naopak. Zabránite tak tomu, že vám Heureka nezobrazí popis produktu.

Postup pri preklade feedu s Translating Parrot:

1. Nastavte slovník, ktorý chcete použiť pre preklad – na výber máte medzi automatickými alebo užívateľom definovanými slovníkmi (pracujú obdobne ako pravidlá pre hromadné úpravy v Mergade).

2. Vytvorte prekladač a nastavte, aký slovník má použiť pre preklad. Následne zvoľte, aký výber produktov a element feedu chcete preložiť.
Vo feede je zvyčajne potrebné preložiť 3-5 elementov. Potrebujete tak vytvoriť rovnaké množstvo prekladačov – každý pre jeden element.

3. Preklad prebieha pri aplikovaní pravidiel počas pregenerovania XML feedu v Mergade, t.j. každé dve hodiny.

 

Zaujala vás možnosť automatického prekladu od Translating Parrot? Vyskúšajte si ju na 10 dní zadarmo a spoločnosť Ordelogy, ktorá appku vyvíja, vám navyše pomôže s jej nastavením. Kontaktujte ich konzultanta Martina Čtvrtníčka.

Translating Parrot

Translating Parrot funguje ako prekladač XML feedu do potrebného cieľového jazyka. Aplikácia vám dokáže pomôcť pri expanzií s e-shopom alebo pomocou marketplace a plne pripraviť váš feed. Vybrať si môžete z automatického prekladu alebo ho definovať manuálne. Translating Parrot je aktuálne vhodný pre feedy do cca 2000 produktov. Vyskúšajte si jeho výhody na prvých 10 dní zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

Nový Pricing Audit je vonku. Prečo sa s ním oplatí kontrolovať sortiment?

Novinka z lišiackej dielne vám pomôže bezplatne odhaliť chyby v cenotvorbe, na ktoré by ste sami neprišli. Presne tak zistíte, ako si vedú vaše produkty na e-shope i cenových porovnávačoch a čo je potrebné vyladiť pre silnejšiu konkurencieschopnosť. Predstavujeme vám nástroj Pricing Audit.

14.04.2021
Stiahnite si celý web do jedného CSV so Scraping Camel

Chcete zo stránok či e-shopov získavať dáta, ktoré nie sú obsiahnuté v XML feede? K cenným informáciám sa dostanete jednoducho pomocou novej aplikácie Scraping Camel. Využite jej funkcie pre efektívnejšiu tvorbu PPC reklám či SEO. Ukážeme vám, ako na to.

25.03.2021
Zaistite si raketový rast návštevnosti vďaka rýchlejšej aktualizácii produktov

Stagnuje alebo klesá návštevnosť vášho webu? So situáciou vám poradí firma Ordelogy, ktorá pracuje na vývoji užitočných aplikácií pre e-shopárov. Jednou z nich je Cron Runner, ktorý spúšťa procesy na webe pravidelne s pomocou cronov. Zistite, ako vám táto appka zdvihne návštevnosť.

11.03.2021

Pridať nový komentár