Upozornite na Favi na český výrobok

Špecializovaný vyhľadávač tovaru Favi, pôsobí nie len na Slovensku, ale aj v Česku, Rumunsku a v Poľsku. Ak obchodujete s nábytkom a dekoráciami do bytu i záhrady, určite je pre vás vhodným miestom. Pre dva milióny návštev mesačne sa to už oplatí, čo myslíte?

Inšpiráciu nájdete na Favi

Favi nie je len miestom, kde môžete hľadať a porovnávať produkty zo segmentu nábytku, kúpeľní, kuchyní, či sanity, ale je najmä miestom, kde nájdete inšpiráciu. Svoj obchod jednoducho pridáte tu. Viac o tom, ako na Favi, sa dočítate na našom blogu.

Dnes má české Favi dva milióny návštev mesačne. Nájdete tu cez 500 obchodov a skoro 1 milión produktov. Na Slovensku má cez 200 obchodov a stále rastie. Pre svojich slovenských a českých užívateľov vytvorili aj aplikáciu , pre Android i Apple.

Aplikácia Favi.

Upozornite na domáci výrobok

Aby ste svoj produkt zviditeľnili čo najviac, je potrebné uvádzať pri produkte jeho parametre. Český výrobcovia sa môžu tešiť na novinku – zavedenie filtru na české výrobky. Pri týchto produktoch bude Favi zobrazovať českú vlajku. Zatiaľ funguje filtrovanie pomocou zadania slova „české“ do vyhľadávacieho poľa. E-shopy so slovenskými výrobkami sa môžu tešiť na túto zmenu už čoskoro.

Informáciu o českom výrobku dodáte Favi v Mergade jednouchou úpravou parametru:

  1. Vytvorte si výber, či výbery, v ktorých budú české výrobky (tip na pravidlo výber výčtom)
  2. Pridáte si parameter Špecifikácie na stránke Elementy (PARAM|Špecifikácie)
  3. Vytvoríte si nové pravidlo typu Prepísať, ktorým element naplníte hodnotou “český výrobok” a pravidlo aplikujete na výber z bodu 1. s českými výrobkami
  4. Pregenerujete dáta

<PARAM>
<PARAM_NAME>Specifikace</PARAM_NAME>
<VAL>český výrobek</VAL>
</PARAM>

Zdroj: Favi.cz

Pridať nový komentár