Získajte konkurenčnú výhodu v doprave tovaru do Poľska

V minulom roku vzrástol počet Poliakov, ktorí nakupujú v zahraničných e-shopoch o 60 %. Dajte poľským zákazníkom väčší dôvod, prečo nakúpiť práve u vás – poskytnite im možnosť využívať najobľúbenejšie odberné miesta v Poľsku, Paczkomaty. Túto službu dopravcu InPost od novembra ponúka Zásielkovňa.

Čo je Zásielkovňa

Zásielkovňa je pôvodom česká kuriérna služba, ktorá sa počas ôsmich rokov existencie rozšírila do ďalších desiatich európskych štátov. Spolupracuje s viac ako 18 tisíc e-shopmi, v súčasnosti má viac ako 1 700 výdajných miest v Európe. Na tohtoročnom Exommerce Expo (v roku 2019 prechádza na názov Reshoper) sme natočili rozhovor so zakladateľkou Zásielkovne, Simonou Kijonkovou.

Prečo používať Paczkomaty

Paczkomaty sú systém automatických poštových terminálov. Ich prevádzkovanie spadá pod poľskú spoločnosť InPost. Služby odosielania a prijímania zásielok sú k dispozícii 24 hodín denne. V súčasnosti je v Poľsku cez 4000 Paczkomatov a nachádzajú sa približne v 800 mestách.

Prevádzka Paczkomatov spadá pod poľskú spoločnosť InPost. Zdroj: inpost.pl

Využite ponuky Zásielkovne a InPost. Pomocou Paczkomatovurobíte vašu ponuku pre poľský trh ešte atraktívnejší a získate tak ďalšiu výhodu pred konkurenciou. Chcete vedieť, čo ďalšie je pre úspešné zvládnutie ecommerce biznisu v Poľsku dobre poznať? Prečítajte si náš dvojdielny článok S Mergadom do zahraničia: Poľsko.

Pridať nový komentár