Mergado na Ecommerce Expo 2018

Za týždeň na chvíľu opustíme našu brnenskú kanceláriu a pôjdeme predstaviť Mergado návštevníkom pražskej konferencie a veľtrhu Ecommerce Expo Prague. A čo vy? Zakladáte nový e-shop, alebo chcete zlepšiť prácu toho aktívneho? Obzeráte sa po nových kontaktoch? Zaujímajú vás novinky z brandže? Zaobstarajte si lístok na túto udalosť. Konať sa bude 30. januára od 8:00 v Prahe v PVA Letňany.

Konferencia Ecommerce Expo chce Slovákom a Čechom ukázať, čo všetko sa môžu naučiť od zahraničných e-shopov. Táto jednodenná konferencia s českými a zahraničnými hosťami ponúkne niekoľko blokov prednášok na tému reálnej skúsenosti so zahraničnými trhmi, expanziou a nastupujúcimi trendmi v oblasti e-commerce. Okrem toho tu budú môcť návštevníci využiť bezplatné konzultácie s odborníkmi, s ktorými sa môžu poradiť o svojom podnikaní. Títo konzultanti budú zdarma k dispozícii po celú dobo konania akcie.

V areáli veľtrhu potom nájdete stánky viac než stovky firiem, ktoré vám pomôžu získať nové znalosti a umožnia tak vášmu podnikaniu v e-commerce ďalší rast. Ako ste sa už dočítali vyššie, na veľtrhu nájdete aj stánok Mergada a aplikácie Bidding Fox.

Tu vám budú po celý deň k dispozícii naši pracovníci, ktorí vám pomôžu konzultovať všetko, čo vás zaujíma. Navštíviť nás môžete napríklad aj pre načerpanie inšpirácie, či trochu kávy a pokoja uprostred veľtržného zhonu.

Jeden deň nabitý prezentáciami marketingových nástrojov a technológií a prednáškami skúsených odborníkov, ktorí vášmu biznisu pomôžu sa ďalej vyvíjať. Tým všetkým vám bude Ecommerce Expo Prague 2018. A my sa tam na vás tešíme!

Pridať nový komentár